بیماری پریدن از حیوانات به انسان است که جدید نیست – در آن شده است مرگبار, اما ما می توانند یاد بگیرند که از آن

تلگراف | No comments

اگر شما فکر می کنید که یک بیماری پریدن از یک حیوان به یک فرد و به علت ضرب وشتم جهانی شد چیزی از عجایب حادثه پس از آن دوباره فکر کنید.

از طاعون به ابولا به سارس (سندرم حاد تنفسی) و ابتال به بیماری مرس (سندرم تنفسی خاورمیانه) وجود دارد غیر انسانی موجود در ریشه بسیاری از بیماری های همه گیر تاریخ و عمده شیوع بیماری در این موارد موجود ‘مجرمان’ بودن در یک موش خفاش یک گربه گربه و شتر.

HIV/AIDS که ما هنوز هم در انتظار یک واکسن ریشه در تعامل انسان با پستانداران. اسپانیایی آنفلوانزا که منجر به کشته شدن حدود 50 میلیون نفر در 1918-19 در حال حاضر اعتقاد به سرچشمه گرفته و در مرغ. و خوکی و مرغی influenzas برای خود صحبت می کنند.

این بیماری که پرش از حیوانات برای مردم شناخته شده توسط دانشمندان به عنوان زئونوزها.

  • زئونوزها را تا دو سوم از تمام بیماری های عفونی.

  • می توان آنها را سریع اقدام و کشنده که در مورد بیماری هاری…

  • … و یا ماه و سال به علت آسیب خود را به عنوان در مورد سل گاوی یا vCJD (جنون گاوی).

شما ممکن است شنیده ام از تیتر گرفتن زئونوزها در بالا به نام. اما دیگران ممکن است و نه کمتر آشنا است.

شنیده اید به عنوان مثال از کنترل بیماری ناشی از خوردن سگ کرم تخم مرغ ؟ مشکلات بیا یک بار تخم مرغ تخم به لارو را به عنوان آنها به شکل کیست اغلب در کبد و گاهی اوقات در ریه ها و قلب و یا مغز از مردم در حال رفتن به علت طیف وسیعی از مشکلات و گاهی اوقات اثبات کشنده است.

خوشبختانه کنترل بیماری نسبتا نادر وجود دارد که فقط از 100 موارد تایید شده در انگلستان و ولز از سال 2000.

انگلستان بیماری

اما کنترل بیماری فقط یکی از 36 بیماری های دولت نام در یک لیست از زئونوزها یافت در انگلستان است. آنها از یک برای anthrax به Z برای زئونوز دیفتری.

آنها عبارتند از hantavirus سندرم ناشی از عفونت با یکی از تند و زننده کمی از خانواده ویروس های انجام شده توسط جوندگان مانند موش و موش و که در افراد باعث می شود طیف وسیعی از بیماری ها از خفیف آنفولانزا مانند بیماری به خونریزی و نارسایی کلیه.
انگلیسی صادرات گوشت گاو ممنوع شد اروپا برای یک دهه بیش از شیوع جنون گاوی (BSE)


اعتبار: David Cheskin/PA

در آمریکا به علت یک hantavirus عفونت تنها جدا شده در سال 1993 پس از یک خوشه حاد و کشنده بیماری در قبلا سالم – هر چند بعدها متوجه شدم که این ویروس تا به حال شده است برای ایجاد فساد حداقل به عنوان دور برگشت به عنوان 1959. محلی سرخپوستان ناواهو در حال حاضر با آن آشنا. پس از تبدیل شدن وضعیت بسیاری از صدها نفر از موارد باید پس از گزارش با 35 درصد از موارد گزارش شده اثبات کشنده است.

تنها چند مورد که تا کنون تایید شده است در انگلستان اگر چه از 2012-2014 شش وجود دارد موارد حاد عفونت کلیه به عنوان یک نتیجه از hantavirus عفونت – چهار نفر از آنها در افرادی که تا به حال به کار گرفته شده به خصوص پرورش فانتزی موش.

یکی دیگر از بيماری زئونوز بوده و یکی که برای نظارت در حال حاضر در محل است بیماری لایم قرارداد هنگامی که یک فرد گاز گرفته شده توسط یک تیک است که قبلا شوهر آلوده پستانداران. در انگلستان بیماری لایم-حمل کنه اغلب در بر داشت در باز مواهب و مرتع و همچنین در پارک های شهری. اغلب تپه واکر و picnickers در کوتاه شلوار و یا دامن مبتلا هستند و این یک بیماری است که به نظر می رسد به آلوده کردن بیشتر و بیشتر مردم است.

در حالی که علائم اولیه می تواند بسیار خفیف در صورت عدم درمان برخی از 60 درصد از مردم را به تجربه آرتروز و درد مفاصل. چند توسعه مشکلات عصبی.

وجود 900 موارد گزارش شده در هر سال اما محتمل است که بسیاری از گزارش نشده برو. آگاهی عمومی از این بیماری نسبتا پایین باقی مانده است اما پیام روشن است: پوشش در چمن.

تهدیدات جدید

برخی از زئونوزها – مانند Covid-19 –آنچه دانشمندان تماس اورژانس’. است که آنها باید تنها به تازگی شروع به پریدن کرد به گونه مانعی برای انسان است.

