• تنیس پادکست: گوران Ivanisevic مصاحبه اختصاصی

به روز رسانی خودکار

Thiem 3-6, 6-4, 7-6, 3-2 Zverev* (*نشان دهنده سرور بعدی)

Gorgeous انتخاب کنید تا از Thiem به پایان می رسد خوش تیپ رالی اما که از هم جدا خدمات دیگر بازی مگس ها با یک نگه به عشق. به نظر می رسد مانند یک جنگ phoney تا 5-5 ممکن است بر روی کارت.

Thiem* 3-6, 6-4, 7-6, 2-2 Zverev (*نشان دهنده سرور بعدی)

Love-سرویس بازی از Zverev با استفاده از خیره کننده خود را با دقت – 81 درصد از اول خدمت در – به Thiem هیچ chink به بهره برداری.

Thiem 3-6, 6-4, 7-6, 2-1 Zverev* (*نشان دهنده سرور بعدی)

یکggression از Thiem با استفاده از قدرت خود را فورهند به سر و صدا از طریق یک نگه به 15. هر نقطه او یک شانس برنده شدن با سومین سکته مغزی, او طول می کشد. Zverev به مراتب شادتر ایفای نقش منفعل از طراحی حریف خود را به تظاهرات. تاسیس الگوی معافیت های اولیه در هر تنظیم شده است در حال غرق در اینجا.

Thiem* 3-6, 6-4, 7-6, 1-1 Zverev (*نشان دهنده سرور بعدی)

Zverev درخواست داوری به انجام کاری در مورد برخی از جنبه های روشنایی اما مرد در صندلی که badgered دوباره می گوید: “من نمی توانم هر چیزی را انجام دهید در حال حاضر. من آن عبور کند’. به جای نزولی به یک فانک. Zverev رول کردن سه امتیاز است اما در 40-15 او برش یک floaty پشت دست ضربه زدن مایل گسترده است. او در پاسخ با مجازی آس که Thiem فریم.


اعتبار:
استرالیا باز

Thiem 3-6, 6-4, 7-6, 1-0 Zverev* (*نشان دهنده سرور بعدی)

Thiem نگه می دارد به سی با یک زن و شوهر زرق و برق دار فورهند crosscourts کوتاه برای پایان دادن به تظاهرات می سازد که در زیر بیشتر از همه معتبر است.

Thiem* 3-6, 6-4, 7-6 Zverev (*نشان دهنده سرور بعدی)

Thiem می شکند/طول می کشد تا اولین نقطه با پژمرده فورهند پس از ژله نیم-بارند خود laces و حرکت به 3-0 با یک آس و تندرو در خدمت shanked توسط Zverev.

Zverev دعوا به 3-2 با آس تا مرکز خط و خطا بدون استفاده از زور.

Thiem نگه می دارد برای اولین بار از خدمات خود را به نقاط تغییر به پایان می رسد با مینی-استراحت پس از یک رالی که Zverev بازی برای زمان و انتظار برای خطا است که هرگز نمی آمد. 4-2.

Zverev شکایت که Thiems’ unreturnable خدمت بود اما اجازه داوری سر خود را تکان. 5-2.

Thiem معافیت برای بار دوم آن را 6-3 و لذت بردن از سه مجموعه نقاط در خدمت به عنوان منفعل رالی بازی از Zverev مقابله با تهاجمی carpe diem حمله از Thiem.

و او تنها نیاز به یک قابل توجه زرق و برق دار crosscourt برنده خاموش Zverev نیمه ratpower بازگشت.

Thiem 3-6, 6-4, 6-6 Zverev

Curious از Zverev که تصمیم می گیرد برای رفتن سافتبال و صبر کنید برای خطا. در واقع دو آمده به ترک Thiem عرق کردن و حتی بیشتر و باد برای خنک کردن کف دست خود را در 40-30 اما او نتواند به ناخن یک قطره یا حتی آن را بیش از خالص و Thiem نگه می دارد. شکن پس از آن است.

