دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام سهشنبه ملی بعد از نماز: “ما از یک کشور است که نگاه به خدا در زمان هایی از این’

نیوزویک | No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که روز شنبه خواهد بود یک روز ملی از نماز جمعه و نه پس از او رسما اعلام وضعیت اضطراری بیش از COVID-19 coronavirus بیماری همه گیر.

پس از اعلام ملی اضطراری, مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان به توییتر برای اعلام “افتخار بزرگ” اعلام کرد که در روز ملی نماز خواهد بود وقوع دو روز بعد. سالانه ملی بعد از نماز به طور معمول طول می کشد محل در اولین پنج شنبه از ماه مه که می افتد در 7 مه این سال اگر چه مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا داده شده روز دیگر تعیین در مواقع اضطراری.

“این است که من افتخار بزرگی برای اعلام روز شنبه, مارس 15 به عنوان یک روز ملی نماز. ما کشوری هستیم که در طول تاریخ ما نگاه خدا برای حفاظت و قدرت در برابر این” مغلوب ساختن پیشی جستن است. “بدون توجه به جایی که شما ممکن است من شما را تشویق به نوبه خود نسبت به نماز در یک عمل از ایمان است. با هم, ما را به راحتی پیروز!”

چند ساعت قبل از رئیس جمهور پیشنهاد آمریکایی ها به نوبه خود به خدا برای حفاظت در برابر پاتوژن تهمت به نظر می رسد در یک کنفرانس مطبوعاتی اعلام کرد که او می تواند آزاد کردن فدرال منابع برای مبارزه با این ویروس با اعلام “دو بسیار بزرگ کلمات” از “ملی اضطراری است.”

“به از بند باز کردن قدرت کامل از دولت فدرال … من رسما اعلام اضطراری ملی – دو بسیار بزرگ کلمات” گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن. “عمل من باز خواهد شد تا دسترسی به 50 میلیارد دلار از… بسیار مهم است مقدار زیادی از پول برای کشورها و مناطق و یا محلات در ما مشترک مبارزه با این بیماری است.”

President Donald Trump
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام یک دولت ملی اضطراری در یک کنفرانس مطبوعاتی در کاخ سفید در 13 مارس سال 2020 است.
SAUL لوئب/خبرگزاری فرانسه/گتی

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین گفت که او “به احتمال زیاد” آزمایش برای COVID-19 خود را به تازگی پس از آمدن به تماس با چند نفر که پس از تشخیص داده شده است. او دیده نمی شد به دریغ در دست دادن با چند نفر دعوت به صحبت می کنند در اعلام.

رسمی کشور بعد از نماز شد به قانون امضا شده توسط رئیس جمهور سابق Harry S. Truman در سال 1952. برخی از منتقدان تلقی رعایت قانون اساسی با این استدلال که آن را نقض استقرار بند از قانون اساسی متمم اول قانون اساسی که می گوید که “کنگره نباید هیچ قانونی احترام استقرار دین یا منع رایگان ورزش آن است.

آزادی از بنیاد دین, یک بیخدا, گروه فعال در راه اندازی یک سری از چالش های قانونی در برابر قانون بودند که در نهایت ناموفق در سال 2011. یک قاضی حکم داد که رعایت بر خلاف قانون اساسی بود اما تصمیم گرفت به سرعت لغو توسط یک دادگاه تجدید نظر که در بر داشت که این گروه نیست باید جایگاه قانونی به شکایت.

موارد COVID-19 همچنان به سرعت در حال تکثیر از جمعه شب با یک جهانی در مجموع بیش 145,000 از جمله بیش از 5,400 مرگ و میر و تقریبا 71,000 بهبود. در ایالات متحده موارد شماره 2,269 از جمله 48 کشته و 41 بهبود.

عصر ایران به خارج از کاخ سفید اما نه دریافت پاسخ در زمان برای انتشار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>