مشروب تلاش برای ایجاد ضد عفونی کننده دست در طول شیوع کروناویروس ضربه غیر منتظره FDA موانع


Distillery
پیتر Cornillie سر, دستگاه تقطیر در مرد بهتر تقطیر شرکت اندازه گیری مواد شیمیایی مورد استفاده برای ایجاد ضد عفونی کننده دست در مارس 01, 2020, در Patchogue, New York.
القاعده بلو/گتی

الکل قرار زیرند که باید پیکربندی مجدد عملیات خود را برای دیدار با این کشور unabating تقاضا برای ضد عفونی کننده دست در طول شیوع کروناویروس در حال اجرا به موانع نظارتی از مغلوب ساختن پیشی جستن اداره صنعت بازیکنان گفت: عصر ایران.

مقطر داده شد موقت تصویب به ضد عفونی کننده دست چون اتانول می تواند موثر در برابر ویروس. در حالی که سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) صادر شده و به طور موقت هدایت به تولید الکل از جمله مقطر برای کمک به تسهیل تولید ضد عفونی کننده دست این قوانین باید گاهی اوقات مانع عملیات به جای.

“این امکانات در حال اجرا واقعا باهوش آنها در داروخانه ها, و غیره. آنها تخصص و دانش و در عین حال یکی از چالش های اصلی شده است به شرح زیر FDA ارشاد” کریس Swonger, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت آب مقطر ارواح شورای صنعت گروه تجارت گفت: عصر ایران. “FDA سهوا ایجاد برخی سردرگمی ها و چالش ها با هدایت آنها صادر شده در این.”

نقطه اصلی مشاجره ناشی از یک سری از سیاست های اسناد و مدارک صادر شده توسط این سازمان در ماه مارس که اجازه الکل مقطر به تولید ضد عفونی کننده دست در نظر گرفته بیش از حد مواد مخدر.

FDA اعلام کرد که نمی خواهد اقدام علیه مقطر برای نادیده گرفتن برخی از تولید برچسب و اداری مورد نیاز در غیر این صورت قابل استفاده برای تولید کنندگان مواد مخدر, اما تنها زمانی که آنها به دنبال آژانس راهنمایی های خاص.

با توجه به بیشتر های اخیر سیاست های سند قرار زیرند باید تولید اتانول که به مقصد ضد عفونی کننده دست با denaturant تلخ ترکیب اضافه شده به حلال های صنعتی در جهت دلسرد کردن مصرف خود را با کودکان کوچک است.

نقض FDA ارشاد می تواند در معرض مقطر به مسئولیت کیفری. همچنین به تازگی بسته محرک مالی—دوبله مراقبت در قانون معاف از قرار زیرند تنبیهی مالیات مالیات غیر مستقیم در صورتی که به دنبال FDA راهنمايي.

اما قرار زیرند گفت نیوزویک که هدایت این امکان پذیر نیست به دو دلیل: نه تنها می تواند denaturants انتقام ویران کردن در تجهیزات خود را, اما قیمت این مواد افزودنی افزایش یافت در هفته های اخیر, ساختن آن دشوار برای تولید ضد عفونی کننده در یک هزینه معقول.

“بزرگترین مسئله در حال حاضر در حال گرفتن عرضه از denaturants,” فیلیپ McDaniel از بنیانگذاران سنت آگوستین رسومات در فلوریدا گفت. “شما به سادگی می توانید آنها را دریافت کنه. و هنگامی که شما سعی می کنید و آنها را دریافت کنید آن را در حال حاضر یک جنگ مناقصه در عمده فروشی مواد شیمیایی در بازار است. قیمت ها به معنای واقعی کلمه در حال بالا رفتن از یک ساعت.”

قبلی FDA راهنمایی برای صنایع دیگر که مایل به دریافت در در ضد عفونی کننده دست کسب و کار توصیه می شود که شرکت ها به دنبال یک دستور العمل تهیه شده توسط سازمان بهداشت جهانی توصیه می کند که در برابر اضافه denaturants به ضد عفونی کننده دست.

