پزشکان بدون مرز اعزام تیم به ملت ناواهو

سی بی اس آمریکا | No comments

پزشکان بدون مرز بهترین و شناخته شده برای اعزام متخصصان پزشکی بین المللی به مناطق جنگی در میان پزشکی بحران. سازمان تیم های افغانستان و ایران و سیرالئون ونزوئلا و 66 کشورهای دیگر است. آن نیست اما باید پزشکی با حضور در ایالات متحده تا به حال است.

ژان Stowell رئیس سازمان ایالات متحده COVID-19 تیم پاسخ گفت: رادیو فردا که پزشکان بدون مرز اعزام یک تیم نه به سخت ضربه ملت ناواهو در جنوب غربی ایالات متحده به دلیل بحران آشکار وجود دارد. این تیم متشکل از دو پزشک و سه پرستار/ماما, آب و فاضلاب متخصص دو logisticians و سلامت پروموتر است که دارای تخصص در بهداشت جامعه آموزش و پرورش است.

“وجود دارد بسیاری از موارد که در آن ما دخالت نمی در ایالات متحده, اما این یک خطر خاص مشخصات” Stowell گفت. “Situationally بومی آمریکایی جوامع در معرض خطر بسیار بالاتر برای عوارض ناشی از COVID-19 و همچنین از جامعه گسترش یابد چرا که آنها لازم نیست که دسترسی به انواع چیزهایی است که آن را ممکن است به خود منزوی… شما نمی توانید انتظار مردم برای منزوی کردن اگر آنها را به درایو 100 مایل به دریافت مواد غذایی و آب است. ”

ملت ناواهو صفحه اصلی به حدود 170,000 مردم در حال حاضر بیشتر coronavirus موارد سرانه بیش از هر کشور ایالات متحده آمریکا. با توجه به کمبود پرستاری و پزشکی تخصصی کارکناناز مهم ترین بیماران باید airlifted به بیمارستان خارج از رزرو. در بالا از آن نوجو مردم حمل نرخ بالای دیابت و فشار خون و ارائه آنها را بیشتر مستعد ابتلا به عفونت است. و همانطور که از اوایل ماه مه در این منطقه بالاتر coronavirus مرگ و میر بیش از 46 متحده است. جدید O’DONNELL اصل مستند “کروناویروس در نوجو ملت” به بررسی جامعه گرفتاری.

“من فکر می کنم آن را بسیار دشوار را برای آمریکایی ها به درک چگونه بزرگ این کشور است و چگونه نیازهای مختلف در هر محل” Stowell گفت. “شما می دانید نیازهای شهری بسیار متفاوت از روستایی نیاز دارد. و نیازهای بومی جامعه آمریکا در حال به چالش کشیدن به دلیل آنها نگاه بسیار متفاوت از نیازهای جاهای دیگر به طوری که آنها نیاز به یک بسیار قابل توجهی هماهنگ تلاش است.”

این واقعیت است که ملت ناواهو مواد غذایی کویر وابسته به دولت ایالات متحده برای مغذی کالا و مواد غذایی تنها به تشدید وضعیت. بیشتر چه حدود 1 در 3 ساکنان عدم دسترسی به آب در حال اجرا.

عدم دسترسی به نیازهای اساسی مانند آب در حال اجرا تشدید coronavirus مبارزه برای ملت ناواهو

“کمبود آب در حال اجرا پیچیده چیز” Stowell گفت: “اما این چیزی است که واقعا برای ما آشنا و احتمالا بیشتر برای ما آشنا تر از دیگر سازمان های غیر دولتی و غیر انتفاعی است که در آمریکا کار عقب هنگامی که ما برای اولین بار به زبان ناواهو رهبری, من فکر می کنم آنها فکر می کردند ما را در پیدا کردن که تکان دهنده است. بدیهی است که ما برای پیدا کردن آن بسیار تعجب آور است, اما آن را نیز در کار است که ما می دانیم که چگونه به انجام. آب بهداشتی و کنترل عفونت دست در دست, اما این چیزی است که ما می دانیم بسیار زیادی در مورد نحوه حرکت آن منابع است.”

Stowell گفت که پزشکان بدون مرز تیم در حال حاضر برنامه ای برای باقی می ماند در نوجو ملت تا پایان ماه ژوئن اما که تکلیف خود را به خوبی می تواند توسعه یافته به عنوان شرایط تقاضا است.

“هنگامی که ما به دنبال در اپيدميولوژيک منحنی از نقاط جهان, ما می دانیم که این یک مسافت های طولانی,” او گفت:. “بنابراین در این نقطه است که تیم برنامه ریزی شده است که وجود دارد تا پایان ماه ژوئن. این که آیا آن را ادامه خواهد داد واقعا به چه موثر اقدامات است که گرفته می شود در کاهش ميزان عفونت و ظرفیت از دیگر بازیگران است. شما می دانید که وجود دارد کاملا بسیاری از علاقه در پاسخ به نیازهای جوامع بومی اما نیز وجود دارد زیادی نیاز دارد. و آن را بسیار سریع به بسیج چیزهایی است که شما واقعا باید برای شروع از زمین تا. این مشکلات بزرگتر قبل از COVID-19.”

بزرگان ملت ناواهو که بسیار مهم برای حفظ قبیله و زبان و فرهنگ و به خصوص در معرض خطر با توجه به سن آنها.

“من می ترسم برای ما و زبان ما و فرهنگ ما مردم” دکتر میشل تام پزشکی خانواده پزشک گفت: در O’DONNELL اصل مستند. “و من می دانم که این اتفاق می افتد در سراسر جهان است. من که. من درک می کنم که. شما می دانید من زمان محدود است در این زمین است. اما زبان ما و فرهنگ ما می تواند همچنان به زندگی برای همیشه لطفا برای زمانی که وجود دارد نوجو مردم است. من فکر می کنم که چیزی که مرا می ترساند بیشتر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>