Thiem* 3-6, 6-4, 5-6 Zverev (نشان دهنده سرور بعدی)

An آس از Zverev یک استادانه چوگان از پشت سر شلیک برنده یک تصویر کامل ادای احترام به Rog و Zverev نگه می دارد را دوست دارم. Thiem که محکم معده خود را به نگه داشتن آن را به tie-break.

Thiem 3-6, 6-4, 5-5 Zverev* (نشان دهنده سرور بعدی)

Thiem نمی توانید ناخن های خود را گسترده و خدمت و فورهند شروع به شکوه و شکایت کردن. او به نظر می رسد hobbling بین نقاط هم در 15-30. Zverev کمک می کند تا او را با یک زن و شوهر از overhit فورهند بازگشت اما پس از آن او نیز می رود طولانی با f/ثانیه, او را به شیطان. هنگامی که یکی دیگر از فورهند crosscourt از Thiem بادبان بیرون Zverev دارای تنظیم نقطه.

Thiem را پشت دست ضربه زدن را نگه داشته است و او در دفاع از تنظیم نقطه با یک گلوله از یک پاس پشت دست ضربه زدن پایین خط دوم سفر به شیطان این بازی است. Zverev طول می کشد استفاده توسط حلق آویز در یک ولرم پایه رالی تا Thiem خطا ساخته شده اما اتریش در دفاع از آن با نادر فورهند crosscourt برنده است. به عنوان اگر توسط سحر و جادو فورهند گرداند و Thiem بسته کردن نگه شجاع با خطرناک سکته مغزی که نیروی Zverev به بازگشت آنها به شبکه است.

Thiem بازدید مسیر رو به بالا در این درهم و برهم بازی

اعتبار:
کوین رونی/گتی ایماژ

Thiem* 3-6, 6-4, 4-5 Zverev (نشان دهنده سرور بعدی)

یک نادر اما روش موفق به خالص کردن خود را در خدمت اجازه می دهد تا Zverev به صعود از عشق-30 و سپس کراوات آن را تا زمانی که با Zverev آگهی دادگاه در رحمتش قاشق خود اقدام به تصویب گسترده است. Zverev از چالش های است که خشم زمانی که خدمت خود را تا مرکز خط نامیده می شود هر چند به نظر می رسید به بوسه رنگ اما او زیر آن را با یک دوم خدمت آس. او فریاد وقاحت در شادی/امداد رسانی و دریافت هشدار قبل از بسته بندی باز گشت از عشق-30 با یک دوم پی در پی آس, این یکی, لا بینگ راست پایین وسط. او فریاد می زند در وجد و خروش دور برای خوب 20 ثانیه. ارسال برای قرص.

Thiem 3-6, 6-4, 4-4 Zverev* (نشان دهنده سرور بعدی)

یکnd در حال حاضر Thiem شمارنده بدون قدرت اما با باز کردن دادگاه و پیکور برندگان با underspin در net. او دارای 15 وب در خدمت او برنده است که Zverev فریم به net.

Thiem* 3-6, 6-4, 3-4 Zverev (نشان دهنده سرور بعدی)

Very ساده نگه دارید برای Zverev با دو مطلب و scalding خدمت همه دور.

Thiem 3-6, 6-4, 3-3 Zverev* (نشان دهنده سرور بعدی)

Thiem موجب صرفه جویی در یک نقطه شکست با یک بی پروا رها شات است که به هیچ وجه به خوبی اجرا شده اما Zverev را بلند نمی توانستم او وجود دارد در زمان به بلند کردن آن را بیش از خالص. او همچنین در دفاع از دیگری است اما در یک بازی بیش از حد بسیاری از اشتباهات از Thiem او نمی تواند دفاع از یک سوم به عنوان Zverev بازده بدن در خدمت و سپس آتش سوزی یک فورهند down the line به جای تعصب خود برای آنها crosscourt. این شگفتی Thiem و او نمی تواند آن را دریافت بیش از و در. به همه-مربع است.

