پس از یک “مدت زمان طولانی از بین رفته” به Dixie Chicks اعلام کرده اند آلبوم جدید و کاهش یافته است این موزیک ویدیو برای اولین بار تنها در روز چهارشنبه. از به نظر می رسد از آن گروه است که هنوز هم “آماده نیست را به خوبی.”

قدرتمند سرود با عنوان “Gaslighter” ویترین صدای گروه trio — March مگوایر امیلی Strayer و Natalie Maines. زن محور تصویری ویترین بزرگ, فیلم زنان interposed رنگارنگ با اثرات و عکس از گروه آواز در لباس های مختلف.

Dixie Chicks – Gaslighter (Official Video)توسط dixiechicksVEVOدر
YouTube

گروه طعنه تنها در آن حساب رسمی توییتر در اواخر فوریه به tweeting تعریف gaslighter و چهار تاریخ. Maines اذیت شده بود که “Gaslighter” آهنگ و موزیک ویدیو از فوریه 15, زمانی که او نوشته شده یک تصویر از گروه خود Instagram.

موسیقی ”

بیشتر در موسیقی

رکورد این گروه اولین آلبوم استودیویی از آنجا که برنده جایزه گرمی “با توجه به راه طولانی” در سال 2006 نیز با عنوان “Gaslighter” است و مجموعه ای منتشر خواهد شد توسط کمپانی کلمبیا در آوریل 1, با توجه به آزادی مطبوعات.

این شرکت تولید شد توسط خواننده و ترانه سرا و تهیه کننده موسیقی Jack Antonoff. طرفداران قادر به قبل از سفارش این گروه پنجمین آلبوم استودیویی بر روی انواع سیستم عامل.

آلبوم تاریخ انتشار جدید است اما این گروه و Antonoff شده اند اذیت کردن موسیقی های جدید برای سال. در تابستان 2019, Maines ارسال شده به Instagram در مورد آلبوم جدید. با استفاده از یک کودک, فیلتر Maines گفت “Dixie Chicks!” Robison و مگوایر و سپس گفت: “آلبوم” و “آینده” و Antonoff افزود: “روزی.”

در حالی که این گروه منتشر نشده از یک آلبوم در سال سه نفر هنوز هم مشغول است.

آنها رفت و در یک تور در سال 2016 بیش از 40 شهرستانها لقب “DCX MMXVI تور جهانی” و برجسته شد در بیانسه تک “پدر درس” از او 2016 آلبوم “لیموناد.” آنها همچنین برجسته به تازگی در تیلور سویفت آهنگ “به زودی شما بهتر” از او 2019 آلبوم “عاشق.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de