طلاق سوالات تا 42pc پس از coronavirus مستند

طلاق پرسش که با افزایش بیش از 40 درصد در طول این مستند با توجه به یک مشاوره حقوقی شرکت است.

بین ماه های مارس 23 روز مستند اعلام شد و اواسط ماه مه Co-op خدمات حقوقی گزارش 42 درصد افزایش طلاق سوالات در مقایسه با مدت مشابه در سال 2019.

آن گفت که در مستند هم منتقل شده است برخی از زوج ها به نظر از نظر قانونی جدا.

مشکلات مالی و گیر بودن در حبس هستند و نگرانی در حال حاضر ذکر شده توسط زوج, طلاق, مشاوره با توجه به تریسی Moloney سر حقوق خانواده در Co-op خدمات حقوقی. چند هفته از این مستند را دیدم سوالات پرش با 75 درصد در مقایسه با سال پیش از آن. جمعه شایع ترین روز برای سوالات در مورد طلاق, به دنبال سه شنبه.

Ms Moloney گفت: “ما می دانیم که طلاق می تواند یک تصمیم دشوار در هر زمان و اغلب زوج ها در حال حاضر در نظر گرفته طلاق برای چند ماه و تلاش میانجیگری قبل از آنها شروع روند.

“در حال حاضر نگرانی در مورد امور مالی, استخدام همراه با این واقعیت است که خانواده ها نیاز به صرف مقدار افزایش زمان هم می توانید اضافه کردن فشار بر روی روابط است.

“با این حال طلاق است زندگی در حال تغییر برای همه درگیر و پس از آن واقعا مهم است که زوج ها نمی رفتن به طلاق به آرامی و به عنوان یک نتیجه از وضعیت فعلی پیدا کنیم و خودمان را در.”

رسیدگی به طلاق شده اند و پیش رفتن بیش از ویدئو کنفرانس تماس در حالی که دادگاه ها بسته شده اند. فوری موارد مربوط به سوء استفاده داخلی و یا حفاظت از کودکان در حال همگانی و زوج هشدار داده شده است انتظار می رود به تاخیر می اندازد. با این حال وزارت دادگستری گفت: بیشترین موارد طلاق نمی نیاز به یک جلسه و آن است که در حال حاضر با توجه به کاهش رشد در زمان صرف شده برای فرآیند کارهای اداری به صورت آنلاین درخواست طلاق.

میراندا فیشر خانواده و وکیل در شرکت چارلز راسل Speechlys گفت: آن را می شود سخت تر برای قضات برای ارزیابی شخصیت یک فرد از طریق تماس تصویری و هشدار داد که برخی از مردم ممکن است احساس آنها ناعادلانه رفتار شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im