زمان را به گوش خود را در mouseketeers. منتظر دیزنی+ انگلستان است که در نهایت بیش از.

در حالی که خدمات جریان راه اندازی در ایالات متحده, کانادا, هلند, استرالیا و نیوزیلند در ماه نوامبر سال 2019 – کشیدن بیش از 10 میلیون مشترک در یک روز تنهایی – خانه ماوس را نگه داشته و انگلستان طرفداران انتظار تا به خوبی زمانی که همه ما می تواند استفاده از حواس پرتی.

در زیر ما شما را از طریق همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد دیزنی+; قیمت برنامه مارول وابستگی Netflix بکشد شورش و تمام فیلم ها و نشان می دهد که نگه داشتن خانواده خود را سرگرم قابل پیش بینی.

چه دیزنی به علاوه?

دیزنی+ است اختصاصی خدمات جریان برای فیلم و تلویزیون را نشان می دهد از دیزنی, پیکسار, تعجب, جنگ ستارگان, National Geographic, و بیشتر.

آن را نیز سریع تبدیل شدن به Netflix و Amazon Prime تصویری بزرگترین رقیب لطف زیادی پشت کاتالوگ دیزنی فیلم و عرضه به ظاهر بی پایان از خانواده و مورد علاقه.

بسیار شبیه به Netflix و نخست تصویری دیزنی+ نیز تولید منحصر به فرد فیلم و تلویزیون را نشان می دهد — اما بیشتر در مورد که بعد از آن.

هنگامی که دیزنی به همراه راه اندازی در انگلستان ؟

دیزنی+ راه اندازی در بریتانیا در مارس 24 سال 2020 است.

چقدر دیزنی به علاوه هزینه ؟

دیزنی+ اشتراک شما هزینه £5.99 در هر ماه در انگلستان مطابق نورد هزینه اشتراک Netflix. متعهد مشترکین همچنین می توانید انتخاب کنید برای خرید اشتراک سالانه برای £59.99, صرفه جویی در £11.89 در هر سال است.

چه نشان می دهد تلویزیون و فیلم ها در دسترس هستند در دیزنی به علاوه?

دیزنی+ بریتانیا راه اندازی کرده است با بیش از 1000 فیلم, تلویزیون را نشان می دهد و در اصل از جمله برخی که در دسترس نیست از طریق آن ما خدمات.

البته این نشان می دهد بر لب همه است Mandalorian — دیوانه-بررسی جنگ ستارگان اسپین آف که موجب یک میلیون کودک Yoda memes.

این Mandalorian داستان است بین سقوط امپراتوری و ظهور مرتبه اول پس از travails تنهاست جنگجوی مسلح در بیرونی می رسد از کهکشان و در حال حاضر پر شده یک سیارک به اندازه سوراخ در قلب جنگ ستارگان superfans در سراسر جهان است. دو قسمت از این مجموعه در دسترس بود در روز سه شنبه سوم امروز هفتگی و اقساط از آن پس ،

اما این تنها آغاز است.
کودک نام کودک Yoda در Mandalorian


اعتبار: دیزنی+/ایسنا

بر اساس UK-دیزنی+ مشترکین اعطا شده است دسترسی به جهان با توجه به Jeff Goldblum (یک آیکون-led اکتشاف از طریق جهان از فریب آمیزی اشیاء آشنا) یک عمل زندگی می کنند بازگویی 1955 کلاسیک بانو و ولگرد جدید داستان اسباب بازی سری محور چهارم فیلم ستاره برک آوت (Forky می پرسد یک سوال’) و خیلی بیشتر.

برای بسیاری از مردم, اما رسم است که دسترسی نامحدود به قدیمی و جدید کلاسیک مانند تا شیر شاه و هیولا وارز به علاوه انحصاری مانند X-مردان: روز از آینده به گذشته — قابل توجه کودتا برای مشترک المنافع به هیچ عنوان X-Men فیلم در حال حاضر در دسترس در دیزنی+ ما.

