دکتر درگیر در تهیه PPE دفاع کوشنر را یک تیم می گوید چالش های ناشی از کوروناویروس نه تهمت Admin


Kushner
مشاور ارشد رئیس جمهور Jared کوشنر (L) صحبت می کند ، flanked توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در طول جلسه توجیهی روزانه در رمان coronavirus COVID-19 در بردی اتاق جلسه در کاخ سفید در آوریل 2, 2020, در واشنگتن, DC.
مندل فا نگن/گتی

دکتر جفری Hendricks صرف سال تلاش برای همکاری با دولت فدرال برای تضمین انتقادی نیاز به ماسک های پزشکی برای کمک به پاسخ به شیوع کروناویروس.

در حالی که پزشکان و پرستاران اخم بیش خطرناکی پایین لوازم دنده محافظ, Hendricks یک خط بر روی میلیون ها نفر از ماسک با کیفیت و اتصال به آنها را در اینجا. اما هر وقت او احساس می کردم که او را یک گام به دور از نهایی فدرال قرارداد چیزی می افتد از طریق ترک و دکمه تنظیم مجدد ضربه – یک قربانی از وب پیچیده ای از تدارکات دولت در طول یک بیماری همه گیر. Hendricks, اما می گوید این موانع نیست ناشی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بلکه چالش های ارائه شده توسط coronavirus خود را.

“من استفاده می شود به بوروکراسی دولتی” Hendricks گفت: عصر ایران. “این زحمت آهسته و خسته کننده است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مواجه شده است و انتقاد بیش از سکسکه در منابع شخصی تجهیزات حفاظتی و هواکش به عنوان COVID-19 موارد و مرگ و میر نصب شده در طول چند ماه گذشته. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وظیفه خود را در قانون و مشاور ارشد Jared کوشنر با نظارت بر این تلاش است. کوشنر مونتاژ یک تیم داوطلب است که پس از منحل شده است به دامپزشک هزاران نفر منجر شد که در آینده و ارسال امیدوار کننده ترین آنهایی که به سازمان مدیریت اضطراری فدرال برای نهایی خرید اگر آنها panned. که در آن Hendricks تلاش فرار به موانع.

تجربه نشان می دهد در زمان هرج و مرج عجله برای دیدار با تقاضای بی سابقه ای COVID-19 ایجاد شده برای پزشکی دنده برای این کشور ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی.

Hendricks, ارشد پزشکی مشاور برای M&M آزمایشگاه های طولانی ایستاده مخاطبین در چین با کارخانه که N95 و دیگر ماسک های پزشکی شده اند که در تامین کوتاه مدت در ایالات متحده است.

او بیشتر معاملات به طور مستقیم با ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در مقیاس کوچکتر و هرگز قرارداد با دولت فدرال قبل از. با شیوع کروناویروس – Hendricks دیدم یک فرصت برای استفاده از اتصالات موجود به ارائه کیفیت و قابل اعتماد ماسک در یک مقیاس بزرگتر.

روند نیست یکی از آسان است که برای اولین بار توزیع کننده می تواند پرش به او گفت. این چند لایه ابتدا در کارخانه در چین. Hendricks گفت: او در حال حاضر همکاران در چین که دامنه کارخانه شرایط و بررسی کیفیت مواد در فرد قبل از هر چیز کشتی. آنها رد مواردی که نمی دیدار با استانداردهای کیفیت.

“من مردم روی زمین که منابع تامین برای من,” او گفت:. “آنها می دانند که اگر آنها نمی, اعتماد آنها را از دست دادن کسب و کار من در دراز مدت.”

هنوز هم او مواجه می شوند تکرار تاخیر هنگامی که در تلاش برای انتقال این اطلاعات به دولت فدرال – اولین برخورد با داوطلبان و سپس اقدام به طور مستقیم از طریق FEMA.

او هنوز هم نشده نهایی شدن قرارداد با وجود داشتن صف کارخانه و بررسی کیفیت اقلام و بارها و بارها یادآوری مقامات فدرال که او می تواند کمک به میلیون ها نفر از ماسک را از منابع قابل اعتماد.

اما او گفت که او نمی سرزنش و تهمت به دولت و حتی به دفاع از تلاش های خود را. او را سرزنش چالش های به یاد ماندنی که coronavirus باعث شده است.

“آنها ندارد تجربه در این صنعت در زنجیره تامین,” او گفت:. “آنها نمی دانستند که هر یک از این شرکت ها در حال حاضر مثل من.”

