آیا بریتانیا بهترین باغ ؟ وارد رقابت ما در حال حاضر و برنده شیک ریختن به ارزش £2,358 فتح کرد گرفته شد

تلگراف | No comments

وجود دارد یک انقلاب در رفتن در باغ ما: یک بار غفلت تکه های گیاهی در حال جوانه زدن برگ ها و نرده ها در حال حاضر سوسو زدن با رنگ های تازه. باغبان ملت ما دیده ایم و تحسین کار سخت خود را در طول مستند. و به جشن تلگراف باغبانی است که در حال اجرا یک مسابقه برای پیدا کردن بریتانیا بهترین باغ اسیر در خود عکس; تصاویری که در محفظهای قرار دادن زمان صرف شده در باغ در طول این دوره تاریخی.

این که آیا شما در حال گرفتن با الهام از برخی از نویسندگان ما – مثل نویس اسم حیوان دست اموز گینس که polytunnel bristling با تربچه و سبزی است او را بشاش با غرور و یا ویکتوریا مور فروتن تراس که به ارمغان می آورد صلح و تنهایی – ما به دنبال شواهد عکاسی از نعمت ها و شکوفه های.

دسته بندی

وجود دارد سه دسته را وارد کنید:

خانواده
شاید یک باغ شما در کار با کودکان, بازی های برگزار شده-در-چمن درخشان کودکان و نوجوانان منطقه و یا مبتکر کباب گوشه.

سبزی رو به رشد
آیا شسته و رفته طرح جواهر تراس با ظروف و یا یک جست و خیز کردن گیاهان در یک پنجره.

پناهگاه
یک فضای صلح آمیز کهنه با گل های وحشی و علف های هرز و یا با دقت تمایل نادر شکوفه های درختان و به طور کلی سعادت.

هر چیزی باغبانی است که به ارمغان آورد شما شادی در این زمان نامشخص, ما می خواهم برای دیدن.

نکات آسان برای گرفتن عکس باغ

حفاری به ما غنی آنلاین بایگانی, که در آن وجود دارد مقدار زیادی از راهنمایی و ترفندها از کارشناسان ما برای کمک به شما را درخشان, عکس ها در باغ. در اینجا چند برای شروع…

صبح و یا شب نور

برای جلوگیری از نوردهی و خشن عکس نویسنده آلیس وینسنت اجتناب از گرفتن عکس در وسط روز به خصوص در تابستان. هنگامی که راه اندازی یک شات سعی کنید واضح نور صبح یا صورتی شب آسمان زیبا و مقهور رنگ.

خندق DSLR

باغبان و گل آرتور پارکینسون که دلخواهی Instagram ویژگی های پاشیده رنگ و هوشمندانه ترکیب و جزئیات توصیه فرار از دوربین DSLR به نفع آیفون به صورت off-the-کاف عکس. “آن را می گوید بیشتر از یک داستان” او می گوید. “بزرگ است که برای پست ها و داستان ها در رسانه های اجتماعی.”

فکر می کنم سبز

عکاس فیلیپ اسمیت بین المللی باغ عکاس از سال می گوید: “این حیاتی به درک رابطه بین رنگ ها; آیا آنها هماهنگ یا متضاد. هر دو نقش مهمی در طراحی باغ. رنگ های متضاد به شما یک تصویر کامل از درام هماهنگ آنهایی که ارائه نرمی و عاشقانه. اما مهم ترین رنگ سبز است. سبز مجموعه هر چیز دیگری در تصویر”

نکته مهم در مورد عکاسی این است که شما باید بزرگ آزادی; اگر شما علاقه داشتن به یک آفتاب-چیزی با نقاط رنگارنگ از باغ میز و یا یک سوپر زوم قطرات باران روی گلبرگ آن همه ارزش شمول است. بنابراین نمی شود خجالتی اگر شما در پیدا کردن تصویر خود را کامل است به عنوان این چیزی است که باعث می شود آن را منحصر به فرد.

بهترین تصاویر منتشر خواهد شد در تلگراف باغبانی در اواخر جولای وجود دارد و جوایز بزرگ به برنده از شیک ریختن شرکت.

جوایز
جایزه اول: کنزینگتون ریختن (به ارزش £2358) از شیک ریختن شرکت (توجه داشته باشید: جایزه ریختن عرضه بدون رنگ)


اعتبار: شیک ریختن شرکت

جایزه اول

یک نام تجاری جدید بدون رنگ کنزینگتون ریختن (به ارزش £2,358 فتح کرد گرفته شد). این 6ft 6in (2m) گسترده x 3ft 3in (1m) عمیق هوشمند ریختن ساخته شده از درمان چوب ترکیبی از طراحی کلاسیک با عملی ساختن علاوه بر شیک به هر سنتی یا معاصر فضای باغ.

این قیمت شامل تحویل به سرزمین اصلی بریتانیا (در هر نقطه در بالا ادینبورگ یا گلاسکو را متحمل کوچک هزینه اضافی) اما شامل نصب و راه اندازی. کسانی که قادر به نصب دریافت پشتیبانی از تلفن به عنوان مورد نیاز از شیک ریختن.
سمت چپ: دو دونده را هر پیروزی گوتیک بوت از فروشگاه شیک ریختن شرکت. ارسال عکس از باغ خود را برای برنده شدن!

برای دونده تا

دو دونده را هر پیروزی گوتیک بوت فروشگاه (به ارزش £550 هر). ساخته شده از فشار تحت درمان با چوب و خیره کننده این بوت فروشگاه (5ft x 3ft 8in x 1ft) را مطرح کف طبقه دو قفسه و به پایان رسید با یک سرو-shingled سقف. بوت فروشگاه تحویل داده خواهد شد آماده مونتاژ به مقابل هر برنده ،

قیمت شامل تحویل.

اگر تا کنون یک زمان وجود دارد به جشن شادی از انزوا باغبانی در حال حاضر است. بنابراین آنچه از شما انتظار دارند ؟ درگیر شدن.

چگونه وارد

به سادگی با پر کردن فرم زیر را برای یک شانس برای برنده شدن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>