دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین شکایت بیش از سی ان ان ستون مورد انتخابات کمک از روسیه

تلگراف | No comments

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین ثبت افترا طرح دعوی در دادگاه در برابر سی ان ان روز جمعه برای یک ستون در مورد رئیس جمهور و انتخابات کمک از روسیه به عنوان سومین اقدام در برابر اخبار سازمان های گرفته شده در دو هفته گذشته.

این کمپین گفت: یک قطعه لری اصیل ارسال شده در ماه ژوئن گذشته در سایت سی ان ان به دروغ ادعا می کند که این کمپین در نظر گرفته شده به دنبال کمک روسیه در سال 2020 کمپین و “تصمیم به ترک این گزینه بر روی میز است.” این شکایت در یک طرح دعوی در دادگاه در دادگاه منطقه ای ایالات متحده در آتلانتا که در آن سی ان ان بر اساس است.

طرح دعوی در دادگاه گفت: این مقاله نمی back up نوبل در بیانیه ای با شواهد و سی ان ان و اصیل بود و هر دو نشان داده شده است یک الگوی تعصب در برابر رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

سی ان ان گفت: سخنگوی اخبار گروه تا به حال هیچ اظهار نظر در مورد طرح دعوی در دادگاه.

در اوایل این هفته مبارزات انتخاباتی شکایت کرد واشنگتن پست برای نظر مشابه قطعه که مورد تهمت کمپین استقبال از کمک روسیه در سال 2016. یک هفته پیش از این نیویورک تایمز بود هدف برای حداکثر فرانکل op-ed نشان می دهد که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و روسیه تا به حال درک برای تبادل کمپین کمک برای مطلوب تر نسبت به سیاست های این کشور است.
برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان این باور است که سی ان ان مغرضانه در برابر رئیس جمهور


اعتبار: لوکاس جکسون/ایسنا

حقوق مدنی فعالان می گویند که رئیس جمهور در تلاش است به سکوت کرد.

“مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تلاش برای ارسال یک پیام هر دو به مطبوعات و مکان های که شما انتقاد از رئیس جمهور در خطر خود را گفت:” برایان Hauss, کارکنان, وکیل برای آمریکا آزادی مدنی اتحادیه را بیان و حریم خصوصی و فناوری پروژه است.

پس از طرح دعوی در دادگاه در برابر نیویورک تایمز وکیل تئودور Boutrous نوشت: در واشنگتن پست که در عمل تا به حال شانس کمی برای موفقیت در دادگاه.

“مغلوب ساختن پیشی جستن دعوی ممکن است بیهوده و بیمعنی” آقای Boutrous نوشت. “نیت خود را جدی و خطرناک برای همه ما است.”

نیویورک تایمز واشنگتن پست و سی ان ان تمام شده است مکرر اهداف آقای مغلوب ساختن پیشی جستن توییتر حملات علیه مطبوعات است. در طول تهمت ریاست جمهوری او توییتی در مورد سی ان ان 191 بار با 106 از آن توییتهایی حاوی کلمه “جعلی”.

جینا الیس ارشد مشاور حقوقی به تهمت کمپین گفت: این انتشارات تا به حال بی پروا منتشر شده اظهارات نادرست و عمدا گمراه خوانندگان خود را.

“اظهارات نادرست حفاظت شده تحت قانون اساسی ایالات متحده” Ms الیس گفت. “این لباس را هیچ اثر سرما بر آزادی مطبوعات است. اگر روزنامه نگاران در حال دقیق تر در اظهارات خود و خود گزارش دهی است که می تواند یک توسعه مثبت اما چرا این لباس واصل شد.”

پرونده های حقوقی را بدون تمایز بین, اخبار, گزارش و سرمقاله قطعات. نجیب است سی ان ان عامل سابق و مشاور عمومی فدرال کمیسیون انتخابات.

مقاله اش منتشر شد تحت “سی ان ان نظر” بنر و شامل توجه داشته باشید که نجیب نظرات “تنها کسانی که از نویسنده”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>