Thiem* 3-6, 6-4, 3-2 Zverev (نشان دهنده سرور بعدی)

تی شرتکلاه را بهتر از Zverev که با استفاده از قدرت خود را در پایان یک زن و شوهر از تظاهرات به آتش برندگان. Thiem بازگشت بسیار بیشتر جامد, اگر چه, و اجازه می دهد تا او را به کراوات Zverev در شیطان با پشت دست ضربه زدن برنده چهارم سکته مغزی از تجمع و سوء استفاده یک نامناسب اهلی Zverev فورهند به تاول زد یک پاس به او را به نفع است.

Zverev می یابد مسیر بازگشت به شیطان زمانی که Thiem از دست می دهد صبر و شکیبایی در یک رالی و نیز تلاش برای به زور برنده و حرکت به نقطه بازی خود را در پایان خیره کننده رالی در طی آن Thiem بود پرتاب خود را در اطراف مانند Boom! Boom! بکر در net.

یک چالش موفق از Zverev که Thiem با چشمگیر ورزشکاری اذعان کرد قبل از او به چالش کشیده تایید حیاتی نگه دارید و در پایان از بهترین بازی های مسابقه.

Thiem 3-6, 6-4, 3-1 Zverev* (نشان دهنده سرور بعدی)

یکlmost که اگر Zverev در حال تلاش برای صرفه جویی در انرژی برای, بعد, دار زدن در تظاهرات به جای هدایت قدرت مورد نیاز برای حمله به برندگان. هیچکدام از اشتباهات او اجازه می دهد تا آن را به 40-30 … و دیگر net بند ناف می افتد که در Thiem را به نفع یک بار دیگر و در نهایت تق تق تا نیروی خود را در یک تجمع به Thiem دست خط. اشتباهات وجود دارد.

Zverev hunts down a Thiem اقدام به تصویب

اعتبار:
رویترز/ادگار سو

یکتی شرت, شیطان, Thiem تلاش می کند با فورهند عبور بیت کمان آن را خارج از بازی است اما در دفاع از شکستن نقطه با فوق العاده را پشت دست ضربه زدن پایین خط به راه اندازی شلیک برنده است. ضربت bang pow. Thiem بسته کردن با یک آس.

Thiem* 3-6, 6-4, 2-1 Zverev (نشان دهنده سرور بعدی)

Zverev عمدا depowers سکته مغزی خود را در این بازی به عنوان اگر با توجه به اشاره به تغییر تاکتیک و Thiem capitalises در آن با scything forehands به حرکت به عشق-30. می توانست عشق-40 اما برای موفق Zverev چالش و سپس Thiem می کند کسب سه نقطه شکسته پس از Zverev را pat-a-cake سهم به پایان 25-سکته مغزی باز فرانسوی تجمع ریش گسترده است.

Zverev دفاع اول با دادن دو دست پشت دست ضربه زدن crosscourt یک بیت از ضربت و دوم با یک موجود شگفت انگیزی گسترده ای خدمت می کنند. اما او نمی تواند نجات سوم در خالص هنگامی که خود را ضعیف شلیک كم تا Thiem خوب پشت دست ضربه زدن crosscourt تصویب است که فریاد می زند بر روی نوار کاست و گذشته استاتیک آلمانی.

Thiem 3-6, 6-4, 1-1 Zverev* (نشان دهنده سرور بعدی)

یکpologies برای یک زن و شوهر از اشکالات با scoreline gizmo. باید با تمام توان در حال حاضر ثابت شده.

