آیا پاسخ به گم شده آیداهو کودکان و نوجوانان مورد دروغ در یلوستون ؟

دو کودک ناپدید و آیداهو مادر نمی گویند جایی که آنها هستند. در اولین شبکه تلویزیون مصاحبه زن سکس با خواهر و مادر می گویند او هرگز آسیب فرزندان او. تا جایی که بچه ها ؟ ایسنا خبرنگار Jonathan Vigliotti گزارش “48 ساعت” در “گمشده کودکان لری Vallow Daybell.”

لری Vallow Daybell به دست آورده در اختیار دارند برای امتناع بگویید مقامات محل از دست رفته کودکان Tylee رایان 17 و جاشوا “JJ” Vallow, 7 که نه دیده شده یا شنیده از نزدیک به هشت ماه است. پلیس گفته اند که هر دو کودکان در معرض خطر هستند و لری می داند که محل سکونت خود را و یا آنچه به آنها اتفاق افتاده است. به عنوان او نشسته در یک سلول زندان در انتظار محاکمه برای کودک رها ارتش تازه کار, در خانه sleuths اختصاص داده اند ساعت های بی شماری آنلاین برای آوردن Tylee و JJ صفحه اصلی.

daybell-kids-yellowstone.jpg
Tylee رایان 17 و جاشوا “JJ” Vallow, 7, در پارک ملی یلوستون در 8 سپتامبر سال 2019 — آخرین بار Tylee دیده می شد. در حق مادر خود برادر الکس کاکس. هیچ شواهدی وجود ندارد Tylee تا کنون در سمت چپ پارک. FBI

“ما گرد هم آمدند آنلاین قادر به ارائه هر گونه منابع است که ما قادر به پیدا کردن کودکان” دی ان کارتر که متعلق به یک Facebook گروه است که بیش از 14 ، 000 قوی گفت Vigliotti.

این گروه به نام کریسمس بدبختی, نام الهام گرفته شده از سال کودکان اعلام شد از دست رفته از کوچک شرق آیداهو شهر رکسبرگ. کارتر می گوید صفوف خود را شامل ساکنان محلی مانند خودش و کسانی که از عنوان دور به عنوان استرالیا. آنی Southam است همچنین یک عضو و معتقد است که با متنوع خود حرفه ای پس زمینه — از جمله وکلای اجرای قانون و کارکنان بهداشت و درمان — آنها مجهز به شکار برای سرنخ های آنلاین و جمعی نظریه که کودکان ممکن است و آنچه که می تواند برای آنها اتفاق افتاده است.

“و با بسیاری از مردم با بسیاری از مناطق مختلف از تجربه و تخصص قرار دادن این قطعات با هم امیدوارم تمام پازل می تواند نیمه حل شود” Southam گفت.

اعضای گروه به طور مداوم در به روز رسانی های در مورد, و در حال کار با هم به کشف شواهد به عنوان آن می شود است. Southam شده است کار بر روی یک جدول زمانی که آهنگ های کلیدی افراد درگیر از جمله لری و همسرش چاد Daybell یک روز قیامت نویسنده و پادکستر. دو گره خورده است گره در یک مراسم در هاوایی کمی بیش از یک ماه پس از لری کودکان ناپدید شد.

“من فقط شده اند پیگیری از وقایع که اتفاق افتاد”, Southam گفت: “آنها قطعا در رکسبرگ در این تاریخ. آنها قطعا در هاوایی در این روز است.”

یکی تاریخ دریافت کرده است که به طور خاص بررسی شده است 8 سپتامبر 2019. آن روز Tylee گذشته دیده می شد در پارک ملی یلوستون, که توسط , تصاویر, مقامات, منتشر از او JJ لری و لری برادر الکس کاکس در پارک. هیچ شواهدی وجود ندارد Tylee تا کنون باقی مانده است.

“من فکر می کنم اگر همه آنها را مجبور به رفتن در این است که یک تصویر, من فکر می کنم آن را به مانند تلاش برای پیدا کردن یک سوزن در انبار کاه” گفت: هارون تیزدیل یک یلو متخصص و مهر مشاور.

تیزدیل می گوید که با بیش از 2 میلیون هکتار از بیابان untamed Yellowstone تمایل به حفظ اسرار خود و به مقامات گزارش آماده برای جستجو در پارک او ترس وجود دارد ممکن است خیلی برای پیدا کردن.

“این احتمال وجود دارد که این شواهد می تواند برای همیشه از دست رفته در یک مورد مثل این وجود دارد رودخانه ها که رفت و برگشت چیزهای دور… وجود دارد اعماق جنگل می گوید:” تیزدیل. “هستند بسیاری از مکان های از راه دور که در آن اگر شما نمی دانید که در آن کسی که رفته بود آن خواهد بود بسیار دشوار است و حتی می دانید که به کجا نگاه.”

آیداهو مادر لری Vallow مادر و خواهر صحبت کردن “48 ساعت”

کریسمس بدبختی مطرح است یک نظریه چگونه شواهد می تواند نابود شده اند.

آن را شامل یلو بسیاری حرارتی استخرهای شناخته شده در محاوره به عنوان “داغ گلدان.”

“حاضر وجود دارد بسیاری از حدس و گمان است که احتمالا لری و الکس کشته Tylee در یلوستون و دفع از بدن او در یکی از این گلدان” Southam گفت: “از آنجا که موارد وجود دارد از افرادی که افتاده به آن و بدن خود را به طور کامل حل می شود.”

“این استخرها نه تنها جوش بسیاری از آنها دارای اسیدیته باتری اسید” تیزدیل گفت. “بنابراین نه تنها شما می میرند به سرعت از آنجا که از گرما اما بدن شما حل خواهد شد در مدت زمانی کوتاه.”

تیزدیل, اما شک و تردید از این تئوری به این دلیل که استخر در نزدیکی جایی که Tylee شد در تصویر هستند به شدت سفر بخشی از یلوستون. به منظور کشف نشده باقی می ماند آن را مورد نیاز یک سفر مایل به اراضی جنگلی دور از شهر و دانش صمیمی از پارک. او همچنین می گوید که چندین انواع استخرهای مختلف acidities و ترکیب بنابراین اگر کسی به سعی کنید به دور از شواهد این راه آنها نیاز به صحیح را انتخاب کنید.

“بنابراین اگر شما نمی انتخاب حق استخر, آن را نه لزوما میخوام کار” تیزدیل گفت. “بنابراین من فکر می کنم این احتمال وجود دارد که در این مورد این است که چه اتفاقی افتاده است ؟ من فکر می کنم آن را بسیار بعید است.”

با خیلی زمان گذشت پس Tylee و JJ ناپدید شدن و هیچ نشانه ای که لری خواهد بود ارائه پاسخ در هر زمان به زودی کارتر و بقیه کار گروهی با محو شدن امید به پیدا کردن کودکان خود.

“بیشتر است که او نشسته وجود دارد و بدون پاسخ دادن به هر چیزی است که بیشتر در روز است که این بچه ها از دست رفته و شما شروع به فکر می کنم بدترین که شما نمی خواهید به” کارتر گفت.

اف بی آی خواسته است هر کسی که در پارک ملی یلوستون در 8 سپتامبر سال 2019 برای آپلود عکس و یا ویدئو به وب سایت خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im