دیزنی لند به اهدای بیش از حد مواد غذایی در طول coronavirus بسته شدن

سی بی اس آمریکا | No comments

به عنوان رمان coronavirus همچنان به گسترش در سراسر ایالات متحده در دیزنی لند تصمیم به تعطیل کردن آن پارک به عنوان یک اقدام احتیاطی. روز جمعه شرکت اعلام کرد قصد دارد به کمک مالی همه مواد غذایی بیش از حد از آن رفت و آمد مکرر در حالی که این پارک بسته است.

در یک پست وبلاگ خارجی مدیر ارتباطات دیزنی لند توچال صفرا برچسب ها: جانسون اعلام کرد که تمام مواد غذایی بیش از حد از دیزنی لند پارک و دیزنی کالیفرنیا ماجراجویی پارک اهدا خواهد شد به برداشت دوم بانک مواد غذایی اورنج کانتی. او گفت: رفت و آمد مکرر به کاهش زباله های مواد غذایی.

این شرکت قصد دارد برای اهدای بیش از حد فراورده های لبنی و میوه و سبزیجات و بسته بندی کالا و ضیافت وعده های غذایی به مواد غذایی بانک که در حال کار برای پایان دادن به گرسنگی در منطقه اورنج کانتی.

Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ دادن ”

بیشتر در Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ

جانسون گفت که دیزنی لند توچال اجرا غذایی برنامه کمک مالی از سال 2014 به حمایت از جامعه محلی است. رفت و آمد مکرر نیز یک یادداشت غذایی, بخش, برنامه, برای کاهش ضایعات غذاییاست که یک کمک کننده برای صدمه زدن به محیط زیست است.

با توجه به جانسون, دیزنی لند توچال اهدا بیش از 20 ، 000 وعده های غذایی به برداشت دوم بانک مواد غذایی اورنج کانتی در سال 2019.

دیزنی پنج شنبه اعلام کرد بسته شدن آن پارک در کالیفرنیا و فلوریدا و پاریس و تعلیق کروز عملیات وجود ندارد موارد گزارش شده از COVID-19 در پارک ها و یا بر روی کشتی. آنها برنامه ریزی برای بسته باقی می ماند از طریق پایان ماه.

“ما به نظارت بر وضعیت در حال انجام و به دنبال مشاوره و راهنمایی فدرال و مقامات دولتی و سازمان های سلامت” این شرکت اعلام کرد. “دیزنی ادامه خواهد داد به پرداخت اعضای بازیگران در این زمان است.”

والت دیزنی شانگهای توچال دیزنی در چین, هنگ کنگ دیزنی و توکیو دیزنی باید تمام بسته با توجه به این ویروس نیز آلوده کرده است که بیش از 137,000 نفر کشته و بیش از 5000. روز جمعه رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام ملی اضطراری با توجه به این ویروس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>