شیرجه رفتن به یکی دیگر از ابعاد با Jordan Peele و “منطقه گرگ و میش’ فصل دو تریلر

نیوزویک | No comments

فصل دوم Jordan Peele این منطقه گرگ و میش رسما برتر تاریخ. Sci-fi سری باز خواهد گشت در پنج شنبه, ژوئن 25, CBS همه دسترسی داشته باشید. تمام 10 قسمت از فصل دوم در دسترس خواهد بود به جریان در یک بار.

بسیار پیش بینی تریلر بالا منتشر شد و در مارس 11 به افتخار ملی منطقه گرگ و میش روز. Peele مدرن و دوباره تصور از سری داستان های علمی تخیلی با استفاده از “درون گرایی و خود اکتشاف به usher بینندگان به ابعاد پر از امکانات بی پایان” با توجه به آزادی مطبوعات.

114476_0293b
Jordan Peele به عنوان راوی از فردا همه دسترسی سری ” گرگ و میش منطقه.’ تمام 10 قسمت از فصل دو را رها در ژوئن 25.
رابرت Falconer/CBS

Simon Kinberg که مشغول به کار با Peele در فصل اول به روز شده فرقه کلاسیک در سال 2019 نیز بازگشت به خدمت به عنوان نویسنده/تهیه کننده. اول فصل بود ملاقات با بررسی مخلوط.

اسکار برنده جایزه بازده به عنوان میزبان به همراه یک ستاره نکردم بازیگران. ویژه در منطقه گرگ و میش‘s فصل دوم در حال Morena Baccarin (میهن), Kylie Bunbury (زمانی که آنها را ببینید Us), Jenna Elfman (Dharma & Greg), Ethan Embry (Empire Records), Sky Ferreira (Baby Driver), Tavi Gevinson (به اندازه کافی گفته و فرد به فرد), Topher Grace (Blackkklansman), Tony Hale (Veep و Arrested Development), Gillian Jacobs (جامعه), David Krumholtz (Numb3rs), Thomas Lennon (Reno 911!), ناتالی مارتینز (پایان پخش), Joel McHale (جامعه), Chris Meloni (Law and Order: SVU), Gretchen Mol (Boardwalk Empire) پائولا Newsome (بری) بیلی پورتر (مطرح), Jimmi Simpson (Westworld), Jurnee Smollett (پرندگان شکاری), Daniel Sunjata (گریس لند), Damon Wayans Jr. (جدید), و بیشتر.

عناوین 10 قسمت نیز قبلا اعلام کرد. در هیچ منظور خاص آنها “شما همچنین ممکن است مانند:” “8,” “سعی کنید” “Ovation,” “یک شهر کوچک” “چه کسی از شما” “صورت انسانی” “در میان Untrodden,” “ملاقات در وسط” و “خرابی.” جزئیات این طرح هنوز آشکار شود.

منطقه گرگ و میش در اصل برای اولین بار در سال 1959. نشان می دهد در زمان مخاطبان به یکی دیگر از ابعاد و تبدیل به یک داستان سرایی نیروی عظیم منهدم کننده. “به عنوان مبتکر از نوع برنامه نویسی این منطقه گرگ و میش کاوش بشریت امیدوار despairs, می بالد و تعصبات در باره راه هایی را به شما معرفی مخاطبان به داستان از اخلاق و دیدگاه های که محروم هستند در معمولی تلویزیون” آزادی مطبوعات اضافه شده است.

در فصل اول از این منطقه گرگ و میش راه اندازی مجدد, و همچنین به عنوان کل سری اصلی در دسترس هستند را به جریان در CBS همه دسترسی داشته باشید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>