آیا سوگند دفتر اتصال قانون اساسی تفسیر? | نظر

جزئی kerfuffle به تازگی فوران در دنیای آکادمیک قانون اساسی تئوری بر اینکه دو ایده ممکن است متصل شود. این اولین بار است که originalism: این ایده که تفسیر باید بهبود معنای بیان که در قانون اساسی متن در متن اصلی. دوم این است که قانون اساسی را ماده ششم سوگند که متصل زمان officeholders به “این قانون اساسی.”

چند originalists از جمله من را استدلال کرد که آنچه که ما فکر می کنم در مورد سوگند بر ما چگونه تفسیر قانون اساسی است. زمانی که officeholders امروز سوگند به حمایت از “قانون اساسی” آنها خود را متعهد اما ناخواسته به آن معنای اصلی. هفته گذشته غیر originalists آغاز شده توجه کنید. دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد را کاس Sunstein—چند اقدامات ترین اشاره استاد حقوق در جهان ادعا کرد که اتصال ماده ششم سوگند به originalism است “وحشتناک” “زشت” “باطل” “شرم آور” “ناخوشایند” و به مقدار یک “howl از خشم.”

می تواند Sunstein بود درست است ؟ به اعتبار خود او طول می کشد شارژ از قانون اساسی خیانت جدی است. وعده حفظ است که همیشه بسیار مهم است و سوگند به خصوص ، همچنین مهم است به اذعان همانطور که من بارها و بارها این که دانشمندان و officeholders می توانید اشتباهات صادقانه در مورد ماهیت اساسی است. ناقص رضایت بخش یکی از تعهدات حتی قانون اساسی تعهدات جرم نیست—و یا حتی نزدیک به جرم و جنایت. Impeaching هر کس که صادقانه misunderstands ماهیت قانون اساسی است که البته یک ایده وحشتناک است.

اما اشتباهات در مورد ماهیت قانون اساسی هستند و نه بی اهمیت. سوگند است نه یک گیاه گلدانی. آن نوشته شده بود به واقعی نیش چگونه officeholders رفتن در مورد کسب و کار خود را: کراوات آنها را به طور خاص با قانون”این” است.

دقیقا “این قانون اساسی” پس از آن ؟ نه فقط مجموعه ای از جوهر یا پیکسل بر روی صفحه نمایش کامپیوتر. پس از همه, همان جوهر یا پیکسل می تواند مورد استفاده برای بیان هر چیزی در همه داده چهار چوب حق و پشت داستان ایجاد یک کد. “این قانون اساسی” است که به جای یک عبارت از معنی است. اما چه معنی? اختلاف بر سر قانون اساسی تئوری را با نحوه وصل کنید به معنی این بیت از جوهر بر روی نسخه منحصر به فرد از قانون اساسی است. Originalists ضمیمه معنی بر اساس آنچه در متن بیان شده در آن متن اصلی در حالی که طرفداران یک زندگی اساسی فکر می کنم معنی است که متصل به متن در طول زمان است.

که این نشان دهنده واقعی “این قانون اساسی؟” گرفتن از سوگند به originalism طول می کشد دو مرحله و از آن مهم است برای دیدن که نه مرحله می توانید آن را به تنهایی.

گام اول این است که چگونه مردم در مورد بحث در مورد قانون اساسی ما امروز. Officeholders ادعا با برخی از نظم است که آنها سوگند همان سوگند به همان قانون اساسی که جورج واشنگتن یک بار انجام داد. آنها نیز می گویند به طور منظم است که امریکا دارای قدیمی ترین نوشته ملی قانون اساسی در جهان (هر چند ماساچوست و سن مارینو گاهی اوقات مسابقه این ادعا).

آیا این واقعیت در مورد زمان فرهنگ—واقعیت این است که “قانون اساسی” به عنوان استفاده می شود امروز توسط سوگند-داوطلبان قدیمی است به این معنی است که معنای اصلی است و الزام آور است ؟ نه خود به خود. ممکن است که جورج واشنگتن نیز می تواند سوگند سوگند به زندگی اساسی است. این قانون اساسی می تواند در هر دو پیر و زندگی. بسیاری از منتقدان از originalism می گویند قانون اساسی همواره شکاف است که کنگره دیوان عالی کشور رئیس جمهور و یا متحده می تواند پر کنید در—و نه قضاوت در مورد آنچه در قانون اساسی در حال حاضر شامل اما همکاری برای نوشتن قانون اساسی مانند بعد از آن شرکت کنندگان در یک “زنجیره رمان است.”

