پسر سایه دبیر خانه دایان ابوت اذعان کرده تف یک افسر پلیس و گاز گرفتن همکار خود در خارج از وزارت امور خارجه پس از ورود آنها.

جیمز ابوت-Thompson, 28, مشغول به کار بود به عنوان یک دیپلمات برای بخش دولتی پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه کمبریج.

او رفت و به ساختمان در نوامبر 29, درخواست برای دیدن یکی از کارکنان او می دانست و عصبانی شد که گفت آنها وجود ندارد.

پلیس نامیده می شدند به خارجی و مشترک المنافع در دفاتر پادشاه چارلز خیابان وست مینستر که در آن آقای ابوت-تامپسون حمله به آنها را زمانی که آنها از او خواست به ترک. او همچنین اعتراف کرد مخرب شیشه ای پلاک و آزار یک مرد سوم در این حادثه.

Misba مجید تعقیب کرده بود قبل از آن گفت: “این حمله به دو افسر پلیس پس از حادثه در حال وقوع در کشورهای مشترک المنافع دفاتر. مشترک المنافع دفاتر به نام پلیس.

“او وجود دارد چرا که او می خواست به صحبت می کنند به یک عضو از کارکنان که در حال حاضر نیست. زمانی که پلیس وارد, آنها مودبانه از او خواست به ترک. او حاضر به انجام این کار.

“او رفته است به زمزمه و افسر نمی تواند او را بشنوند بنابراین آمده است و نزدیک به او و او رفته است, به, تف در چهره خود را. او تف در صورت افسر PC Stefan ورزشهای آبی. او پس از آن موفق به شکستن یک دست رایگان و پانچ PC ورزشهای آبی در چهره.

“او سپس سعی پانچ کامپیوتر ممکن است و پس از آن برداشت PC ممکن است انگشت شست چپ و کمی به او.’

خانم ابوت MP برای Hackney شمال و استوک Newington, بود در دادگاه به حمایت از پسرش که به نظر می رسد از طریق لینک ویدئو و پوشیدن نارنجی جلیقه با بلوز خاکستری و عینک.

آقای ابوت-تامپسون صحبت کرد و تنها برای تایید نام و نام خانوادگی و تاریخ تولد و اعتراف به اتهامات قبل از تشکر از قاضی در وست مینستر دادستانی دادگاه.

در سن 27 سالگی او مشغول به کار بود در کنار سفیر بریتانیا در ایتالیا مشاوره کنسول بریتانیا و جامعه در ایتالیا در مورد حقوق خود را پس از خروج از اتحادیه اروپا است.

پس از دو و نیم سال در لندن او مستقر در سفارت بریتانیا در رم منصوب و به عنوان اولین وزیر برای خروج از اتحادیه اروپا.

ابوت-تامپسون از تاتنهام در شمال لندن بستری تهدید رفتار صدمه جنایی, حمله, توسط, ضرب و شتم و دو فقره حمله یک افسر پلیس است.

او باز خواهد گشت برای صدور حکم در 8 آوریل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im