در گذشته ما رزومه پس از بدون گرم کردن و Frew McMillan ترس Thiem می تواند گرفتار سرد بعد از 10 دقیقه تاخیر. در واقع او دو گسل اما در 30-15 Zverev overhits بازگشت به او اجازه می دهد بازی دو امتیاز و او نیاز به تنها یکی از آنها سوزان یک فورهند برنده خاموش Zverev را پشت دست ضربه زدن بازگشت.

Thiem* 3-6, 6-4, 0-1 Zverev (نشان دهنده سرور بعدی)

Zverev نابخردانه نگه می دارد تغذیه Thiem را پشت دست ضربه زدن و او را دعوت به خالص در 30-15 و اتریش بازدید مسطح از رها کردن شلیک برندگان. دو پی در پی backhands از Thiem قوس را فقط به عنوان آنها به نظر می رسد در مورد به رنگ خطوط و Zverev روابط خود نگه دارد.

وجود دارد الکتریکی گسل با برخی از چراغ بنابراین ما به علت تاخیر. اجتناب ناپذیر خط در مورد چسباندن یک شیلینگ در متر مربع است که با توجه به پخش.

Thiem 3-6, 6-4 Zverev* (نشان دهنده سرور بعدی)

Superb از Zverev را بالا می برد که هر دو دست را به جمعیت سر و صدا یک برنده از یک متر پشت baseline خاموش Thiem خود سر و صدا. او الکتریکی رفلکس کردن شبکه سه دفاعی می بارند است که جمعیت آن پا قبل از Thiem skelps به فورهند برنده است. 30-همه. Thiem نتواند سر و صدا کردن Zverev ناز, چرخش تنبلی و سنگینی حرکت کردن و Zverev شده است. Thiem دفاع از آن دوم خود را در خدمت با وحشیانه چرخش crosscourt فورهند به حد قانونی Zverev آگهی دادگاه.

اما پس از همه, که, درجه یک, کار, Thiem را بی حد و حصر بدون استفاده از زور به او می دهد ، یکی دیگر از تاول رالی, 24, سکته مغزی است برنده Thiem به بازگشت به شیطان با یک زرق و برق دار فورهند برنده و پیشرفت های او را به نقطه تنظیم با اجرای کامل یک روال برنده در net.

و او برنده این مجموعه با یک آس. پس از یک شروع کند در این کوره آن را تبدیل به یک بازی فوق العاده.

Thiem* 3-6, 5-4 Zverev (نشان دهنده سرور بعدی)

An شگفت آور تک دست پشت دست ضربه زدن برنده تا خط از Thiem روابط این بازی در 30-اما Zverev چتری از ace به مطمئن شوید که اگر او در این مجموعه و سپس Thiem را مجبور به انجام آن را در خود خدمت می کنند.

Thiem 3-6, 5-3 Zverev* (نشان دهنده سرور بعدی)

Thiem می کشد خاموش ترین خود را صاف نگه دارید و از بازی به ترک Zverev خدمت به ماندن در مجموعه. مناسب پیچ-در حال حاضر تبدیل به Zverev نمی تواند تکیه بر Thiem chucking دور با هیچکدام از اشتباهات.

Thiem* 3-6, 4-3 Zverev (نشان دهنده سرور بعدی)

Terrific تجمع در عشق-30 برنده Zverev با سربار اما Thiem حرکت به شکستن poinst با ظالمانه خالص طناب خاموش اهلی فورهند. او به دخالت در Zverev بسیار گسترده ای به خود شیطان دادگاه با بازگشت او و بازگشت معافیت بلافاصله زمانی که Zverev می رسد اما نمی تواند خود را فورهند در خطوط. ببینید دیدم. بالا و پایین. دور و دور ما بروید.

