دموکراتیک ریاست جمهوری بحث بین جو بایدن و برنی ساندرز در یکشنبه شب دیدم یک اشتباه ساخته شده توسط هر نامزد که پرداختن به گسترش COVID-19, همچنین شناخته شده به عنوان coronavirus. هر دو نامزد با اشاره به کروناویروس به عنوان یک ویروس قبلی.

ساندرز به طور تصادفی آن را به نام ابولا و بایدن به اشتباه به آن اشاره السرس.

“هیچ کس در یک موقعیت که در آن آنها قابل توجه مالی و ناتوانی به عنوان یک نتیجه از این سارس از این بحران خاص,” بایدن گفت: در طول 11 دموکراتیک بحث میزبانی سی ان ان جمعه شب.

در طول پیگیری بخش ساندرز نیز misnamed رمان کروناویروس که باعث مرگ بيش از 6500 نفر و آلوده بیش از 150 ، 000 نفر در سراسر جهان است.

“بحران ابولا در نظر من, در معرض dysfunctionality ما سیستم مراقبت های بهداشتی,” ساندرز گفت.

در اینجا تفاوت در ویروس ها:

  • COVID-19 (coronavirus) یک برنامه مخرب است که می رود از یک انسان به دیگری و کشف شد و در چین در شهر ووهان چند ماه گذشته است. علائم سرفه آبریزش بینی و گلو درد و تب و در موارد شدید می تواند منجر به تنگی نفس. میزان مرگ و میر تا کنون 1-3 درصد.
  • ابولا برای اولین بار کشف شد و در سال 1976 با چند مورد برخورد پس از همه گیر سطح در طول شیوع از 2014-16 در غرب آفریقا است. ویروس نادر است, اما آن را بسیار کشنده در انسان است. این انتقال از حیوانات به انسان و سپس گسترش در میان مردم در انسان به انسان انتقال. افرادی که قرارداد این ویروس را تجربه تب و خستگی و درد عضلانی و سردرد و گلو درد, با توجه به سازمان بهداشت جهانی است. ميزان مرگ و مير بيش از 50 درصد است.
  • سارس است که منجر به مرگ یک بیماری تنفسی است که علائم سرفه های خشک و تب و درد عضلانی سردرد و همچنین دشواری در تنفس. آن را به نظر می رسد برای اولین بار در چین در سال 2002 و 774 نفر از آن در سال 2003 است.

Coronavirus برای اولین بار شناسایی شده در شهر ووهان است که در استان هوبی چین است. پس از آن ویروس تحت تاثیر قرار بیش از 160 ، 000 نفر در سراسر جهان است و مسئول بيش از 6500 مرگ و میر در سراسر جهان عمدتا در چین است. این ویروس شروع به گسترش به سرعت بیشتر در ایالات متحده با بیش از 3,600 موارد گزارش و 68 مرگ و میر در ایالات متحده با توجه به تحقیقات توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

مراکز کنترل بیماری در روز یکشنبه توصیه می شود لغو و یا به تعویق افتادن همه حوادث با 50 نفر یا بیشتر برای بعد از هشت هفته.

همراه با بسیاری از مدارس تعطیل به مدت دو هفته در سراسر کشور و بسیاری از کسب و کار مشاوره کارکنان خود را برای کار از خانه اگر آنها می توانند لیگ اصلی بیس بال و NBA قرار داده اند فصل خود را در انتظار نگه داشته تا اطلاع ثانوی به دلیل coronavirus. NCAA لغو ورزشی باقی مانده از آن سال تحصیلی—که شامل جنون مارس.

چندین شهر در سراسر کشور در حال حاضر شروع به خاموش کردن, میله, رستوران ها و کلوپ های شبانه و دیگر رسانه های مشابه که در قرعه کشی جمعیت زیادی.

Bernie Sanders and Joe Biden
دموکرات نامزد ریاست جمهوری سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن صحبت می کند به عنوان سناتور. برنی ساندرز (I-VT) (L) به نظر می رسد در طول دموکراتیک ریاست جمهوری اصلی بحث در چارلستون Gaillard مرکز در فوریه 25 سال 2020 در چارلستون کارولینای جنوبی است.
عکس برنده McNamee/گتی ایماژ

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im