و اگر بود که کافی نیست, دیزنی به نظر می رسد اعلام جدید را نشان می دهد و فیلم در هر هفته.

در سال آینده و یا پس دیزنی+ مشترکین قادر خواهد بود برای لذت بردن از چندین جدید مارول تلویزیون را نشان می دهد (Ms مارول, She-Hulk, چه می شود اگر…?, Moon Knight, شاهین و زمستان سرباز WandaVision و لوکی تمام شده است سبز روشن) یک Obi-Wan Kenobi جنگ ستارگان سری (با بازی ایوان مک گرگور!), یک Lizzie McGuire عاقبت سریال با بازی هیلاری داف, یک هیولا وارز عاقبت سری (هیولا در محل کار) و خیلی بیشتر از جمله بازسازی از خانه به تنهایی Diary of a Wimpy Kid, شب در موزه و ارزان تر توسط ده.

در اوایل این ماه دیزنی حتی منتشر a live-action اقتباس از Artemis Fowl (Eoin Colfer پرفروشترین بله سری) بر روی پلت فرم پرش صفحه نمایش بزرگ در دسترس نباشد.

ادامه مطلب: آنچه در دیزنی+ انگلستان ؟ یک راهنمای برای هر اصلی را نشان می دهد تلویزیون و فیلم

زمانی که همیلتون در دیزنی به علاوه انگلستان ؟

تونی برنده سر و صدا-ضربه موسیقی همیلتون در حال حاضر در دسترس در دیزنی+ انگلستان است.

اگر سینمایی آزادی روی صحنه نمایش – بازیگران اصلی برادوی بازیگران تنها در ماه فوریه اعلام کرد, دیزنی منتقل انتشار به جلو بیش از یک سال است. و هر کس می خواهد بهترین صندلی در خانه.

همیلتون موسیقی در دسترس است در دیزنی+ از جولای 3 به طور انحصاری به طوری که این آخر هفته طبقه بندی شده اند.

Bob Iger دیزنی رئیس اجرایی گفت: “نه دیگر کار هنری در دهه گذشته تا به حال تاثیر فرهنگی از همیلتون – الهام بخش و فریبنده داستان گفته شده و انجام شده در قدرت راه خلاق.

“با توجه به چالش های فوق العاده ای رو به جهان ما این داستان در مورد رهبری, سرسختی, امید, عشق و قدرت مردم را به اتحاد در برابر نیروهای سختی است و هر دو مربوط و تاثیرگذار.”

ادامه مطلب: همیلتون شخصیت – چه اتفاقی افتاد بعد برای الیزا, گلپر و هارون با مته سوراخ کردن?

هنگامی که یخ زده 2 در دیزنی به علاوه انگلستان ؟

در حالی که یخ زده 2 در دسترس است به جریان از آمریکا و استرالیا و هلند برای چند ماه نبود اضافه شده به دیزنی+ کتابخانه بریتانیا تا به امروز 3 جولای (همان روز به عنوان همیلتون).

انگلستان طرفداران همچنین می توانید به تماشای این فیلم برای اولین بار در جریان خدمات و همچنین دو فیلم کوتاه اولاف را منجمد ماجراجویی و تب یخ زده.
Frozen 2 در حال حاضر موجود برای جریان در دیزنی به علاوه انگلستان


اعتبار: دیزنی

چگونه می توانم همیلتون و یخ زده 2 در دیزنی به علاوه?

مشترکین می توانند جریان همه از پلت فرم به محتوا از طریق دیزنی+ نرم افزار (اندروید و iOS سازگار از جمله قرص) اکثر تلویزیون های هوشمند, Roku, Chromecast و کنسول های بازی (PS4 و Xbox) با استثنای نینتندو سوئیچ (که سازگار نیست با پخش آنلاين خدمات).

است سیمپسونها در دیزنی به علاوه انگلستان ؟

بسیاری از می تواند دیزنی+ مشتریان صرف ماه بحث که آیا سیمپسون ها در دسترس خواهد بود به مشترکان انگلستان آن را به عنوان در ایالات متحده به دلیل بریتانیا فعالیت های تبلیغاتی شده بود به طرز محسوسی سیمپسون ها-رایگان.

