دیزنی لند کارگران عقب راندن برابر برنامه ریزی برای بازگشایی ماه آینده

دیزنی لند امید به بازگشایی ماه آینده با اقدامات ایمنی از جمله ماسک های صورت برای مهمانان و کارکنان متوسط چک و تمیز کردن مکرر. اما برخی از کارگران در پارک و حتی مشتریان وفادار و نگرانی که بازگشایی زودرس است.

رهبران اتحادیه به نمایندگی از حدود 17000 دیزنی لند کارکنان با ارسال نامه ای این هفته به رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom این استدلال که دولت افزایش تعداد coronavirus موارد باعث نا امن برای بازگشایی اموال. یک Change.org طومار که جمع آوری شده بیش از 40 ، 000 امضا نیز اصرار والت دیزنی شرکت ، که صاحب پارک به تاخیر بازگشایی خواستار حرکت “غیر مسئولانه و حریص است.”

“به عنوان یک سالانه passholder من نا امید شده بود به گوش آنها می شود بازگشایی خیلی زود چون من کاملا راحت رفتن و در عین حال با توجه به این ویروس” یکی از امضاء کننده طومار نوشت.

کالیفرنیا گزارش شده 2,000 جدید روزانه موارد این ویروس در هر صورت دو هفته گذشته آوردن تعداد موارد تایید شده در کشور به بیش از 161,000. در فلوریدا, صفحه اصلی دیزنی جهان کارشناسان بهداشت و درمان گفت: دولت آفتاب می تواند کشور جدید COVID-19 کانون پس از 3,208 مورد جدید گزارش شده در روز پنج شنبه در یک دوره 24 ساعت. دیزنی قصد دارد به بازگشایی دیزنی جهان در اورلاندو در ژوئیه 15.

النا مورالس از آناهایم, کالیفرنیا, که همچنین امضا Change.org دادخواست و گفت: او با این نسخهها کار در دیزنی لند, اشاره, “آخرین چیزی که من می خواهم انجام دهید این است که رفتن به عقب در حالی که این بیماری همه گیر بدتر شده است.”

دیزنی در دفاع از طرح خود برای بازگشایی پارک با اشاره به لیست پروتکل های بهداشت آن را پیاده سازی. این شرکت در بیانیه ای گفت به CBS MoneyWatch که “خوب بودن از بازیگران ما از اعضا و مهمان ها در خط مقدم برنامه ریزی ما.”

“ما مشتاقانه منتظر ادامه گفت و گو با ما اتحادیه های کارگری گسترده ای ایمنی و بهداشت پروتکل های زیر راهنمایی از کارشناسان بهداشت عمومی است که ما برای اجرای برنامه همانطور که ما حرکت به سمت ما پیشنهاد شده مرحله به مرحله بازگشایی” دیزنی گفت.

رفت و آمد مکرر به روز رسانی توجه اعضای ما تعدادی از به روز رسانی های مهم برای به اشتراک گذاشتن به عنوان ما همچنان مذاکرات ما با…

ارسال شده توسط کارگران ایران محلی 50 در پنجشنبه 18 ژوئن 2020

دیزنی لند بسته شده است پس از 15 مارس. این یکی از بسیاری از دیزنی متعلق به خواص به طور موقت مجبور به بستن این بهار در طول بیماری همه گیر. بسته شدن دیزنی لند و دیزنی جهان هستند هزینه شرکت برآورد 1 میلیارد دلار در هر ماه دیزنی, Chief Financial Officer کریستین مک کارتی گفت: وال استریت تحلیلگران در مارس کنفرانس تماس بگیرید.

این شرکت اعلام کرد دیزنی لند بازگشایی برنامه در اوایل این ماه با توجه به تاریخ جولای 17 در انتظار تایید دولت. دیزنی همچنین گفت: این امر محدود کردن تعداد بازدید کنندگان به پارک اگر مجاز به بازگشایی شده است.

“تجارب خاص که در قرعه کشی بزرگ گروه اجتماعات – مانند رژه و شب spectaculars – بازگشت در تاریخ بعد” دیزنی لند سخنگوی مایکل رامیرز گفت: در یک پست در وبلاگ این شرکت. “در حالی که شخصیت دیدار و احوالپرسی خواهد بود به طور موقت در دسترس نیست شخصیت ها را در پارک ها در راه های جدید برای سرگرم کردن و لذت مهمانان است.”

در نامه ای به Newsom دیزنی لند کارکنان گفت: آنها خوشحال پارک است که مصرف متوسط چک. اما کارگران “هنوز راضی است که آن را بی خطر است برای بازگشایی” از آنجا که دیزنی نیست خطاب ایمنی دیگر طرح های پیشنهادی از اعضای اتحادیه نامه متحده است. Newsom نشده علنا در پاسخ به این اتحادیه کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net