Hendra عفونت ویروس به عنوان مثال است. Hendra بر اسب و انسان باعث بیماری شدید است که پیشرفت به سرعت در حال رفتن برای کشتن 60 درصد از مردم را تحت تاثیر قرار – است که تنها کمی بهتر نتیجه از 75 درصد از اسب که آن را ثابت می کند کشنده است.

Hendra ویروس برای اولین بار ثبت شده در سال 1994 و پس از شهر بریزبن استرالیا که در آن شناسایی شد. که برای اولین بار شیوع در یک مسابقه پایدار, کشته و 21 اسب و یک فرد است. از آن زمان به بعد این بیماری شناسایی شده است در شش بیشتر مردم اثبات منجر به مرگ سه تن از آنها.
Hendra ویروس بسیار خطرناک برای اسب و تنها اندکی کمتر کشنده برای انسان


اعتبار: Drazen

افراد آلوده پس از قرار گرفتن در معرض اسب آلوده با ویروس ها و اسب های آلوده پس از خوردن مواد غذایی آلوده آلوده روباه پرنده (خفاش میوه). این همه باعث می شود که رویای کار کار با اسب در خورشید کمی کمتر جذاب است.

به عنوان یک کنار عمل نامگذاری بیماری ها از محل که در آن آنها برای اولین بار شناسایی شده است و در حال حاضر به پایان رسید. این ننگ برای همیشه متصل به محل آشکار شد. از این رو Covid-19 و نه ووهان ویروس بیماری است.

روزمره واقعیت برای میلیون ها نفر

ترسناک و هر چند ارزش خبری تازگی اورژانس بیماری هایی مانند Hendra و Covid-19 هستند اما اکثر بیماری هایی که انتقال از حیوانات به انسان که واقعیت روزمره برای میلیون ها نفر از مردم است.

آنها عبارتند از کسانی که مانند تریپانوسومیاسیس بومی در شرق و جنوب آفریقا و از طریق نیش از تریپانوزوم که قبلا برداشت تا عفونت از حیوانات اغلب گاو. در گاو بیماری به عنوان یک مانع عمده توسعه اقتصادی و در افراد باعث بیماری خواب که کشنده است اگر درمان نشود. تلاش های بزرگ بیش از 20 سال گذشته توسط این کشورها را تحت تاثیر قرار و سازمان بهداشت جهانی و شرکای آن باید انجام شود بسیار به کاهش بار این بیماری است.
دانشمندان می گویند آن است که بسیار محتمل است که coronavirus آمد از طریق خفاش ها شد اما پس از آن به تصویب رسید از طریق یکی دیگر از حیوانات به انسان


اعتبار: سام Panthaky/AFP

غیر typhoidal سالمونلا قرارداد از خوردن حیوانات آلوده و یا ارتباط نزدیک با آنها یکی دیگر از روزمره انسان و دام تهدید برای بسیاری از. در کشورهای ثروتمند به طور عمده باعث ناراحتی معده. اما در کشورهای فقیر این مشترک بين انسان و حيوان جان 20-25 درصد از کسانی که تحت تاثیر قرار است. در کشورهای جنوب صحرای آفریقا به تنهایی تخمین زده می شود برای کشتن 100,000 نفر در سال است.

این زئونوزها در بهترین حالت خود را حفظ قربانیان فقیر و بیمار و در بدترین حالت آنها را بکشند. اما برخی می تواند حداقل تحسین برای نبوغ خود را. تحقیقات اخیر نشان داد که اکثریت bilharzia در سنگال و نیجر رانده است نه با یک انسان شناخته شده است گونه های انگلی flatworm همانطور که قبلا شده بود به عهده گرفت اما با ترکیبی از اشکال حاصل از مخلوط کردن کرم ها از مردم و خود را از دام است. کمی باهوش جانوران است.

و این است که همه دانش مفید برای وقتی که می آید به مبارزه با یک بیماری است که در حال حاضر آلوده بیش از 240 میلیون نفر در سراسر جهان – و که تا به حال یک نور تابیده بر آن در ماه های اخیر.

بسیاری از دانشمندان که کار کرده اند در زئونوزها در کشورهای در حال توسعه در حال حاضر بخشی از واکنش جهانی به Covid-19 خود حیوان به انسان بیماری تخصص داشتن جدید و مهم در ارتباط امروز شیوع وضعیت.

تحقیقات به همه زئونوزها حیاتی است. در کوتاه مدت این نه البته ممکن است برای کسانی که زئونوزها مؤثر مردم فقیر در کشورهای فقیر. بدیهی است این پروژه که کار ما در DFID و بریتانیا در تحقیقات و نوآوری-بودجه زئونوزها و نوظهور دام برنامه باید به ناچار مجبور به تماس با یک توقف خود را در این زمینه و آزمایشگاه-بر اساس کار و سیاست خود را با شرکای قابل درک تر متمرکز در زمان اضطراری است.

اما واقعیت این است که Covid-19 است که در اصل یک مشترک بين انسان و حيوان و آن را ‘فرار’ به انسان از طریق پیچیده ما ارتباط با ما سیستم های غذایی و با ما تمایل به سفر و تجارت در سطح جهانی باید برای کمک به تمرکز توجه جهانی در این گروه مهم از بیماری ها و اثرات آنها – که آیا آن اثر بود شیوع بیماری همه گیر به نسبت تک بروز از تعامل با خانواده حیوان خانگی و یا آهسته و آرام ویرانی زندگی میلیون ها نفر زندگی می کنند که در زیر اخبار رادار.

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>