این زمان سر از فرانسه در یخ های ورزشی فدراسیون استعفا داد در میان رسوایی سوء استفاده جنسی در اسکیت شکل.

Didier Gailhaguet گفت که او می روم با سر خود را بالا برگزار شد و بدون تلخی در “بی عدالتی” از مجبور کردن توسط وزیر ورزش.

چندین سابق اسکیت قهرمانان باید رو به جلو آمده از متهم به سه مربیان از نظر جنسی سوء استفاده از آنها را به عنوان نوجوانان است.

آقای Gailhaguet نیست شخصا دخیل. به اتهام سوء استفاده اتفاق افتاد از پایان دهه 1970 به 1990s.

صحبت پس از دیدار از فرانسه یخ فدراسیون ورزشی (FFSG) شورا در پاریس آقای Gailhaguet, 66 گفت: “من گرفته اند عاقلانه تصمیم به استعفا از پست من… من گرفته اند این تصمیم با خونسردی و با وقار اما بدون هیچ گونه تلخی قبل از این بی عدالتی است.”

در دوشنبه, فرانسوی, وزیر ورزش رکسانا Maracineanu خواسته آقای Gailhaguet به استعفا.

او به رهبری فدراسیون تقریبا به طور مداوم از سال 1998 – وجود یک وقفه بین سالهای 2004 و 2007 بین المللی اسکیت اتحادیه به حالت تعلیق او بر قضاوت رسوایی در المپیک 2002 در سالت لیک سیتی.

در زندگینامه منتشر شده در هفته گذشته قهرمان اسکیت باز شکل سارا Aaronson اتهام او مربی سابق ژیل Beyer آزار او را زمانی که او یک نوجوان بود. Ms Aaronson که در حال حاضر 44 گفت: او در سن 15 هنگامی که آن را برای اولین بار اتفاق افتاده است.

آقای Beyer است اعتراف به “صمیمی” و “نامناسب” روابط با او و گفت که او “صمیمانه متاسفم”.

فرانسوی دادستان گفت: در روز سه شنبه آنها را بررسی اتهامات.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

سه نفر دیگر از اسکیت بازان متهم کرده اند Mr Beyer و دو دیگر مربیان – که همه از FFSG – از سوء استفاده و تجاوز به آنها را زمانی که افراد زیر سن قانونی بودند. ژان-رولاند Racle رد این اتهامات و میشل Lotz اظهار نظر نیست.

Ms Aaronson و اسکیت شریک استفان Bernadis هستند 10-زمان, فرانسوی, قهرمانان ملی و موفق به کسب هفت مدال اروپایی. در سال 2000 قهرمانی جهان, دو شد که این جفت را به نفع خود یک جهان مدال در نزدیک به 70 سال است.

اما در کتاب او مانند یک سکوت طولانی, Ms Aaronson گفته است که او مورد تجاوز قرار گرفته توسط Mr Beyer بین سال های 1990 تا 1992. “او شروع به انجام کارهای وحشتناک و منجر به سوء استفاده جنسی” او گفت willid مجله. “این نخستین بار بود که یک مرد من را لمس کرد.”

سابق اسکیت باز رد Mr Beyer عذرخواهی کرد و گفت که او می خواست پاسخگویی برای “همه کسانی که تحت پوشش [جنایت] هر دو در باشگاه و فدراسیون”.

آقای Beyer پس از مربیگری Ms Aaronson رفت و مستقیم ملی فرانسه تیم اسکیت. در اوایل 2000s او این موضوع از دو تحقیق و بررسی به سوء.

دوم تحقیقات انجام شده توسط فرانسه, ورزش, وزارت, بر تکرار “جدی عمل” در برابر اسکیت باز جوان. قرارداد خود را به عنوان یک ویژگی های مشاور متوقف شد و در سال 2001.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im