آیا “نژادی جعل” منجر به محکومیت غیر قانونی برای قتل ؟

خبرنگار ارین Moriarty و “48 ساعت” را نگاه عمیق به صورت Crosley سبز — یک مورد که Moriarty شده است پوشش برای دو دهه و شامل سوالات جدی در مورد اینکه آیا سبز محکوم شد بر آنچه که خود را وکیل باید مورد اشاره در اسناد دادگاه به عنوان یک نژادی جعل. “Crosley سبز زمان سخت است.”

این یک مفهوم دشوار به قبول: که یک فرد می تواند محکوم به قتل فقط به خاطر کسی که ادعا کرد “یک مرد سیاه و سفید آن را انجام داد.” این چیزی است که Crosley سبز وکلای مدافع می گویند اتفاق افتاده است به او. آنها گفته ام این دادگاه ها که نژادی جعل فرستاده او را به زندان در فلوریدا برای نزدیک به 31 سال.

crosley-green-2020.jpg
Crosley سبز شده پشت میله های زندان برای 31 سال برای قتل او می گوید که او مرتکب نشده بود. ایسنا

یک نژادی جعل با توجه به نویسنده کاترین راسل-قهوه ای که محبوبیت, مدت زمانی است که کسی را مقصر می داند جرم در فرد دیگری به دلیل یا او را نژاد گاهی اوقات برای سرپوش گذاشتن بر این واقعیت است که آنها خود را متعهد آن است. نژادی مضر می تواند آسیب مردم از هر نژاد اما قربانیان اغلب آمریکایی آفریقایی تبار مردان است.

راسل براون ذکر موارد متعدد به عنوان نمونه: در اکتبر 23, 1989, چارلز استوارت کشته همسر باردار خود در بوستون و ادعا کرد یک مرد سیاه و سفید دزدیدند و شات خود را. او حتی برداشت یک مرد سیاه و سفید, ویلی, بنت, بیرون از صف. اما استوارت داستان سقوط از هم جدا هنگامی که خود را برادر او را متهم کرد قتل. استوارت خودکشی در ژانویه 1990.

دو سال و نیم بعد در میلواکی, Jesse اندرسون چاقو همسر خود را بیش از 20 بار در یک پارکینگ و ادعا کرد دو مرد سیاه تا به حال آنها را مورد حمله قرار. به عنوان شواهد او به پلیس کلاه مزین با یک تیم بسکتبال آرم که او ادعا کرد او زدم سر یکی از مهاجمان. خود داستان هم پاشید وقتی کسی که او را به فروش کلاه رفت به پلیس.

شاید بهترین مثال شناخته شده است مورد سوزان اسمیت در کارولینای جنوبی است. در سال 1994 اسمیت قرار داده و او را دو پسر جوان در ماشین و غرق آنها را توسط نورد خودرو به دریاچه. مانند استوارت و اندرسون او ادعا کرد که او تا به حال شده است توسط حمله مسلحانه مرد سیاه و سفید که تا به حال او را ربوده ، پس از یک بسیار شایع manhunt اسمیت در نهایت اعتراف کرد که او کسی است که او را کشته ،

Crosley سبز را مورد نشده است به عنوان یک نژادی جعل اگر چه خود را وکیل استفاده کرده اند که مدت در دادگاه براده. آنها می گویند که سبز بود که به اشتباه محکوم به قتل پس از یک جوان سفید فلوریدا زن ادعا کرد که او دوست پسر سابق دزدیدند و به ضرب گلوله توسط یک مرد سیاه و سفید.

تیراندازی مرگبار رخ داده است در اوایل صبح ساعت 4 آوریل سال 1989 در شهرستان Brevard, Florida. کیم Hallock, 19 به نام 911 و ادعا کرد یک مرد سیاه و سفید تا به حال ربوده کامیون او را دوست پسر سابق تراشه فلین گرفته شده و زن و شوهر به یک بیشه مرکبات و سپس شات فلین. Hallock محققان گفت که او تا به حال موفق به فرار با پریدن در کامیون و رانندگی دور.