اگر قانون اساسی ما امروز این است که واقعا جورج واشنگتن اساسی هر چند این به آن معنا این است: اگر قانون اساسی امروز زنده است باید آن زنده بوده است در آن زمان آمریکا تاسیس بیش از حد. یک قانون اساسی نمی تواند شروع با داشتن ذاتا ثابت معنی و سپس به طور ناگهانی تبدیل به یک قانون اساسی که معنی می تواند تغییر کند. که می تواند تبدیل به یک متفاوت اساسی و امروز officeholders انکار است.

گام اول نتیجه را انکار می کند که قانون اساسی به زنده شدن پس از تاسیس. اما آن را زنده و حتی پس از آن ؟

گام دوم این است که نگاهی نزدیک تر به جورج واشنگتن اساسی است. خود را در آن دوره—به عنوان Sunstein خود را یادداشت—هیچ سند جاسازی شده در شنهای زمان می تواند به ما متصل مگر ما استفاده از آن را به اتصال به خودمان. که تنها می گویند که گام اول معادل قانون اساسی ما با بنیانگذاران’ قانون اساسی نیز ضروری است.

اما ما همچنین باید نگاه کنید که چگونه قانون اساسی خود را ارائه. وجود دارد چند سرنخ است که قانون اساسی خود را به عنوان یک متن بیان معنی در خود متن اصلی به جای یک زمینه کشیده در طول زمان است. نگاه اول در اول شخص ضمایر. قانون اساسی نویسندگان “ما مردم” و عمل است که نویسندگان را”فراموش مقدر و ایجاد این قانون اساسی”—بدیهی است که آن را متصل به ماده ششم. اما متوجه دو نفر دیگر اول شخص مراجع است. قانون اساسی تاسیس شده است به “امن برکت آزادی برای خودمان و آیندگان.” “خودمان”—قانون اساسی نویسندگان—را شامل نمی شود نسل های بعد است اما به صراحت برجسته در مقدمه از “ما آیندگان.”

U.S. Constitution on display in Congress
قانون اساسی ایالات متحده بر روی صفحه نمایش در کنگره
اندرو بیلبائو-استخر/گتی ایماژ

دومین نشانه این است که کمی کلمه “کن.” یکی از اولین گام در غلبه بر شرارت بردگی آفریقایی-آمریکایی و البته غربی فرمان تصویب توسط کنگره در 13 ژوئیه سال 1787 در حالی که کنوانسیون فیلادلفیا بررسی مخفیانه. کلمه “کن” محافظت فرمان: “مهاجرت و یا واردات از چنین افرادی به عنوان هر یک از کشورهای که در حال حاضر موجود باید فکر می کنم مناسب به اعتراف نخواهد بود و ممنوع شده توسط کنگره تا قبل از سال یک هزار و هشت صد و هشت.” اوهایو به یک دولت تبدیل شد و در سال 1803 (به عبارت دیگر قبل از 1808) و کنگره در این زمان می تواند آن را برده داری-رایگان اوهایو به دلیل نبود یک دولت “در حال حاضر موجود” در سال 1787 مانند ویرجینیا و یا کارولینای جنوبی است. اما این به این معنی است که قانون اساسی متن بیان معنی در متن اولیه آن تصویب و نه بعد از آن.

سومین نشانه این است که یک قانون بسیار مهم به واشنگتن خود را به دنیا آمد و انگلیسی موضوع: رئیس جمهور باید “طبیعی متولد شهروند و یا یک شهروند ایالات متحده آمریکا در زمان تصویب این قانون اساسی.” دوباره روند نوشتن و تصویب “قانون اساسی” محدود به موسس. تصویب قانون اساسی اتفاق افتاده است در یک زمان خاص و نه بیش از نسل.

خیلی بیشتر البته می تواند—و شده است—گفت: در مورد سوگند, سوگند ما-در نظر گرفتن فرهنگ و چه از بنیانگذاران’ قانون اساسی خود را ارائه. اما جدی فکر کردن در مورد رابطه تفسیر و قانون اساسی وفاداری باید تشویق شوند—نه موضوع به یک تابو است.

Christopher R. Green توسط یک استاد حقوق در دانشگاه می سی سی پی, مدرسه قانون است.

نظرات بیان شده در این مقاله نویسنده به خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurmainstagram takipçi satın alhttps://www.fivesosyalmedya.com/mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesbuy instagram followersMobil Ödeme Nakit