دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تجمع ‘خوش آمدید صفحه اصلی, حزب, برای سفید supremacists’

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن متهم شده است که تکان دهنده نفرت نژادی پس از تصمیم به برگزاری یک کمپین تجمع هفته آینده در Juneteenth تعطیلات به مناسبت پایان ما برده داری در یک شهر شناخته شده برای یک مسابقه کشتار در سال 1921.

خواه رئیس جمهور گفت: مبارزه برگزاری اولین رالی پس از coronavirus توقیف بسیاری از کشور سه ماه پیش در تاریخ 19 ژوئن در Tulsa, اوکلاهما به شدت دولت جمهوری او برنده بیش از 36 امتیاز در سال 2016.

سناتور کامالا هریس متهم به رئيس جمهور از “پرتاب یک خوش آمدید, صفحه اصلی, حزب, برای سفید supremacists”.

آن را نیز پدید آمده است که تهمت هواداران که حضور در این تجمع باید ثبت چشم پوشی امیدوار کننده به شکایت اگر آنها گرفتن Covid-19 با توجه به مبارزات انتخاباتی خود سایت.

چشم پوشی آمده است: “با کلیک روی ثبت نام در زیر, شما در حال تصدیق کرد که ذاتی خطر قرار گرفتن در معرض Covid-19 وجود دارد و در هر محل عمومی که در آن مردم در حال حاضر است.”

آن را ادامه می دهد: “با حضور در این تجمع شما و هر مهمان به طور داوطلبانه فرض تمام خطرات مربوط به قرار گرفتن در معرض Covid-19 و موافقت خود را با برگزاری” مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی و یا هر یک از مؤسسات وابسته به آن و پیمانکاران و یا کارکنان به عهده دارد.
سناتور هریس متهم جمهور عمدا تشویق سفید supremacists


اعتبار: ایسنا

این تجمع در میان عمیق ناآرامی در این کشور بیش از کشتن جورج فلوید یک آفریقایی-آمریکایی مرد توسط یک پلیس مینیاپولیس. فلوید از مرگ برانگیخته در سراسر کشور و بین المللی تظاهرات خواستار پایان دادن به نژادپرستی و خشونت پلیس.

ژوئن 19 شناخته شده است به عنوان Juneteenth که یادبود پایان برده داری در ایالات متحده در سال 1865 و به عنوان جشن آمریکایی های آفریقایی تبار’ روز استقلال.

سناتور هریس به عنوان یک مدعی به دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن همسر در حال اجرا در Nov 3, انتخابات, لعنتی آقای ترامپ تصمیم به برگزاری تجمع در تولسا در Juneteenth.

“این فقط یک چشمک به سفید supremacists – او پرتاب آنها را به یک خوش آمدید, صفحه اصلی, حزب,” او توییتی در روز پنج شنبه.

Al, سبز, کنگره, سیاه, انجمن, عضو توئیتر خود نوشت: “مغلوب ساختن پیشی جستن رالی با شورشی پرچم (نماد برده داری و نژاد پرستی) در Tulsa, OK (محل #TulsaMassacre) در Juneteenth (روز رهایی شناخت) است که بیش از یک سیلی به آمریکایی های آفریقایی تبار است; آن است که آشکار نژادپرستی از بالاترین مقام در زمین است.”

در سال 1921 تولسا سایت از یکی از کشور را خونین ترین شیوع نژادپرستانه و خشونت زمانی که سفید حمله اوباش سیاه شهروندان و کسب و کار با اسلحه و مواد منفجره کاهش یافته و از هواپیما.

کاترینا Pierson, مشاور ارشد تهمت کمپین گفت: جمهوری خواهان به عنوان حزب آبراهام لینکلن شد افتخار تاریخ Juneteenth.

“رئیس جمهور تهمت ساخته شده است یک رکورد از موفقیت برای آمریکایی های سیاه و سفید از جمله بی سابقه نرخ بیکاری پایین قبل از جهانی همه گیر در تمام زمان بالا بودجه برای تاریخی سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه های عدالت کیفری و اصلاحات” Ms پيرسون در بیانیه ای گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im