رسومات صاحبان گفت نیوزویک آنها دریافتند این گیج کننده.

“مهمترین چیزی که ما می خواهیم انجام دهیم به عنوان تولید کنندگان و وجود دارد هزاران نفر از ما در سراسر کشور, ما فقط می خواهید می شود قادر به کمک به مردم به عنوان سرعت و کارآمد که ممکن است” McDaniel گفت. “در حال حاضر این نیاز است که با کند کردن روند پایین.”

رابرت Cassell از بنیانگذاران آزادی جدید رسومات در فیلادلفیا و رئیس جمهور از پنسیلوانیا قرار زیرند انجمن صنفی ساخت ضد عفونی کننده دست با undenatured الکل به هر حال. بنابراین بسیاری از دیگران در موقعیت خود.

Cassell توضیح داد که معرفی denaturants به فرآیند تولید خواهد عواقب غیر قابل پیش بینی پایین خط به طور بالقوه موثر بر طعم و عطر و طعم خود را از ارواح زمانی که تسهیلات به حالت عادی برمی گرداند تولید.

“نگاه کنید که در معرض خطر است همه ما باید در خارج وجود دارد در حال حاضر” کاسل گفت. “اما آن را در مورد آنچه شما انجام می دهند برای همسایگان خود و دیگران در دولت خود را. شما باید به اعتماد مردم که به نمایندگی از شما که همه چیز در حال رفتن به محل کار ،

بسیاری از مشروب مانند کاسل قادر به کار در یک سازمان غیر انتفاعی اساس با توجه به کمک دولت اجازه می دهد آنها را به این محصول دور و نه فروش آن. او در کمک به رهبری یک چند فاز طرح را 60 مشروب در هیئت مدیره با هدف نهایی از تولید 2.3 میلیون بطری از ضد عفونی کننده دست برای ایالت پنسیلوانیا است.

McDaniel می گوید: کارخانه در حال کار با محلی اولین پاسخ دهندگان برای اطمینان از کارگران خط مقدم هستند به خوبی مجهز شده است. و صنعت ممکن است بسیار مورد نیاز کمک از کنگره ایالات متحده.

وجود دارد یک لایحه در حال بررسی در مجلس سنا که به طور رسمی از بین بردن مالیات مالیات غیر مستقیم برای ضد عفونی کننده دست تولید است. و یک گروه کر در حال رشد از قانونگذاران خواستار FDA به اقدام خود را.

“ما قادر به کار با هم به قطع نوار قرمز برای این مردمی که بر روی زمین که می خواهند به انجام بخشی خود را برای کمک به ساقه جزر و مد از این بی سابقه ای بهداشت عمومی بحران” آقای جان مریم, گی Scanlon از پنسیلوانیا گفت: عصر ایران. “دولت فدرال موظف است برای پاسخ به این ساده ویژگی های تغییر سیاست تنظیم مقررات خواهد تاثیر قابل توجهی بر غیر نظامی و پاسخگوی تلاش برای مبارزه با COVID-19.”

آژانس بازگشت نیست یک درخواست برای نظر در زمان برای انتشار.

McDaniel گفت که بدون نیاز خود تسهیلات خواهد بود قادر به تولید آنها “و یا حتی سه گانه آن است.”

“اما حتی مهم تر از هزینه های ما را به طور چشمگیری پایین آمده است.”

یک گروه از پنسیلوانیا congressmembers با ارسال نامه ای به FDA کمیسر Stephen هان در اواخر ماه مارس درخواست که آژانس آن را گسترش ارشاد “به غیر از الکل دناتوره.”

“در طول این بحران از آن مهم است که کسب و کار داده می شود لازم است انعطاف برای دیدار با تقاضا برای بحرانی بهداشتی محصولات” در این نامه می گوید. “ادامه عدم در دسترس بودن این محصولات قرار می دهد اولین پاسخ دهندگان و کسانی که به آنها کمک در معرض خطر بیشتری از ابتلا به این بیماری است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im