DNC حرکت بعدی بحث دموکراتیک بیش از coronavirus

واشنگتن — آینده دموکراتیک مناظره ریاست جمهوری برنامه ریزی شده برای روز یکشنبه برگزار خواهد شد, در واشنگتن, دی سی به جای آریزونا اصلی سایت به علت نگرانی در مورد coronavirus کمیته ملی حزب دموکرات (DNC) گفت: پنج شنبه.

“از فراوانی از احتیاط و به منظور کاهش صلیب کشور سفر همه احزاب باید تصمیم گرفت که بهترین راه رو به جلو است که به نگه داشتن روز یکشنبه بحث در سی ان ان استودیو در واشنگتن با هیچ زندگی می کنند مخاطبان” DNC مدیر ارتباطات Xochitl هینجسا در بیانیه ای گفت.

این حزب همچنین اعلام کرد که خورخه راموس که قرار بود یک مدیر برای بحث بین جو بایدن و برنی ساندرزدیگر شرکت به این دلیل که او ممکن است در معرض بیماری است.

Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ دادن ”

بیشتر در Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ

“هر دو آقای راموس و شخص او در تماس هستند و در سلامت خوب است و نشانه ای رایگان” هینجسا گفت. “با وجود اینکه پاک توسط متخصصان پزشکی و از فراوانی احتیاط جرگه تصمیم گرفته است به کنار از شرکت در آینده مارس 15 دموکراتیک بحث است.”

راموس جایگزین خواهد شد توسط Univision اخبار لنگر Ilia Calderón. سی ان ان و Univision به میزبانی این بحث است.

“اولویت شماره یک ما است و ادامه خواهد داد به ایمنی کارکنان ما مبارزات و تمام کسانی که درگیر در بحث” هینجسا اضافه شده است.

بایدن و ساندرز در حال تنظیم به صورت خاموش در یکشنبه 11 بحث دموکراتیک اولیه فصل است. هر دو کمپین با این حال مجبور به تغییر برنامه های خود را با توجه به گسترش coronavirus به عنوان ایالت و دولت فدرال با عجله به مبارزه با گسترش آن.

در روز سه شنبه بایدن و ساندرز لغو میگیرد تظاهرات مجموعه را در کلیولند اوهایو پس از فرماندار مایک DeWine اعلام وضعیت اضطراری و هشدار داد در برابر برگزاری حوادث در مقیاس بزرگ. بایدن نیز نامیده می شود یک رویداد کمپین در تمپا, برنامه ریزی برای پنجشنبه و راه اندازی شد به ارائه سخنان در coronavirus در ویلمینگتون ،

رئیس جمهور تهمت نیز با خودداری از سفر با توجه به کوروناویروس. او لغو برنامه سفر به نوادا و کلرادو و همچنین به عنوان یک رویداد کمپین در Milwaukee, Wisconsin.

وجود دارد بیش از 1300 مورد تأیید از coronavirus با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im