DOJ, تحقیق در مورد جانبازان در صفحه اصلی که در آن 28 نفر کشته

وزارت دادگستری جمعه اعلام کرد که این بررسی جانبازان خانه در ماساچوست که در آن بیش از دو دوجین ساکنان درگذشت پس از آزمایش مثبت برای کوروناویروس. حقوق مدنی تقسیم و باراک اوباما انجام خواهد شد مشترک بررسی به اینکه ساکنان شده اند و محروم از حقوق خود را به مراقبت های پزشکی در تاسیسات.

“این امر می تواند دشوار به غلو تعهد ما به سلامت و رفاه سالمندان و معلولین جانبازان نظامی و با گسترش به خانواده خود را. فدرال حقوق مدنی نهادینه افراد عمل می کنند به طور خاص محافظت از حقوق کسانی که محبوس در دولت امکانات مانند هولیوک سربازان صفحه اصلی” ایالات متحده وکیل اندرو Lelling در بیانیه ای گفت.

با توجه به CBS بوستون 32 جانباز ساکنان فوت کرده اند که از سه شنبه 28 از آنها آزمایش مثبت برای coronavirus. در مجموع 69 ساکنان آزمایش مثبت را 68 کارکنان است.

Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ دادن ”

بیشتر در Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ

این وضعیت در هولیوک وخیم بود و حتی قبل از همه گیر رخ داد. با توجه به آخرین گزارش بازرسی از اوت 2019, Medicare.gov به تسهیلات یک نفر از پنج ستاره به طور کلی معنی آنها انجام شده “بسیار کمتر از متوسط.” امکانات کارکنان نیز در تاریخ به عنوان “حد زیر متوسط” بهداشت و بازرسی رتبه “زیر متوسط” و تسهیلات تعیین شد به یک “متوسط” کیفیت مراقبت.

خانه سرپرست بنت والش که در پرداخت مرخصی اداری در مارس 30 بعد از فرماندار چارلی بیکر مطلع شد از این وضعیت است. والش مورد مناقشه اظهارات که مقامات ساخته شد آگاه از وضعیت وخیم در سربازان و متهم آنها را از دروغ گفتن است.
 
وال Liptak که در حال حاضر مدیر عامل غرب ماساچوست بیمارستان گرفته شده برای والش در سرباز خانه. هنگامی که تماس با ایسنا, سربازان,’ خانه گذشت در کنار درخواست برای نظر به ماساچوست اجرایی اداره سلامت و خدمات انسانی که گفت که “در محل بالینی فرماندهی تیم متشکل از پزشکی اپیدمیولوژیک و عملیاتی کارشناسان شده است برقرار و آنها را پافشاریای در پاسخ به وضعیت اضطراری و به طور مستمر ساخت تغییرات لازم بر روی زمین برای حفاظت از ساکنان ایمنی است.”

پس از چندین کارکنان آلوده شد با COVID-19, کارکنان جدید در حال onboarded به مرکز. خانه جدید دولت نیز با استفاده از قرارداد کارکنان و هر روزی کارکنان و همچنین پشتیبانی از ماساچوست گارد ملی بودند که به نام صحنه توسط فرماندار بیکر.

ماساچوست دادستان کل Maura هیلی نیز اعلام کرد که دفتر او خواهد بود به دنبال “چه رفت” در سرباز خانه.

“ما آن را مدیون جانبازان و خانواده و عمومی به بررسی حقایق تعیین آنچه اتفاق افتاده است به اطمینان از انطباق با حقوق مدنی نهادینه افراد عمل و محافظت از آن دسته از جانبازان که در ادامه به اقامت در سرباز خانه” اریک Dreiband دستیار دادستان کل برای حقوق مدنی تقسیم در بیانیه ای گفت.

ساکنان و خانواده ها را تشویق به تماس با محققان در 1-888-221-6023 و یا از طریق ایمیل در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im