Thiem 3-6, 3-3 Zverev* (نشان دهنده سرور بعدی)

یکnd در حال حاضر Zverev می یابد محدوده خود با بازده torpedoing یک crosscourt فورهند برنده و پس از آن دارای Thiem در ابتدا به عنوان آنها پا به پا در یک رالی تا Thiem باعث خطا. در 30-40, Zverev astonishes Thiem رانندگی پشت دست ضربه زدن بسیار عمیق و هنگامی که او پیش بینی یک تراشه به شبکه و هر چند Thiem موفق به تعقیب آن او فقط می تواند عقب کشیدن steepling پشت دست ضربه زدن که Zverev شکسته برای شکستن بازگشت. سلام آقای درهم و شما ملاقات Ms برهم?

Thiem* 3-6, 3-2 Zverev (نشان دهنده سرور بعدی)

Sacha Zverev تحت حفاری های عمیق به نگه داشتن خود را در خدمت سوار کردن بحران با اعتماد به نفس کشش Thiem توانایی فقط برای ضربه زدن بلوک گرداند و به یک تجمع. قدرت و دقت کلید و Zverev احضار هر دو.

Thiem 3-6, 3-1 Zverev* (نشان دهنده سرور بعدی)

Three بازی در یک ردیف برای Thiem به عنوان Zverev را پشت دست ضربه زدن به شرح زیر خدمت خود را در تبدیل شدن به غیر قابل اعتماد است. هیچ یک قابل تشخیص گزاف گویی در Thiem را گشاد گشاد راه رفتن و حریف خود را نیاز به نگه داشتن خود را عصب/خدمت.

Thiem مانت خود را بازیابی

اعتبار:
رویترز/Issei کاتو

Thiem* 3-6, 2-1 Zverev (نشان دهنده سرور بعدی)

Double گسل از Zverev unsettles او و پيرو آن با یک پررونق فورهند که مگس فراتر از پایه. Thiem دو نقطه شکسته اما Zverev دفاع برای اولین بار با یک آس ضربه به اندام از Thiem را فورهند دادگاه. او برای نجات دومین نقطه شکست در دوم خود را خدمت می کنند اما Thiem است مانند فلین در آن, در کونی, بازگشت سوزان بازگشت و Zverev ترک و شکسته است. “همه که خوب کار کردن در توالت” است مشاهده از کارتهای تفسیر جعبه.

Thiem 3-6, 1-1 Zverev* (نشان دهنده سرور بعدی)

یک برای اولین بار ace بازی برای Thiem را بدست آورده و او را دور از کف زدن بیشتر در تسکین از هر چیز دیگری. اما آن می تواند یک غلط سحر به عنوان Zverev آویزان در یک رالی طولانی به اندازه کافی به زور خطا. تسلط خود را شاید بهتر از او هنگامی که او تلاش می کند به wrongfoot Thiem با یک فورهند برنده که ریش بیش از حد طولانی و Thiem روابط نگه دارید تا 15 را با یک ضربه خدمت به دنبال در با پشت دست شلیک برنده در net.

Thiem* 3-6, 0-1 Zverev (نشان دهنده سرور بعدی)

Thiem دهکدهای از دست داد سه از پنج بازی و Zverev موفق به کسب هشت گذشته خود امتیاز است. را که 12 هنگامی که او نژادها به نگه دارید تا زمانی که عشق Thiem ثابت می کند ناتوان سه بار از خود بازگشت. Mats Wilander می گوید Thiem است عجله و خطا پس از خطا در حالی که Zverev جامد سریعتر در مورد دادگاه بیشتر قدرتمند و دقیق در تمام طول.

Thiem 3-6 Zverev* (نشان دهنده سرور بعدی)

Tدر اینجا یک پیشنهاد که به دلیل ناتوان کننده گرما Thiem در تلاش است تا نیروی برندگان برای کوتاه کردن تظاهرات و آن را راه خود را. در عشق-30 پس از انجام دقیقا همان است که او را نشان می دهد کلاس های خود با فورهند crosscourt درایو و دفاعی تجمع که نیروهای خطا. سپس خود را در خدمت کلیک و او باعث می شود switcharound به 40-30. اما پس از آن او نتواند فرصت سقط تجمع به تلاش برای حمله به یک فورهند برنده و biffing آن را به خالص. شیطان. 12th خود را بدون استفاده از زور خطا می دهد Zverev تنظیم نقطه ای که او طول می کشد زمانی که Thiem قاشق یک پشت راکت ضربت وارد کردن دوم خود را در خدمت به net.

