دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد 30 روز اروپا ممنوعیت سفر شروع جمعه

نیوزویک | No comments

خواستار اقدامات “قوی اما لازم” رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جدید اعلام کرد محدودیت های مسافرتی برای کشورهای اروپایی به ایالات متحده به عنوان او صحبت می کرد در مورد شیوع کروناویروس در یک آدرس به ملت در روز چهارشنبه.

“برای نگه داشتن جدید [coronavirus] موارد از ورود به سواحل ما ما خواهد بود تعلیق تمام سفر از اروپا به ایالات متحده برای 30 روز آینده,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “قوانین جدید را به اثر جمعه در نیمه شب است.”

آمریکایی ها از آمدن به ایالات متحده شده اند که مناسب نمایش برای coronavirus نمی خواهد موضوع را به قوانین جدید. بریتانیا نیز معاف از سیاست های جدید به عنوان محموله و اقلام مرتبط با تجارت است.

نیوزویک رسیده به شورای اروپا برای نظر اما دریافت پاسخ در زمان برای انتشار.

donald trump
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول یک شنبه آدرس که ما را به حالت تعلیق در تمام سفر از اروپا به جز بریتانیا تحت محدودیت های جدید آغاز جمعه.
داگ میلز-استخر/گتی

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین اعلام کرد در طول چهار شنبه آدرس که او می تواند درخواست از کنگره برای تصویب یک دسته از اورژانس سیاست های اقتصادی برای کمک به آمریکایی ها که متاثر شده اند coronavirus. در میان طرح های پیشنهادی با مغلوب ساختن پیشی جستن بودند اضافی 50 میلیارد دلار اختصاص داده شده به اداره کسب و کار کوچک (SBA).

“من آموزش مدیریت کسب و کار کوچک به ورزش در دسترس سازمان به ارائه سرمایه و نقدینگی به شرکت های آسیب دیده از coronavirus” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “بلافاصله موثر SBA آغاز خواهد شد ارائه اقتصادی وام تحت تاثیر متحده و سرزمین.”

“این وام های کم بهره و کمک خواهد کرد که کسب و کارهای کوچک غلبه موقت اقتصادی اختلالات ناشی از ویروس” مغلوب ساختن پیشی جستن ادامه داد. “برای این منظور من درخواست کنگره برای افزایش کمک های مالی به این برنامه های اضافی 50 میلیارد دلار است.”

SBA در حال حاضر ارائه می دهد تضمین وام کسب و کار, بهبود, وام پس از بلایای طبیعی و کمک به کسب و کارهای کوچک به دنبال انجام کار قرارداد برای دولت ایالات متحده.

آمریکا در حال حاضر گفت که برخی از کاخ سفید و اقتصادی پیشنهادی برای coronavirus امداد بودند دور نیست-رسیدن به اندازه کافی از جمله مغلوب ساختن پیشی جستن طرح کاهش مالیات حقوق و دستمزد.

از آنجا که مالیات حقوق و دستمزد صندوق مدیکر و امنیت اجتماعی برخی از دموکرات ها درک مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان پیشنهاد را قادر می سازد شرکت ها به جای افراد متاثر از کروناویروس که نیاز به کمک.

“ما اعتقاد داریم که کمک باید هدف از افرادی که در شرکت های بزرگ. اعتقاد ما بر این کمک باید هدفمند در افرادی که دچار این coronavirus مشکل گفت:” رهبر اقلیت سنا چاک شومر روز چهارشنبه. “ما نمی فکر می کنم آنها باید فقط پول پرتاب از هواپیما و امیدوارم که برخی از این اراضی در افرادی که مبتلا هستند.”

نیوزویک رسیده به شومر نظر اما دریافت پاسخ در زمان برای انتشار.

آمریکا منتشر شد نسخه خود را از یک coronavirus اقتصادی طرح امداد جمعه که شامل شش ماه تحمل در فدرال بیمه یا تضمین وام مسکن و وام های دانشجویی. نیز گنجانده شده در این طرح شد و مستقیم کمک های مالی برای کسب و کارهای کوچک “برای کمک به پوشش هزینه های از دست رفته, کسب و کار, ارائه پرداخت مرخصی استعلاجی و بیشتر است.” دموکرات ها در حال هل دادن رای در روز پنج شنبه هر چند هیچ چیز تایید شده است با توجه به طرح.

در یکشنبه, آدرس تهمت نیز خواست آمریکایی ها متحد در میان COVID-19 شیوع گفت: “ما همه در این با هم. ما باید سیاست کنار جلوگیری از تعصب و متحد با هم به عنوان یک ملت و یک خانواده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>