زمان را به گوش خود را در mouseketeers. منتظر دیزنی+ انگلستان است که تقریبا بیش از.

هر چند سرویس جدید جریان در حال حاضر راه اندازی در ایالات متحده, کانادا, هلند, استرالیا و نیوزیلند – کشیدن بیش از 10 میلیون مشترک در یک روز تنهایی – خانه ماوس را نگه داشته است, انگلستان, انتظار هواداران از نوامبر گذشته.

خوشبختانه با تاریخ انتشار آن را تایید ما تنها چند روز بیشتر به آن بروید. در زیر ما صحبت کنید شما را از طریق همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد دیزنی+; قیمت را نشان می دهد مارول وابستگی Netflix بکشد شورش آینده DisneyLife و خیلی بیشتر.

چه دیزنی به علاوه?

دیزنی+ است اختصاصی خدمات جریان برای فیلم و تلویزیون را نشان می دهد از دیزنی, پیکسار, تعجب, جنگ ستارگان, National Geographic, و بیشتر.

آن را نیز سریع تبدیل شدن به Netflix و Amazon Prime تصویری بزرگترین رقیب لطف زیادی پشت کاتالوگ دیزنی فیلم و عرضه به ظاهر بی پایان از خانواده و مورد علاقه.

بسیار شبیه به Netflix و نخست تصویری دیزنی+ نیز تولید منحصر به فرد فیلم و تلویزیون را نشان می دهد — اما بیشتر در مورد که بعد از آن.

زمانی که دیزنی به همراه راه اندازی در انگلستان ؟

ما در شانس هستید! انگلستان راه اندازی برای دیزنی+ است مارس 24 سال 2020 — یک هفته زودتر از اصل برنامه ریزی شده است.

قبل از دستور به صورت دیزنی+ در دسترس هستند در حال حاضر و با تخفیف فوق العاده.

چقدر دیزنی به علاوه هزینه ؟

دیزنی+ آبونمان هزینه £5.99 در هر ماه در انگلستان مطابق نورد هزینه اشتراک Netflix. متعهد مشترکین همچنین قادر خواهد بود برای خرید اشتراک سالانه برای £59.99, صرفه جویی در £11.89 در هر سال است. به ما در راه اندازی این سرویس را ارائه می دهد هفت روز محاکمه به مشترکین جدید.

اما قبل از راه اندازی یک سال کامل از دیزنی+ می تواند خریداری شده در یک قیمت با تخفیف £49.99 (صرفه جویی در شما £10). رایگان هفت روز محاکمه در دسترس نیست برای سفارشات قرار داده شده در دوران قبل از فروش.

اینجا کلیک کنید برای £10 خاموش دیزنی+.

همانطور که قبلا گزارش در سال, Disney+ می تواند یکپارچه به آسمان Q و در حال حاضر تلویزیون در راه اندازی آن, اما ما هنوز برای دانستن اینکه آیا این تاثیر می گذارد هزینه های مربوطه خود را به مشتریان.

چگونه می توانم دیده بان دیزنی به علاوه?

مشترکین قادر خواهد بود به جریان تمامی مطالب از طریق دیزنی+ نرم افزار (اندروید و iOS سازگار از جمله قرص) اکثر تلویزیون های هوشمند, Roku, Chromecast و کنسول های بازی (PS4 و Xbox) با استثنای نینتندو سوئیچ (که سازگار نیست با پخش آنلاين خدمات).

چه نشان می دهد تلویزیون و فیلم ها در دسترس هستند در دیزنی به علاوه?

با توجه به شرکت های بازاریابی ایمیل, دیزنی+ انگلستان راه اندازی خواهد شد با بیش از 1000 فیلم, تلویزیون را نشان می دهد و در اصل از جمله برخی که در دسترس نیست از طریق آن ما خدمات.

البته این نشان می دهد بر لب همه است Mandalorian — دیوانه-بررسی جنگ ستارگان اسپین آف که موجب یک میلیون کودک Yoda memes.

این Mandalorian داستان است بین سقوط امپراتوری و ظهور مرتبه اول پس از travails تنهاست جنگجوی مسلح در بیرونی می رسد از کهکشان و در حال حاضر پر شده یک سیارک به اندازه سوراخ در قلب جنگ ستارگان superfans در سراسر جهان است.

اما این تنها آغاز است.
کودک نام کودک Yoda در Mandalorian


اعتبار: دیزنی+/ایسنا

در راه اندازی بر اساس UK-دیزنی+ مشترکین داده خواهد شد دسترسی به جهان با توجه به Jeff Goldblum (یک آیکون-led اکتشاف از طریق جهان از فریب آمیزی اشیاء آشنا) یک عمل زندگی می کنند بازگویی 1955 کلاسیک بانو و ولگرد جدید داستان اسباب بازی سری محور چهارم فیلم ستاره برک آوت (Forky می پرسد یک سوال’) و خیلی بیشتر.

برای بسیاری از مردم, اما رسم است که دسترسی نامحدود به قدیمی و جدید کلاسیک مانند تا شیر شاه و هیولا وارز به علاوه انحصاری مانند X-مردان: روز از آینده به گذشته — قابل توجه کودتا برای مشترک المنافع به هیچ عنوان X-Men فیلم در حال حاضر در دسترس در دیزنی+ ما.

و اگر بود که کافی نیست, دیزنی به نظر می رسد اعلام جدید را نشان می دهد و فیلم در هر هفته.