Thiem کشتی خود را در حال غرق شدن است.

Thiem* 3-5 Zverev (نشان دهنده سرور بعدی)

Zverev است و در حال اجرا در حال حاضر مالش در استفاده با یک آس و خوب crosscourt. Thiem به نظر می رسد به عنوان اگر او را لعن سرنوشت خود را به عنوان Zverev بازدید فورهند برنده و یک آس به نگه داشتن به عشق. Zverev شروع به اجرا حریف خود را پاره پاره. Thiem به نظر می رسد لرزاند.

Thiem 3-4 Zverev* (نشان دهنده سرور بعدی)

یکlarming نشانه هایی از مبارزه با Thiem که به نظر می رسد کاملا برافروخته با خود را به عنوان Zvereev تعقیب کردن یک زن و شوهر از crosscourts به زور اشتباهات Thiem می افزاید: دو گسل به آشفتگی خود را از دست می دهد و خود را در خدمت به 15 هنگامی که رک و پوست کنده Zverev شگفتی او را با گرفتن به crosscourt پشت دست ضربه زدن عمیق در سمت چپ دادگاه و پیکور آن را به عقب. Thiem سپس درایوهای خود را فورهند ،

Thiem* 3-3 Zverev (نشان دهنده سرور بعدی)

Unforced فورهند خطا از Zverev قرار می دهد Thiem عشق-15 تا اما او پشت دست ضربه زدن قابل اعتماد تر است و Thiem بازگشت و سپس ترک اذعان سه امتیاز پی در پی. Zverev روابط برگزاری مسابقه به خالص پس از عمیق crosscourt پشت دست ضربه زدن به ریز ریز کردن پشت دست ضربه زدن برنده به Thiem را شیطان دادگاه.


اعتبار:
REUTERS/Kim Hong-Ji

Thiem است که باد سخت است. به نظر می رسد مانند یک غیر نظامی نیاز به یک ریه.

Thiem 3-2 Zverev* (*نشان دهنده سرور بعدی)

Thiem اول خدمت نیست نگه داشتن اما Zverev امکان استفاده از آن و Thiem نگه می دارد به عشق و دوخت این بازی خود را با بهترین خدمات تا کنون harpooned نسبت به حریف خود را و دوباره Zverev نمی توانید به اندازه کافی تحت آن به بازگشت به آن را بیش از خالص.

Thiem* 2-2 Zverev (*نشان دهنده سرور بعدی)

تیاو توپ دختران و پسران حمله دادگاه با حوله و ذوق و Zverev دارای خدمت خود را با یک سکته مغزی ace به سطح بازی.

Thiem 2-1 Zverev

تیاو بازیکنان در حال حاضر تنفس سخت و خیس عرق. Thiem به نظر می رسد بیشتر ورزشی از این دو در حال اجرا کردن یک پشت دست ضربه زدن به درایو crosscourt برنده اما Zverev پاسخ مسابقه برای اولین بار ace. Thiem زباله یک چالش پس از درهم کوبیدن پشت دست ضربه زدن crosscourt تقریبا وسط tramlines و از 30-همه Zverev آویزان بر پایه حرکت از یک سمت به سمت کارآمد تا Thiem ترک. بازی نقطه ای در خدمت … و در آن لحظه آن شروع به باران. بازی است به حالت تعلیق در سقف بسته شود …

Thiem 2-1 Zverev* (*نشان دهنده سرور بعدی)

