کمیته ملی حزب دموکرات (DNC) رئیس تام پرز به دنبال آرام کردن نگرانی که در آینده نوادا قفقاز می تواند فرود به یک شکست مفتضحانه شبیه به یک شاهد در آیووا در اوایل این ماه گفت: دولت حزب دموکرات بود “به عنوان low-tech به عنوان مثل انسان ممکن است.”

پرز نظرات آمد و در مصاحبه با سی ان ان صبح روز چهارشنبه پس از گزارش داوطلبان شکایت از مشکلات با تکنولوژی در نظر گرفته شده را به رای شمارش آسان تر است. کمپین همچنین گفت که حزب دموکرات نیست به اندازه کافی توضیح داده شده که چگونه caucusing روند کار خواهد کرد و کارشناسان با اشاره به مشکلات بالقوه با ابزار قرار دادن با هم در آخرین لحظه برای کمک به این روند است.

“ما به عنوان low-tech به عنوان مثل انسان ممکن است در حالی که هنوز هم حفظ بهره وری” پرز اصرار به سی ان ان تلاش برای اطمینان از رای دهندگان که وجود دارد خواهد بود یک تکرار از آیووا. “من بسیار با اعتماد به نفس است که ما را قادر به انجام موفق حزبی.”

DNC صندلی اشاره کرد که در نوادا خواهد بود “متنوع ترین” دولت به بازیگران خود را برای حمایت از نامزدهای دموکرات در مسابقه اولیه تا کنون. “مردم را که مسئولیت را جدی بگیرید,” پرز گفت. “ما مسئولیت ما را جدی بگیرید,” او اضافه شده رفتن به ستایش نوادا دولت حزب دموکرات است.

یک دموکرات انتخابات ریاست جمهوری مشاور گفت واشنگتن پست در اوایل این هفته که دولت حزب “ساخت آن را به عنوان آنها به همراه” با اشاره به caucusing روند. “این که چگونه ما نیاز به در حال اجرا یک انتخابات است.”

موشکافی از نوادا قفقاز که این شنبه و در حال حاضر به حال اولیه رای گیری افزایش یافته است به عنوان یک نتیجه از بسیاری از مشکلات به وجود آمد که در آیووا این ماه است. برای اولین بار در کشور موفق به انتشار به موقع نتایج به دلیل یک خطا در برنامه نویسی یک برنامه توسعه یافته برای ساده کردن نامزدها روند. نتایج نهایی هنوز اعلام کرد که اشتباهات متعدد و اشتباهات به طور گسترده ای گزارش شده است.

روز یکشنبه آیووا حزب دموکرات منتشر شد نتایج پس از یک recanvas از چند حوزه درخواست مبارزات سابق ایندیانا شهردار پیت Buttigieg و سناتور برنی ساندرز ورمونت هر دو آنها ادعا کرده اند که پیروزی در این دولت است. این recanvas نشان داد Buttigieg پیش رو فقط 0.004 درصد در هيئت دولت معادل. اما ساندرز باقی مانده روشن پیشتاز در آرای مردمی.

Tom Perez
کمیته ملی حزب دموکرات رئیس تام پرز صحبت می کند قبل از فوریه 7 مناظره ریاست جمهوری در منچستر, New Hampshire.
جو Raedle/گتی

Sanders کمپین پیشنهاد پس از نتایج جدید نشان داد که این امر درخواست بازشماری کامل. به کمپین گفت که معتقد است این امر نشان می دهد که سناتور بود جلوتر از Buttigieg در هيئت دولت معادل علاوه بر رای مردم.

“ما در حال حاضر بر این باورند بازشماری خواهد داد سناتور. ساندرز به اندازه کافی هيئت دولت معادل به او را بیش از این بالا که متریک به عنوان به خوبی. ما می خواهیم برای تشکر از مردم آیووا, ما حامیان داوطلبان ما و هر کسی که ساخته شده این امکان” ارشد ساندرز کمپین مشاور جف ویور در بیانیه ای گفت.

آخرین رای گیری در نوادا نشان می دهد ساندرز با سرب بیش از دیگر دموکراتیک مدعی است. به طور متوسط اخیر دولت سطح سنجی های وارد شده توسط Real Clear Politics نشان می دهد سناتور برجسته دو رقمی. او است که توسط حدود 30 درصد از رای دهندگان در حالی که سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن در می آید دوم با فقط 16 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im