دیزنی از دست داد $1.4 میلیارد دلار با توجه به کروناویروس سه ماهه گذشته

والت دیزنی Co.’آخرین نتایج مالی آشکار چقدر بد coronavirus است walloped سرگرمی غول. این شرکت روز سه شنبه گفت: از دست دادن کل در سراسر آن پارک و فروشگاه های خرده فروشی تلویزیون عملیات و واحدهای دیگر به مقدار $1.4 میلیارد دلار در حالی که سود آن کاهش یافت بیش از نیمی از.

بسیاری از آسیب یا 1 میلیارد دلار به این شرکت را پارک در کالیفرنیا و فلوریدا این شرکت گفت: در انتشار درآمد سه ماهه دوم. به طور کلی درآمد افزایش به 18 میلیارد دلار تا 21 درصد از یک سال پیش بود که لباس قبلی خود را خرید 21st Century Fox سرگرمی دارایی.

“تاثیر COVID-19 و اقدامات لازم برای جلوگیری از گسترش آن در ما تاثیر بخش در تعدادی از راه های بیشتر به طور قابل توجهی در پارک تجارب و محصولات که در آن ما را بسته اند ما پارک و فروشگاه های خرده فروشی به حالت تعلیق کشتی کروز سفر دریایی و تورهای و با تجربه زنجیره تامین اختلال” شرکت گفت: در انتشار اخبار.

دنیای دیزنی و دیزنی لند بسته مارس 14 به عنوان coronavirus گسترش در سراسر ایالات متحده روز بعد دیزنی متعلق به کشتی های کروز لنگر انداخت و هنوز هم مجموعه بادبان. شرکت فروشگاه های خرده فروشی و تئاتر را نشان می دهد نیز بسته اند. دیزنی نشده اعلام کرد که آن را برنامه ای برای بازگشایی پارک.

تحلیلگران گفت: دیزنی است که در یک موقعیت دشوار است وقتی که می آید به بازگشایی پارک. اگر پارک بازگشایی بیش از حد به زودی دیزنی می تواند از دست دادن پول در صورت حضور ضعیف است گفت: Richard سبز از LightShed همکاران در پژوهش توجه داشته باشید پیش از دیزنی آخرین گزارش سه ماهه. و اگر این پارک باقی می ماند بسته این شرکت در حال پرداخت هزینه های ماهانه برای فضای بدون تولید درآمد. آن را “احساس می کند مانند از دست دادن-از دست دادن” سبز گفت.

تاثیر مخربی

تولید تلویزیون در دیزنی متعلق به ABC شده است به تعویق افتاد و تاریخ انتشار برای فیلم از جمله a live-action بازسازی های انجام شده به تعویق افتاد. دیزنی می تواند انتشار فیلم هر چه زودتر برای کمک به افزایش درآمد این سال, سبز گفت.

از دست دادن درآمد به معنای کاهش پرداخت از بالا به پایین در دیزنی. این شرکت کاهش پرداخت هزینه برای رئیس Bob Iger و مدیر عامل شرکت باب Chapek در نیم. این شرکت همچنین furloughed برخی از 43,000 در فلوریدا مستقر کارکنان در ماه گذشته.

“این COVID-19 همه گیر است که با داشتن یک تاثیر مخربی بر جهان ما با بی حد و حصر درد و رنج و از دست دادن و مورد نیاز همه ما به فداکاری” این شرکت در بیانیه ای گفت: در ماه گذشته. “اجباری احکام از مقامات دولتی را تعطیل اکثر کسب و کار ما.”

در مقابل دیزنی به علاوه جریان که راه اندازی تقریبا شش ماه پیش و در حال حاضر بیش از 50 میلیون مشترک در سطح جهانی می تواند همچنان به رشد به عنوان یک آمریکایی سرپا ایستادن را تحت اقامت در خانه سفارشات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im