Zverev با موفقیت چالش های یک احتمالي ace برای Thiem بود که در واقع یک سانتیمتر بلند می کند تا دوباره ثابت کند که یک حلقه فورهند crosscourt بود. آنها بازی خواهد کرد که نقطه در 30-15. دوباره به عنوان Thiem تا به حال یک شات. Thiem بازی با بیشتر قابل ملاحظه ای قدرت بیش از Zverev و flaying forehands که سوت کم بیش از خالص به جای Zverev بیشتر floaty سبک حرکت می کند به دو امتیاز بازی با rasping فورهند رانده پایین خط و دارای خدمت خود را هنگامی که Zverev باعث خودنمایی اشتباه با پشت دست ضربه زدن قطره از این پایه است که آبشار در فاصله ای کوتاه از net.

Thiem بلافاصله می شکند پشت در ابتدای اولین مجموعه

اعتبار: کامرون اسپنسر/گتی ایماژ

Thiem* 1-1 Zverev (*نشان دهنده سرور بعدی)

Shaky شروع برای هر دو سرور در این punishingly داغ, شرایط Zverev از دست می دهد و دو امتیاز با یک قابل تشخیص عدم قدرت در سکته مغزی و پس از طولانی ترین رالی مسابقه, بازی های برگزار شده به طور کامل در ابتدا به عنوان Zverev تصویب دادگاه رس تاکتیک Thiem همچنین دارای سه نقطه شکستن. اگر چه Zverev دفاع اول Thiem می آید به شبکه با در حال اجرا رها که Zverev چیپس کردن و شکستن هر کدام. مفسران در حال حاضر اشاره به تعریق در دست خود است تضعیف گرفتن راکت خود را. آن 41.

Thiem 0-1 Zverev* (*نشان دهنده سرور بعدی)

Thiem شروع می شود shakily با ضعیف خدمت و نابجا پشت دست ضربه زدن به اجازه می دهد Zverev را فوری عشق-30 سرب سپس قلاب یک فورهند از شروع مطالعه پس از 17-سکته مغزی تجمع به تن سه نقطه شکستن. این الهام بخش او را به آتش خود بهترین خدمت تا کنون در Zverev پا و آلمان نمی تواند نگه داشتن خود بازگشت و ارتفاع خود را هزینه های او را به نقطه دیگر زمانی که او نمی تواند تحت یک فورهند و قاشق آن را به خالص. 30-40.

اما Thiem تنها می تواند در دفاع از دو تا از شکستن امتیاز خرمن کوبی بر یک پشت دست ضربه زدن بیش از حد طولانی پس از بلند پایه رالی و مسابقه آغاز می شود با یک استراحت برای Zverev.

Zverev برنده بازی شیر یا خط

یکnd منتخب برای دریافت. هر دو بازیکن در حال پوشیدن کفش آدیداس togs از طراحی مشابه با راه راه بر روی شانه ها و هدبند اما Zverev است که با پوشیدن لباس نیروی دریایی, کوتاه, شکر خدا. پنج دقیقه برای گرم کردن و خود را آماده برای خدمت.

این 41 در Melboune

Which است 109F برای کسانی از شما که امروز روز روز. سقف باز است و باران و هوا در چند ساعت و بازیکنان در حال ظهور از اتاق پانسمان Zverev اول برای بد گویی کردن.

خوب صبح

Let ما شروع النور کلاهبرداران’ پیش از این صبح امروز دوم مردان نیمه نهایی بین دومینیک ‘ما’ Thiem دو بار فینالیست در فرانسه باز اما هنوز برای برنده شدن یک اسلم و الکساندر Zverev که برای اولین بار در مرحله نیمه نهایی این است. بیایید امیدواریم که برای برخی از تند Hohenzollern مقابل هابسبورگ عمل به جای روح و رسوایی گیجن که اتریش و آلمان غربی ساختگی یک ماهی قرعه کشی به نفع و شرم آنها را هر دو.