در سال آینده و یا پس دیزنی+ مشترکین قادر خواهد بود برای لذت بردن از چندین جدید مارول تلویزیون را نشان می دهد (Ms مارول, She-Hulk, چه می شود اگر…?, Moon Knight, شاهین و زمستان سرباز WandaVision و لوکی تمام شده است سبز روشن) یک Obi-Wan Kenobi جنگ ستارگان سری (با بازی ایوان مک گرگور!), یک Lizzie McGuire عاقبت سریال با بازی هیلاری داف, یک هیولا وارز عاقبت سری (هیولا در محل کار) و خیلی بیشتر از جمله بازسازی از خانه به تنهایی Diary of a Wimpy Kid, شب در موزه و ارزان تر توسط ده.

ما حتی گفته شده است که نسخه سینمایی از سر و صدا-ضربه موسیقی همیلتون ظاهر خواهد شد در جریان پلت فرم پس از اجرای آن در سینما به احتمال زیاد 2022.

خواهد سیمپسونها بود در دیزنی به علاوه انگلستان ؟

بسیاری از می تواند دیزنی+ مشتریان را صرف ماه بحث که آیا سیمپسون ها در دسترس خواهد بود به مشترکان انگلستان آن را به عنوان در ایالات متحده به دلیل بریتانیا فعالیت های تبلیغاتی شده بود به طرز محسوسی سیمپسون ها-رایگان.

خوشبختانه هر دو آسمان و دیزنی+ تایید کرده اند سیمپسون ها در دسترس خواهد بود در دیزنی+ انگلستان است. سیمپسون ها باقی خواهد ماند در آسمان “co-منحصرا” برای فصل جدید اما پشت آن کاتالوگ به اشتراک گذاشته خواهد شد با دیزنی+ انگلستان است.

یک صدای جیر جیر از دیزنی تایید بیش از 600 قسمت از سیمپسونها در دسترس خواهد بود به جریان در دیزنی+ و به عنوان وجود دارد در حال حاضر فقط بیش از 670 قسمت مجموع آن را امن فرض کنیم دیزنی+ ممکن است همه اما آخرین فصل است. شما قادر خواهید بود به آنها را دانلود کنید بیش از حد.

دیزنی+ انگلستان نیز امضا امضا معامله منحصر به فرد به فروش خدمات جریان از طریق آسمان Q جعبه تنظیم بالا.

چه خواهد شد به DisneyLife?

هر چند آن را تا به حال چیزی از ولرم جذب بیش از چند سال گذشته دیزنی در واقع در حال حاضر دارای یک اشتراک فعال خدمات در انگلستان است.

خدمات DisneyLife اتهام £4.99 در هر ماه برای دسترسی به صدها نفر از فیلم های دیزنی از جمله اصلی زیبایی و وحش کتاب جنگل و شیر شاه, اما کمی به تحریک شراب خواری-مراقب. نوع مانند یک دیزنی+ Lite.

به عنوان شما ممکن است انتظار دیزنی تایید کرده است قصد دارد به, نام تجاری جدید تعریف DisneyLife به دیزنی+ زمانی که سرویس جدید راه اندازی شد.

زمان DisneyLife مشترکین گفته شده است که شرکت “ارتباط برقرار خواهد شد اطلاعات بیشتر در مورد چگونه به انتقال اشتراک خود را به دیزنی+ به زودی” اما شرکت دستورالعمل هنوز به تایید شود.

خواهد دیزنی را نشان می دهد تلویزیون و فیلم هنوز هم در دسترس خواهد بود در Netflix بکشد ؟

بعید است ما را ببینید خیلی از دیزنی در Netflix بکشد کنه. به عنوان شرکت شروع به قرار دادن آن در جریان خدمات در حال حرکت در سال گذشته دیزنی تصمیم گرفت در برابر تجدید آن مقابله با Netflix بکشد.

انتخاب مشخص شده یک پیروزی بزرگ برای آینده دیزنی+ و غیر قابل انکار از دست دادن برای Netflix بکشد — بالا فیلم 2016, 2017 و 2018 شد همه دیزنی فیلم و Netflix را به دست آورد بسیاری از مشترکان به عنوان وسیله ای برای جریان آنها.

اما صدور مجوز پیچیده است و شایعات در حال حاضر شروع به گردش که Netflix بکشد ممکن است چند فیلم بازگشته, البته به صورت موقت. یک مجوز که بر فیلم منتشر شده در بین ماه های ژانویه دسامبر 2016 و 2018 نشان می دهد برخی از فیلم ها می توان از دیزنی+ و بازگشت به Netflix در 2026.

این فیلم تحت تاثیر عبارتند از: Rogue One: A Star Wars داستان پیدا کردن مندانه کاپیتان امریکا: جنگ داخلی, Coco, The Incredibles 2, Thor: Ragnarok, پلنگ سیاه زنده عمل زیبایی و ضرب و شتم و زمان آخرین جدی Avengers: Infinity War و Moana.

اما راه اندازی دیزنی+ همچنین همزمان با انقضای پیچیده معامله بین مارول و Netflix بکشد.

بیش از چند سال گذشته Netflix بکشد منتشر پنج اصلی مارول مدافعان سری در همکاری با دیزنی. سپس لغو همه آنها را. با طرفداران ماتم از دست دادن Daredevil لوقا قفس آهنین, The Punisher و جسیکا جونز بسیاری از آنها در حال انتظار برای دیزنی+ برای احیای نشان می دهد در برخی از ظرفیت.

کوین Mayer, دیزنی اجرایی مسئول دیزنی به علاوه گفته دیزنی+ احتمالا می تواند آنها را به بازگشت به زندگی, اما گزارش ها نشان می دهد اصلی خود معامله می تواند محدود دیزنی از کار کردن در یک تا چند بار در این سال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im