محققان مصاحبه کیم Hallock ساعت پس از مرگ 1989 تیراندازی فلوریدا

Hallock شد نه به عنوان یک ممکن است گمان حتی اگر حساب او موجود چندین تناقضات. او توضیح داد که ضارب اسلحه به عنوان شبیه نیمه اتوماتیک اما هیچ پوسته پوسته پیدا شد و در صحنه است. او گفت که یک افسر که مهاجم دستور داد او را به کراوات فلین دست, اما بعدا گفت که در ضبط بیانیه ای که “مرد سیاه” را بستن. او اعتراف کرد که او عصبانی شده بود با فلین زیرا او از دیدن یک دوست دختر جدید. و حتی اگر شب تاریک بود و moonless, Hallock, که گفت که او نمی توانید یک نگاه خوبی در ادعایی ضارب موفق به انتخاب Crosley سبز از یک عکس ترکیب.

Kim Hallock and Chip Flynn
کیم Hallock و تراشه فلین

سبز شد از شارژ با فلین قتل حتی اگر وجود دارد هیچ شواهد فیزیکی که ارتباط او. هیچ سلاح دیگر از قربانی هفت تیر یافت شد. بیشتر نگران دادستان به ظاهر با تخفیف کلمات دو اولین پاسخ دهندگان معتقد بودند که Hallock خودش تیرانداز.

یکی از دادستان سابق در مورد کریستوفر سفید گفت: در 2015 مصاحبه با “48 ساعت” “من حدس می زنم آنها [بازرسان] انجام داده اند می تواند بررسی بیشتر. من به شما که خوب است؟” هنوز سفید بود و قاطعانه بر موضوع Hallock: “من نمی بینم که چگونه هر چیزی وجود دارد که در اینجا بتن بگویید کسی که کیم Hallock دروغ گفته.”

در دادگاه دادستان تولید سه شاهد همه با مشکلات حقوقی خود را که شهادت دادند که سبز بود و اعتراف به آنها را. در سپتامبر سال 1990 Crosley سبز محکوم شد توسط یک سفید منصفه. او گذشته نزدیک به 31 سال زنداناز جمله 19 سال در انتظار اعدام هستند.

اغلب نژادی جعل unravels قبل از یک فرد بی گناه محکوم است. سبز وکلای ادعا که دادستان به سادگی پذیرفته Hallock داستان به درستی و بدون بررسی آن و سپس تحت فشار شاهدان برای شهادت در برابر سبز.

اعتقادات بر اساس نژادی مضر در میان سخت ترین برای سرنگونی. یک بار یک داستان ساختگی است که پذیرفته شده توسط هیئت منصفه آن را تبدیل به یک “واقعیت” در این مورد به تکرار دوباره و دوباره در تجدید نظر. دادگاه استیناف به طور کلی واژگون اعتقادات بر اساس اشتباهات قانون نه واقعیت. Crosley سبز گفته است که اگر او بودند یک مورد هویت اشتباه او منتشر شده است در حال حاضر. آزمایشات DNA را اثبات بی گناهی خود را.

اما در این مورد کمی وجود دارد شواهد نشان می دهد وجود یک ضارب ناشناس در همه. هیچ سلاح دیگر از قربانی داشت. هیچ شواهدی وجود ندارد که هر سلاح دیگر از قربانی را از کار اخراج شد در صحنه آن شب. تک گلوله که به کشته شدن تراشه فلین تعيين شد سازگار با سلاح خود را. Crosley سبز اثر انگشت نمی شد یافت می شود در هر نقطه در داخل یا خارج از کامیون اگر چه فلین و Hallock شد.

چه وجود داشته باشد می گویند سبز وکلای مدافع است شواهد دادستانی سوء و در ماه جولای 2018 یک قاضی فدرال به توافق رسیدند. او لغو سبز اعتقاد و دستور دادگاه. که بود باقی ماند اما زمانی که ایالت فلوریدا به دادگاه تجدید نظر.

حکم در این مورد توسط یک پانل از 11th, مدار, U. S. دادگاه تجدید نظر است و انتظار می رود بعد از این سال است.

امروز با DNA و دیگر آزمایش پزشکی قانونی نژادی مضر هستند سخت تر به مقصر بودن. آنها بسیار آسان تر به جلو در گذشته و در جوامع که در آن “بازی مسابقه کارت” می تواند ملتهب نژادپرستی و کلیشه های نژادی که festered درست در زیر سطح.

اگر Crosley سبز است قربانی یک نژادی جعل او پرداخت وحشتناک و غیر قابل قبول قیمت. او زندانی که او 31 ساله است. او تبدیل 63 در ماه سپتامبر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de