“دومینیک Thiem تضمین خواهد بود وجود دارد هیچ بزرگ-سه قفل کردن یکی دیگر از گرند اسلم نهایی اما اتریش برگزار کردن بحث از دستیابی به موفقیت لحظه ای برای آینده نسل پیش از خود استرالیا در مرحله نیمه نهایی مقابل الکساندر Zverev.

Thiem حیرت زده جهان No1 رافائل نادال در روز چهارشنبه برای رسیدن به آخرین چهار در یک اسلم برای اولین بار در خارج از Roland Garros. 26 سال ساخته شده نهایی در پاریس برای دو سال گذشته تنها به سقوط به نادال و این همان تجربه برای جوان Daniil مدودف در ما باز است.

هر زمان بازیکنی که موفق به کسب یک گرند اسلم در حال حاضر با سن بیش از 30 و Thiem می داند که حتی اگر او می تپد 22 ساله Zverev او نیاز به گرفتن گذشته نواک جوکوویچ به آسانسور اولین گرند اسلم جایزه.

دانه پنجم گفت: “واقعا شکستن یک سد یک بازیکن جوان را به نفع خود با شدت بهم زدن. یکی از ما در حال رفتن به در نهایی. اما هنوز راه بسیار طولانی برای رفتن. دیگر نیمه نهایی شد هنوز دو تا از سه بزرگ. من فکر می کنم ما هنوز راه بسیار طولانی از سبقت و یا از شکستن این نوع مانع است.”

در حالی که Thiem در حال تبدیل شدن نسبتا آشنا با این مرحله از آن خواهد شد یک تجربه جدید برای هفتم دانه Zverev که در نهایت موفق خود را به صورت رایگان به بازی خود در یک گرند اسلم.

Zverev ساخته شده اسلم نیمه نهایی, برای اولین بار

اعتبار:
رجب سکر/Anadolu Agency via Getty Images

تیوی, آلمانی, رها نمی کند مجموعه ای تا چهارم نهایی در برابر استن Wawrinka و خود را پیدا کرده است بازی دوباره پس از یک مشکل 2019 و شروع به در این فصل است. Zverev تا به ضرب و شتم همه از سه بزرگ در بهترین-از-سه-مجموعه مسابقات و او گفت: “من ضرب و شتم استن همچنین چندین گرند اسلم قهرمان که به من می دهد یک کمی از اعتماد به نفس است که من می تواند آن را انجام دهد.

“من انجام داده ام و در دیگر مسابقات. من برنده کارشناسی ارشد مجموعه World Tour Finals. اما گراند اسلم همیشه بود این هفته که در آن من به نوعی حتی می خواستم آن را بیش از حد.

“من این کار را انجام همه چیز در یک راه بیش از حد حرفه ای. من صحبت کردن به کسی. من بیرون رفتن با دوستان. من که تغییر کمی در این هفته است.

“من هم شد بازی که بد در ATP جام که من نمی هر گونه انتظارات. شاید این سنگ پله. شاید این است که چگونه باید آن را اتفاق می افتد.”

Thiem و Zverev ممکن است تاسیسات جدید زمین در ملبورن اما آنها آشنا رقبا با اتریش برنده شش نفر از هشت جلسات قبلی. Thiem گفت: “ما می دانیم هر یک از دیگر. برای من این خنده دار است چرا که این اولین بار در یک گرند اسلم نیمه نهایی من به صورت یک پسر جوان.

“ما دوستان خوبی هستیم. من برای او خوشحال نیز هست که او بازی خیلی خوب در اینجا. او ساخته شده خود را دستیابی به موفقیت در یک گرند اسلم. ما هیچ رازی از هر یک از دیگر. ما در بسیاری از مواقع نیز در موارد بسیار خاص در حال حاضر در ATP نهایی, نیمه, فرانسوی, باز چهارم.

“این یک رقابت ما است. این فوق العاده است که ما اضافه کردن یک استرالیا, نیمه نهایی به این یکی.” PA

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im