دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را انکار می کند ما بیشتر coronavirus مرگ و میر و می گوید: “همه چیز عجیب و غریب اتفاق می افتد در چین

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید که “بسیاری از چیزهای عجیب و غریب اتفاق می افتد” با توجه به ریشه های کروناویروس و ادعا می کند که چین با مرگ و میر بسیار بیشتر از آمار و ارقام خود را نشان می دهد.

Mr تهمت و شک و تردید در چین رسمی مرگ و میر است که تجدید نظر شده بود تا روز جمعه. چین گفت: 1,300 مردم از coronavirus در چین در شهر ووهان – نیمی از کل – شمارش شدند اما رد اتهامات از یک پوشش ،

رئیس جمهور ایالات متحده روز جمعه گفت که بسیاری از مردم باید درگذشت در چین نسبت به آمریکا که در حال حاضر این کانون جهانی و همه گیر است و گزارش بیشترین تعداد مرگ و میر در جهان مربوط به ویروس.

“ما نمی ترین در جهان مرگ و میر” آقای ترامپ گفت.

“ترین در جهان به چین است. این عظیم کشور است. آن را از طریق رفته فوق العاده ای با این مشکل یک مشکل فوق العاده – آنها باید.”

چین گزارش داد که 4,632 که مردم از رمان coronavirus در درون مرزهای آن. ما coronavirus مرگ و میر در صدر 38,800 در روز جمعه با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز شمارش.

منبع ویروس است که یک رمز و راز است. گسترده اجماع علمی است که رمان coronavirus سرچشمه در خفاش ها.

فاکس نیوز ادعا کرد در روز چهارشنبه که این ویروس سرچشمه در ووهان آزمایشگاه به عنوان بخشی از چین در تلاش برای نشان دادن توانایی خود تلاش در شناسایی و مبارزه با ویروس ها.

آقای ترامپ گفت: دولت به دنبال تعیین اینکه آیا ویروس ناشى از یک آزمایشگاه در چین است.

“بسیاری از چیزهای عجیب و غریب اتفاق می افتد اما وجود دارد بسیاری از تحقیقات در جریان است. و ما در حال رفتن به پیدا کردن” آقای ترامپ گفت: در کاخ سفید است.

واشنگتن و پکن را علنا sparred بیش از این ویروس را بارها و بارها. آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا ستایش چین در واکنش به شیوع بیماری های, اما او و دستیاران نیز با اشاره به آن به عنوان “چینی” ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de