خوشبختانه هر دو آسمان و دیزنی+ تایید سیمپسون ها در دسترس خواهد بود در دیزنی+ انگلستان درست قبل از سرویس های جدید راه اندازی شد. سیمپسون ها باقی خواهد ماند در آسمان “co-منحصرا” برای فصل جدید اما پشت آن کاتالوگ در حال حاضر در دسترس در دیزنی+ انگلستان است. شما می توانید تماشا و دانلود هر قسمت از فصل یک تا سی امروز.

دیزنی+ انگلستان نیز امضا معامله منحصر به فرد به فروش خدمات جریان از طریق آسمان Q جعبه تنظیم بالا.

بیشتر بخوانید: 25 بهترین سیمپسونها قسمت برای پخش در دیزنی+

چه اتفاقی افتاد به DisneyLife?

هر چند آن را تا به حال چیزی از ولرم جذب بیش از چند سال گذشته دیزنی در حال حاضر فعال اشتراک خدمات در انگلستان قبل از دیزنی+.

خدمات DisneyLife شارژ £4.99 در هر ماه برای دسترسی به صدها نفر از فیلم های دیزنی از جمله اصلی زیبایی و وحش کتاب جنگل و شیر شاه, اما کمی به تحریک شراب خواری-مراقب. نوع مانند یک دیزنی+ Lite. در ماه نوامبر سال 2019 دیزنی تایید کرد قصد دارد به, نام تجاری جدید تعریف DisneyLife به دیزنی+ همزمان با سرویس جدید راه اندازی.

خواهد دیزنی را نشان می دهد تلویزیون و فیلم هنوز هم در دسترس خواهد بود در Netflix بکشد ؟

بعید است ما را ببینید خیلی از دیزنی در Netflix بکشد کنه. به عنوان شرکت شروع به قرار دادن آن در جریان خدمات در حال حرکت در سال گذشته دیزنی تصمیم گرفت در برابر تجدید آن مقابله با Netflix بکشد.

انتخاب مشخص شده یک پیروزی بزرگ برای آینده دیزنی+ و غیر قابل انکار از دست دادن برای Netflix بکشد — بالا فیلم 2016, 2017 و 2018 شد همه دیزنی فیلم و Netflix را به دست آورد بسیاری از مشترکان به عنوان وسیله ای برای جریان آنها.

اما صدور مجوز پیچیده است و شایعات در حال حاضر شروع به گردش که Netflix بکشد ممکن است چند فیلم بازگشته, البته به صورت موقت. یک مجوز که بر فیلم منتشر شده در بین ماه های ژانویه دسامبر 2016 و 2018 نشان می دهد برخی از فیلم ها می توان از دیزنی+ و بازگشت به Netflix در 2026.

این فیلم تحت تاثیر عبارتند از: Rogue One: A Star Wars داستان پیدا کردن مندانه کاپیتان امریکا: جنگ داخلی, Coco, The Incredibles 2, Thor: Ragnarok, پلنگ سیاه زنده عمل زیبایی و ضرب و شتم و زمان آخرین جدی Avengers: Infinity War و Moana.

اما راه اندازی دیزنی+ همچنین همزمان با انقضای پیچیده معامله بین مارول و Netflix بکشد.

بیش از چند سال گذشته Netflix بکشد منتشر پنج اصلی مارول مدافعان سری در همکاری با دیزنی. سپس لغو همه آنها را. با طرفداران ماتم از دست دادن Daredevil لوقا قفس آهنین, The Punisher و جسیکا جونز بسیاری از آنها در حال انتظار برای دیزنی+ برای احیای نشان می دهد در برخی از ظرفیت.

کوین Mayer, دیزنی اجرایی مسئول دیزنی به علاوه گفته دیزنی+ احتمالا می تواند آنها را به بازگشت به زندگی, اما گزارش ها نشان می دهد اصلی خود معامله می تواند محدود دیزنی از کار کردن در یک تا چند بار در این سال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de