Hendricks تجربه اول بود هایلایت نیویورک تایمز داستان که مشخصه تیم داوطلب به عنوان آمادگی برای وظیفه تامین منابع به عنوان یک کشنده بیماری همه گیر جاروب کشور است. Hendricks است تحت فشار قرار دادند در این مقاله خصوصیات خود را از وضعیت و تقدیر مغلوب ساختن پیشی جستن تلاشهای دولت.
Hendricks توصیف کوشنر تیم از داوطلبان – بیشتر از سرمایه گذاری و شرکت های سهامی خصوصی — به عنوان “مشتاق” افرادی که می خواستند به تواند مفید باشد.

“دست خود را بسته بود بیش از حد” او گفت:. “این یک بحران بی سابقه ای. همه فقط در تلاش برای انجام بهترین آنها می توانند.”

یک مقام ارشد دولت رسمی نیز در دفاع از این تیم داوطلب به عنوان بازی های کوچک اما مفید نقش مهمی را در یافتن منابع محصولات با کیفیت بالا. رسمی اشاره کرد اکتساب تیم در FEMA و وزارت دفاع ساخته شده نهایی تماس تدارکاتی در معاملات و قراردادها – نه تیم داوطلب.

“آنها باید تقدیر و villainized” این مقام گفت: عصر ایران. “هیچ کس تجربه منابع منجر طول این همه گیر جهانی—خصوصی و یا عمومی در بازار است.”

تلاش برای ایمن سازی تجهیزات حفاظتی و لوازم دیگر برای ایالات متحده به عنوان coronavirus جاروب ملت شده است یک موضوع درد برای دولت. مغلوب ساختن پیشی جستن سپری کرده است در هفته های اخیر با دعوت از فرمانداران به کاخ سفید که در آن آنها برگزار ظاهر عمومی در دفتر بیضی در مقابل تابلوی نمایش چقدر تجهیزات حفاظتی کشورهای خود را دریافت کرده اند از دولت فدرال است.

تهمت نیز در این هفته به نظر می رسد به عقب براند در انتقاد وارد در کوشنر بیش از این تلاش – یکی از بسیاری از نقش مهمی که او به دست پسرش در قانون برای نظارت بر.

“شما انجام یک کار بزرگ است. برخی از مردم در حال رفتن به آن را درک” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: به کوشنر در عمومی بخشی از دیدار با آمریکا در کاخ سفید در روز جمعه. “آنها می گویند” من او را یک رابطه.’ اگر او نبود یک رابطه خوب, من می خواهم او را از اینجا خیلی سریع.”

به عنوان دولت فدرال به دنبال ماسک های هواکش و دیگر تجهیزات پزشکی ایالات متحده نیز رفتن را از طریق فرایند به طور مستقل و گاه در رقابت است.

“آن همیشه آسان نیست” گفت: Casey صدا, معاون فرماندار از امنیت و آمادگی اضطراری در لوئیزیانا.

لوئیزیانا شد در میان “نقاط مهم” که دیدم تعداد COVID-19 موارد است. در یک نقطه در اوایل شیوع دولت بود شماره 1 سرانه در تعداد مرگ و میر. طوفان مستعد لوئیزیانا را تجربه کرده است با گرداندن مراکز فساد مورد نیاز تامین اضطراری در زمان حوادث اما صدا گفت: coronavirus ارائه یک چالش جدید است.

“شما نیاز به رفتن بین المللی برای رسیدن به جایی که این منابع در حال تولید” او گفت:. “وجود دارد بسیاری از مراحل مختلف در فرآیند رسیدن از جایی که تولید اتفاق می افتد برای رسیدن به انبار ما. آن را همیشه روشن چگونه است که کار می کرد.”
“شما در حال برخورد با فروشندگان شما نه برخورد با قبل است.”

به دلیل کوتاه عرضه و تقاضا سنگین بین المللی صدا گفت: دولت بود که اغلب ورود به قراردادهای متعدد امیدوار است که یکی را از تابه خارج و دانستن است که برخی نمی خواهد. دولت تصمیم است که آن را نمی خواهد پرداخت هر گونه پول صف مقابل برای تامین.

“وجود دارد فروشندگان که نمی خواهد به انجام کسب و کار با ما از آنجا که” او گفت:. “برخی از چیزهایی که هرگز حتی تحویل به ما, اما ما نمی توانیم به از دست دادن هر گونه پول را پرداخت هر چیزی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de