دکتر و خواهر کنگره کتی پورتر در مسطح منحنی در میان Coronavirus

نیوزویک | No comments


Kaiser Permanente Opens Drive-Thru Coronavirus Testing Station In San Francisco
سان فرانسیسکو, کالیفرنیا – آوریل 12: پرسنل پزشکی امن یک نمونه از یک فرد در یک درایو از طریق Coronavirus COVID-19 تست ایستگاه در یک Kaiser Permanente تسهیلات در روز 12 مارس سال 2020 در سان فرانسیسکو کالیفرنیا است. Kaiser Permanente باز کرده است یک درایو از طریق Coronavirus آزمون ایستگاه که در آن بیمارانی که برگزاری نمایشگاه نشانه ها و علائم کروناویروس می تواند مراجعه کننده توسط پزشک به آزمایش می شود. (عکس توسط جاستین سالیوان/گتی ایماژ)
جاستین سالیوان/گتی

دکتر امیلی پورتر, خواهر, از کنگره کتی پورتر تصویری منتشر شده در یوتیوب جمعه توضیح می دهد که اهمیت مسطح منحنی در میان بیماری همه گیر کوروناویروس با استفاده از یک تخته سفید.

NowThis توییتی فشرده تصویری مونتاژ پورتر تصویری در توییتر گفت: “کتی پورتر خواهر, دکتر, شکستن چگونه ماندن در می تواند صرفه جویی در زندگی در طول COVID-19 بحران است.”

پورتر یک هیئت مدیره گواهی پزشک اورژانس که در حال حاضر کار می کند در زیبایی پزشکی و دارای چین و چروک خوردن رایگان MD: Med Spa and Wellness Clinic در Austin, تگزاس, ایجاد تصویری به مردم نشان می دهد که چرا مقامات بهداشت در مورد رمان coronavirus.

“هر کس واقعا اشتباه گرفته شود چرا که آنها درک نمی کنند چرا میله بسته شدن همین دلیل است که هر کس احتکار کاغذ توالت به همین دلیل است که من بسته و چه اجتماعی-فاصله معنی, چه صاف منحنی چیست؟”

پورتر نوشت: از برآورد مقامات وزارت بهداشت به توضیح دهید که چگونه اجتماعی فاصله یک ابزار موثر برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

“در امریکا, ما 331 میلیون نفر است. [از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری] است برآورد که حدود 40 تا 70 درصد از آنها را آلوده” پورتر گفت. او سپس توضیح داد که چگونه همه چیز را بازی کردن اگر 45 درصد یا حدود 150 میلیون نفر در آمریکا آلوده شد.

پس از CDC تخمین می زند که نزدیک به 80 درصد از کسانی که آلوده شدن با COVID-19 خواهد بود قادر به بازیابی و بدون کمک از حرفه ای پزشکی و که 5 تا 10 درصد از افراد آلوده خواهد شد نیاز به هواکش Porter تخمین زده می شود که 7.5 میلیون نفر در پایان کم از CDC تخمین می زنند که نیاز به هواکش.

“بنابراین اجازه دهید می گویند ما 150,000 منافذ موجود در کشور است. که به معنی [2%] از مردم می تواند یک ونتیلاتور اگر آنها نیاز به یک. یکی از 50 نفر که نیاز به یک دستگاه تنفس مصنوعی می توانید دریافت کنید. که بدان معنی است که 49 نفر از 50 در حال رفتن برای مردن. که ترسناک است.”

“بنابراین آنچه که همچنین بدان معنی است که پزشکان باید انتخاب کنید که که 1 به 50 است. شما می توانید تصور کنید اگر شما می گویند ” من متاسفم شما تا به حال سرطان قبل از, بنابراین شما لازم نیست که کاملا تمیز لایحه از سلامتی شما نیست ارزش صرفه جویی.’ شما می توانید تصور کنید که گفت: “من متاسفم شما 80 و من 30 ساله است که نیاز به یک دستگاه تنفس مصنوعی.'”

پورتر خواست عمومی برای ادامه به ورزش اجتماعی فاصله به منظور “صاف منحنی” و آهسته گسترش COVID-19 طوری که امکانات مراقبت های بهداشتی می شود را overwhelemed. او فیلم را می توان در یوتیوب.

پورتر, خواهر, کنگره کتی پورتر از کنگره خواست به اتخاذ راه دور رای گیری در هفته گذشته در تلاش محافظت از نمایندگان مجلس از آلوده شدن با شدت مسری رمان coronavirus.

ایالات متحده 19,931 تایید موارد COVID-19 سراسر کشور و مرگ و میر است که در حال حاضر به 275 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز Coronavirus مرکز منابع.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>