آیا زمان تغییر دهید ؟ زمان صحیح برای آریزونا, نیویورک, لس آنجلس, پس از نور روز صرفه جویی در زمان آغاز

نیوزویک | No comments

نور روز صرفه جویی در زمان به طور رسمی در اینجا و برخی از مردم ممکن است از خواب بیدار شده تا امروز صبح میخواستم بدونم زمان در ساعت است که زمان واقعی است.

هر سال در دومین یکشنبه ماه مارس مردم آمریکا تبدیل ساعتهای خود را یک ساعت به جلو به طوری که زمانی که آن را اعتصاب 2 صبح را می خواند 3 صبح هدف از تغییر زمان این است که به مردم ارائه با یک ساعت اضافی از نور و در نتیجه کاهش نیاز به استفاده از انرژی در داخل است.

اکثر تلفن های همراه خود را با تغییر زمان به طور خودکار اگر چه اپل دارای یک محیط است که اجازه می دهد تا به کاربران برای خاموش کردن تنظیمات. کسانی که مطمئن نیستید اگر تلفن خود را تغییر زمان و یا نه می توانید برای باز کردن تنظیمات کلی را انتخاب کنید و زمان و تاریخ. اگر ضامن بعد به مجموعه ای به صورت خودکار سبز تلفن نمایش زمان صحیح. اگر آن را ندارد, شما ممکن است یک ساعت پشت سر بقیه مردم در منطقه زمان خود را.

daylight saving time change clock
ساعت در داخل ساختمان وزارت واشنگتن در پنج شنبه, ساعت به جلو حرکت خواهد کرد یک ساعت به عنوان نور روز صرفه جویی در زمان شروع می شود.
Carol M. Highsmith/Buyenlarge/گتی

بدون دانستن زمانی که کسی در حال خواندن این مقاله, آن را سخت برای برخی می گویند چه زمان آن را در هر زمان داده شده ، اما یک قاعده سرانگشتی مناسب این است که اگر شما نگاه کنید یک ساعت آنالوگ و آن را یک ساعت پشت تلفن خود را, اعتماد, گوشی خود را به دلیل ساعتهای آنالوگ نیاز به دستی تغییر دهید. بدترین سناریو مورد روشن کردن تلویزیون خود را به یک ایستگاه خبری و اگر شما صبر کنید چند دقیقه زمان خواهد شد به احتمال زیاد پخش در پایین صفحه نمایش.

در حال حاضر همه چیز کمی پیچیده است اگر شما در حال برنامه ریزی یک تماس تلفنی با یک فاصله از دوستان یا اعضای خانواده است که زندگی در هاوایی و یا بیشتر از آریزونا. آنها دو کشور که نمی توانند در ساعت را تغییر دهید به طوری که اختلاف زمان وجود داشت که در روز شنبه نیست همان روز یکشنبه.

برای مثال در روز شنبه در ساعت 2 بعد از ظهر در نیویورک آن را ساعت 11 صبح در لس آنجلس ظهر در دالاس و 9 صبح در هونولولو. روز یکشنبه هنگامی که آن را ساعت 2 بعد از ظهر در نیویورک آن را هنوز هم خواهد بود ساعت 11 صبح در لس آنجلس اما در ققنوس به جای یک ساعت خواندن ظهر آن خواهد بود ساعت 11 صبح به عنوان به خوبی و در هونولولو از آن خواهد شد ساعت 8 صبح

اگر به طور بالقوه داشتن زمان اشتباه به شما می دهد, اضطراب, بهترین راه برای اطمینان حاصل شود شما باید در زمان مناسب است که به صورت دستی به نوبه خود یک ساعت آنالوگ رو به جلو یک ساعت قبل از رفتن به رختخواب در روز شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>