دیزنی جهان بازگشایی برای عموم مردم در میان فلوریدا افزایش ویروس موارد

والت دیزنی در فلوریدا است بازگشایی باز به عموم مردم برای اولین بار در نزدیک به چهار ماه در روز شنبه. “جادویی ترین مکان روی زمین” را در حال حاضر نیاز به بازدید کننده به پوشیدن ماسک و فاصله اجتماعی در تلاش برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

این پارک برای اولین بار استقبال از بازدید کنندگان به آن سحر و جادو پادشاهی و پادشاهی حیوانات به دنبال EPCOT و دیزنی استودیوهای هالیوود در روز چهارشنبه. پنج شنبه گذشته آن را باز به passholders برای “پیش نمایش” را به عنوان فلوریدا می بیند افزایش coronavirus موارد است.

“این ممکن است متفاوت از زمان آخرین بازدید شما,” دیزنی می گوید در وب سایت خود را. “اما ما می توانید پیدا کردن راه های جدید برای ایجاد لحظات جادویی-و خاطرات به گنج.”

در علاوه بر این به ماسک و اجتماعی فاصله مهمانان و کارکنان را دریافت خواهد کرد متوسط چک هنگامی که آنها را وارد کنید و بازدید کنندگان مورد نیاز برای رزرو در جهت ورود به پارک.

برای دلسرد کردن مردم از جمع آوری در داخل روزانه رژه و آتش بازی نشان می دهد یک علامت تجاری از سحر و جادو پادشاهی دیگر در برنامه. “بالا لمسی” تجارب از جمله شخصیت دیدار و استقبال نیز می شود را در خود نگه دارد.

“این مرحله به مرحله بازگشایی خواهد نشان دادن عمدی روش با محدودیت های حضور و غیاب و کنترل مهمان تراکم که هم راستا با هدایت فیزیکی فاصله” گفت: بیانیه ای در ماه مه در مورد مرحله به مرحله بازگشایی.

بازگشایی می آید به عنوان فلوریدا است که در حال حاضر آمریکا کانون این بیماری همه گیر کوروناویروس با بیش از یک چهارم از یک میلیون مورد تأیید در دولت 10,383 که گزارش شده از دیروز — و بیش از 4000 مرگ و میر ناشی از این ویروس با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان است.

“ما در حال دیدن بیماران در آمده در این ساعت” دکتر رندی کاتز یک پزشک ER در یادبود بیمارستان منطقه ای در هالیوود فلوریدا گفت: این هفته است.

“این کاملا شلوغ ترین آن بوده است و پس از آن آغاز شده,” او گفت:.

در پاسخ به افزایش بسیاری از فلوریدا شهرها و استان ها آغاز شده است برقراری محدودیت هایی که برداشته شده بود در ماه مه هنگامی که موارد به نظر می رسد در کاهش آسوشیتد پرس گزارش.

ایالات متحده را شکسته و رکورد دیگری در تعداد موارد تایید شده با بیش از 66,000 موارد گزارش شده در روز جمعه با توجه به شمارش از دانشگاه جانز هاپکینز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de