آیا می دانید Macaulay Culkin نام خانوادگی? چرا که او آن را به چیز دیگری به طور کامل

Macaulay Culkin جدید میانه نام بی نظیر است. ما می گویند “جدید نام میانی” از آنجا که در سال 2018 سابق ستاره کودک تغییر آن پس از برگزاری یک نظرسنجی اینترنتی به تصمیم می گیرید چه نام جدید باید بود.

هنگامی که او متولد شد Culkin داده شد وسط نام “کارسون.” خانه به تنهایی ستاره نبود با آن ، “نام وسط قلبم چیزی گنگ است. لری? نارنجی ؟ راستش من حتی نمی تواند به یاد داشته باشید آن را” او توییتی در سال 2018 است.

Macaulay Culkin
Macaulay Culkin از بنیانگذاران شیوه زندگی, رسانه های گوش اسم حیوان دست اموز است افتخاری بل ringers از نزدک بسته شدن بل از نزدک کارآفرینی مرکز در 6 اوت سال 2019 در سان فرانسیسکو کالیفرنیا است.
کیمبرلی سفید/گتی ایماژ برای Nasdaq کارآفرینی مرکز/گتی

پس او چه بود ؟ او طرفداران خود را به رای دادن در میانه جدید نام از طریق وب سایت خود را گوش اسم حیوان دست اموز. آنها در حل و فصل چیزی است که واقعا به یاد ماندنی: Macaulay Culkin. درست است. Culkin نام میانی خود را اولین و آخرین نام. که باعث می شود او مکالی Macaulay Culkin Culkin, از نظر قانونی.

او با اعلام این خبر در توییتر در روز کریسمس سال 2018 است. نام برنده توسط یک زمین لغزش با 60,900 آرا خودی گزارش شده است.

پاسخ مناسب بودند.

هر چند این بوده است که دانش عمومی پس از Culkin توییتر اعلام آن به نظر می رسد برخی از این عموم از دست رفته یادداشت. موضوع Culkin نام خانوادگی تغییر ظاهر در ق r/todayIlearned در روز سه شنبه و گفتگو زیرفشار به گزینه های دیگر که Culkin ارائه شده در این نظرسنجی.

U/theduckpants یادآوری ق نظر از دیگر چهار نام طعنه در Culkin نظرسنجی. مقام دوم نام انتخاب شد TheMicRibIsBack با توجه به خودی که می شده اند باور نکردنی تبلیغات فرصت برای مک دونالد. باقی مانده سه نام بودند کوسه هفته شیرین کاری تبلیغاتی و کیه که پیشنهاد شد توسط Culkin برادر به همین نام است.

ستاره صحبت از نیاز به تغییر نام خود در مصاحبه با جیمی فالون در سال 2018 است. “من خیره شد در گذرنامه من به تازگی و چیزهای بود و من به دنبال بیش از نام وسط قلبم – my زمان نام میانی است کارسون” او توضیح داد. “و من فکر کردم من باید احتمالا صنوبر به نام من یک کمی.”

Culkin از نظر قانونی تغییر نام میانی خود را در سال 2019. او به اشتراک گذاشته شده در مارس 2019 که این روند در زمان طولانی تر از او فکر آن خواهد بود. اما مطمئن مکالی Macaulay Culkin Culkin در حال حاضر این بازیگر واقعی, نام قانونی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر