نارضایتی دموکراسی در کشورهای توسعه یافته است که در بالاترین سطح خود در تقریبا 25 سال, به گفته محققان دانشگاه کمبریج.

دانشگاهیان باید مورد تجزیه و تحلیل آنها چه می گویند بزرگترین جهانی مجموعه در نگرش نسبت به دموکراسی مبتنی بر چهار میلیون نفر در 3,500 نظرسنجی.

انگلستان و ایالات متحده تا به حال به خصوص سطوح بالایی از نارضایتی است.

“در سراسر جهان دموکراسی است که در حالت ضعف” گزارش نویسنده روبرتو Foa گفت.

این مطالعه از دانشگاه کمبریج مرکز برای آینده دموکراسی به دنبال نمایش در دموکراسی از سال 1995 – با ارقام برای سال 2019 نشان دادن نسبت ناراضی از افزایش 48 درصد به 58 درصد بیشترین ثبت شده در سطح.

“ما که نارضایتی دموکراسی افزایش یافته است به مرور زمان و با رسیدن به تمام زمان بالا جهانی به ویژه در کشورهای توسعه یافته” دکتر Foa گفت.

پژوهش پوشش 154 کشور در سراسر جهان است که بر اساس درخواست مردم اگر آنها راضی هستند یا ناراضی با دموکراسی در کشور خود را دارند.

داده ها برای برخی از کشورها می رود بازگشت به دهه 1970 و طولانی مدت تصویر ثبت شده از یک ثابت به سمت بالا نوسان آونگ به سمت رضایت بیشتری با دموکراسی از طریق آخرین دهه از قرن 20th.

این بود که در دوران فروپاشی کمونیست قدرت در شرق و مرکز اروپا و آشکار تعالی دموکراسی غربی – با “جهانی تمایلات” ظاهر می شود به حمایت از افزایش دموکراسی است.

اما گذشته از این به نظر می رسد معطوف به طور پیوسته در جهت منفی – با افزایش نارضایتی.

این مطالعه نشان می دهد این می تواند بازتاب های سیاسی و اجتماعی راهپیمایی از “شوک اقتصادی” از سقوط مالی سال 2008 و ناآرامی از پناهندگان بحران 2015 و “سیاست خارجی شکست”.

این هشدار از دست دادن اعتماد به نفس در دموکراسی و می گوید ظهور پوپولیسم است که خیلی نمی شود بلکه یک علامت است.

در انگلستان این مطالعه می گوید: از 1970s رضايت دموکراسی رز همواره برای 30 سال – رسیدن به یک نقطه بالا در سال های پس از هزاره.

اما آن را تضعیف کرده و به شکل نزولی از سال 2005 – زیر روند جهانی مانند بحران مالی و ملی مجادلات مانند نمایندگان مجلس هزینه.

و محققان می گویند شده است وجود دارد یک مطلب اخیر شیرجه در رضایت است که می تواند منعکس کننده بن بست سیاسی در سراسر Brexit در نظرسنجی انجام شده قبل از دسامبر امسال،:

  • در سال 1995 نسبت به کسانی که نسبت به دموکراسی در انگلستان بود و 47 درصد
  • در سال 2005 رسیده است که پایین ترین نقطه – 33%
  • در سال 2019 در نظر سنجی قبل از انتخابات عمومی رسیده است 61%

ما در ضمن دیده است سطح بالایی از رضایت – حدود 75 درصد بین سال های 1995 و 2005 – به دنبال یک “چشمگیر و غیر منتظره” کاهش به زیر 50 درصد است.

چنین بدبینی ممکن است غیر معمول در برخی از کشورها اما Dr Foa گفت: آن را به نمایندگی از “تغییر عمیق در آمریکا دیدگاه خود را”.

این مطالعه می گوید رضایت رو به وخامت گذاشته است در پی سقوط مالی با سیاسی polarisation و تعمیق سطح بی اعتمادی.

اما یک گروه از کشورهای اروپایی شده است برخلاف این روند با رضایت با دموکراسی بالاتر از همیشه قبل از در دانمارک و سوئیس و نروژ و هلند است.

“اگر اعتماد به نفس در دموکراسی شده است لغزش به این دلیل است که نهادهای دموکراتیک دیده شده است عدم رسیدگی به برخی از عمده بحران های عصر ما از سقوط اقتصادی به خطر گرمایش جهانی گفت:” دکتر Foa.

“برای بازگرداندن مشروعیت دموکراتیک است که باید تغییر کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im