کاخ سفید چهارشنبه اعلام کرد که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد بود تعلیق آینده تظاهرات در نور مداوم COVID-19 coronavirus بیماری همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن در حال برنامه ریزی برای سفر به نوادا و کلرادو برای کمپین حوادث در هفته بعد. هیچ دیگر تظاهرات در حال حاضر برنامه ریزی شده است. این حرکت را به شرح زیر اعلام شده توسط کمپین سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن گفت: آنها خواهد بود و لغو در شخص کمپین تجمع در حمایت از “مجازی حوادث است.” سناتور برنی ساندرز نیز لغو حوادث ناشی از ویروس است.

“از فراوانی احتیاط از شیوع کروناویروس رئیس جمهور تصمیم گرفته است برای انصراف خود را از رویدادهای آینده در کلرادو و نوادا گفت:” کری وزیر استفانی گریشام, در بیانیه ای.

Coronavirus بحران رسما افزایش یافت در اوایل روز چهارشنبه زمانی که سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد و آن را جهانی و همه گیر با موارد در حال حاضر تعدادشان بیش از 126,000, از جمله بیش از 4,600 مرگ و میر و اطراف 68,000 بهبود.

یک سری از تحولات چشمگیر در مورد کوروناویروس انباشت اشیاء بدست آمده تا در شب چهارشنبه. با بیش از 1300 آمریکا مورد شناسایی مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد 30 روز ممنوعیت سفر از اروپا که در آن مواردی از این ویروس در ادامه به افزایش است.

NBA به طور نامحدود به حالت تعلیق در عملیات یکشنبه شب بیش از ترس از ویروس در حالی که حداقل برخی از NCAA بسکتبال رویدادهای انتظار می رود به جای بدون تماشاگر.

نام های مشهور و چهره ها نیز اضافه شد به لیست کسانی که مبتلا به این ویروس را با بازیگری تام هنکس اعلام کرد که او و همسرش ریتا ویلسون تشخیص داده شد در طول سفر به استرالیا.

President Donald Trump
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آدرس ملت از دفتر بیضی شکل کاخ سفید در واشنگتن دی سی در تاریخ 11 مارس سال 2020 است.
داگ میلز-استخر/گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de