سگ است که ظاهرا برای اولین بار در ایالات متحده به تست مثبت برای coronavirus

سگ حیوان خانگی یک خانواده در نظر گرفتن بخشی در یک مطالعه در دانشگاه دوک است که ظاهرا برای اولین بار در آمریکا به آزمایش مثبت برای این ویروس است که باعث COVID-19.

دکتر کریس وودز منجر محقق مولکولی و مطالعه اپیدمیولوژیک مشکوک به عفونت (مسی) را تایید کرد و در بیانیه ای به رادیو فردا که “به ما دانش این اولین نمونه ای است که در آن ویروس شناسایی شده است در یک سگ. کمی اطلاعات اضافی شناخته شده است در این زمان که ما کار را برای یادگیری بیشتر در مورد قرار گرفتن در معرض.”

اوایل ماه گذشته مقامات بهداشتی هنگ کنگ گفت: یک coronavirus بیمار حیوان خانگی سگ که آزمایش مثبت برای این ویروس بود که “به احتمال زیاد” اولین مورد از انسان به حیوان انتقال است. از آن به بعد شده اند وجود دارد چند موارد گزارش شده در گربه هااما تحقیقات نشان می دهد سگ بسیار مستعد ابتلا به این ویروس.

winston-pug-coronavirus.jpg
وینستون, میناکاری. مکلین خانواده

WRAL-تلویزیون در رالی کارولینای شمالی که برای اولین بار به گزارش ایالات متحده توسعه گفت: سگ میناکاری نام وینستون است بخشی از یک خانواده در چپل هیل.

مادر, پدر و پسر در این خانواده وارد مطالعه شدند و آزمایش مثبت نیز WRAL گفت.

اما یکی دیگر از خانواده سگ و گربه نیست تست مثبت است. خانواده مارمولک آزمایش نشده.

ایستگاه به نقل از مادر هدر مکلین متخصص اطفال در دانشگاه دوک عنوان کرد و گفت وینستون داشتن علائم خفیف.

پسر بن مک لین گفت: CBS اخبار “ممکن است بیشتر حیوانات که باید coronavirus تنها وجود دارد نه هر تست. بدیهی است که این آزمون باید از رفتن به, مردم به جای حیوانات خانگی اما از آنجا که ما بخشی از یک مطالعه تحقیقاتی ما در مورد وینستون.”

“اما” او افزود: “مردم نباید نگرانی در مورد حیوانات خانگی خود را بیمار شدن و مرگ ناشی از این بیماری وجود دارد باقی می ماند شواهد کمی وجود دارد که آن را بسیار مضر به آنها.”

او گفت WRAL که وینستون “licks همه ما بشقاب های غذا و خواب در من و ما کسانی هستیم که قرار ما چهره به چهره خود را. بنابراین آن را حس می کند که او” ویروس.

با توجه به WRAL این McLeans’ دختر, Sydney, تنها عضو خانواده است که نمی تست مثبت است. شوهرش با این نسخهها کار در اتاق اورژانس در بیمارستان UNC.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de