دکتر خواستار متحده به “با استفاده از حس مشترک” به عنوان COVID موارد سنبله

ایالات متحده دیدم 63,000 جدید کروناویروس موارد شنبه و در عین حال رکورد دیگری در میان افزایش بیماری های رانده شده توسط ایالات متحده است که باید سریع ردیابی بازگشایی اقتصاد خود را. متخصصان بهداشت عمومی مانند بالا بیماری های عفونی متخصص دکتر Anthony Fauci, بارها و بارها خواست متحده را با احتیاط ادامه دهید و یا در معرض خطر مرگ و میر فزاینده از کنترل خارج شده.

“من امیدوار هستم که فرمانداران با استفاده از برخی از حس مشترک و نزدیک کردن دوباره” پزشک و راتگرز پزشکی پروفسور دکتر باب Lahita گفت O’DONNELL لنگر Anne-Marie سبز. “آن را می آید به غیر مسئولانه بازگشایی تا به ما اثبات مطلق است که این بیماری تحت کنترل است.”

به عنوان reopenings شد “مسائل اقتصادی” به فرمانداران گفت: مراقبت های بهداشتی حرفه ای شده اند “تحت فشار قرار دادند به سمت” در مکالمات است که باید بر اساس یک تعادل اقتصادی و عوامل پزشکی.

“من درک می کنم که برخی از این جلسات در فرمانداران قصرها شامل هشت تجار در مقابل یک اپیدمیولوژی و یا یک پزشک” او گفت:. “اولویت بندی برای بسیاری از فرمانداران به اقتصاد نورد دوباره.”

متحده مانند تگزاس و فلوریدا که فرمانداران تحت فشار قرار دادند برای بازگشایی سریعدر حال حاضر شاهد ويژه به ظرفیت پر شده به عنوان coronavirus موارد کوه. Lahita پیش بینی “فوق العاده ای میر” در این مناطق اضافه کرد که این یک “ایده بسیار خوب” را برای آنها را به گام به عقب بازگشایی اقدامات.

“آنچه که ما در غرب, اگر شما یاد می شد ما شاهد مقدار زیادی و تعداد زیادی از مرگ و میر تا زمانی که ما در این زمان جدی بگیرید,” او گفت:.

دولت گرجستان همچنین مبارزه با یک coronavirus خروش پس از جمهوری خواه و فرماندار برایان کمپ اجازه دهید کسب و کار مانند ناخن سالن و ورزشگاه بازگشایی به عنوان به زودی به عنوان دولت stay-در-خانه سفارش منقضی شده است.

کمپ در حال حاضر در حال دست و پنجه نرم کردن با آتلانتا دموکراتیک شهردار Keisha لنس کف بیش از آنچه در دفتر خود معتقد هستند و “غیرقابل اجرا” سفارشات برای مردم در این شهر به پوشیدن ماسک.

Lahita به نام “سیاسی از quarantining و از کاهش” و گفت که “مایه تاسف” است که برخی از رهبران به نظر می رسد مایل به پذیرفتن آنچه که او به نام “خسارات جنبی” به بازگشایی کسب و کار.

“آن نیست خجالت به نزدیک دوباره اگر شما در حال رفتن برای نجات صدها و صدها نفر از زندگی که در آن ما در حال حاضر,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de