دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شک و تردید پلیس نژادپرستی و ادعا سفید بیشتر مردم در حال کشته شدن توسط ماموران

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه ستایش ما در ادارات پلیس و عنوان خشونت پلیس علیه مردم سیاه و سفید گفت: “بیشتر مردم سفید” کشته شده توسط پلیس.

در طول رادیو فردا مصاحبه جمهوریخواه رئیس جمهور پرسیده شد که چرا مردم هنوز هم در حال مرگ در دست اجرای قانون است.

“و بنابراین مردم سفید, خیلی سفید هستند مردم است. چه وحشتناک یک سوال بپرسید. بنابراین مردم سفید. بیشتر مردم سفید ، بیشتر مردم سفید” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد.

مرگ آفریقایی-آمریکایی جورج فلوید در مه 25 در حالی که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس موجب تظاهرات در سراسر ایالات متحده و منجر به افزایش تمرکز پلیس آمریکا خشونت علیه مردم سیاه و سفید.

با توجه به تحلیل واشنگتن پست به روز رسانی در دوشنبه نیمی از افراد کشته شده توسط پلیس سفید اما سیاه و سفید آمریکایی به ضرب گلوله در یک نامتناسب هستند. آنها حساب کمتر از 13 درصد از جمعیت آمریکا اما در حال کشته شدن توسط پلیس در بیش از دو برابر نرخ سفید آمریکایی, روزنامه تجزیه و تحلیل یافت.
یک زندگی موضوع معترض در ایالت نیویورک در روز سه شنبه


اعتبار: AP

برخی از آمریکایی ها استدلال می کنند که زندگی توجه به اعتراضات ناعادلانه بدخیم از نیروهای پلیس.

آقای ترامپ صحبت با خبرنگاران در کاخ سفید در دفاع از ادارات پلیس گفت: آنها “انجام یک کار باور نکردنی در این کشور است.”

“شما می توانید یک سرکش وحشتناک پلیس در مواردی مثل شما در هر صنعت هر کسب و کار در هر حرفه ای” آقای ترامپ اضافه شده است.

اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا را جفری رابینسون گفت: در بیانیه ای در پاسخ که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات نژادپرستانه.

“مغلوب ساختن پیشی جستن نژادپرستی مطلق است که او همچنان به امتناع دهد و حتی به اذعان ضمنی به این بیماری همه گیر از خشونت پلیس علیه مردم سیاه و سفید در آمریکا,” او گفت:.

های اخیر ناآرامی های اجتماعی مطرح شده است و سوال جدید در مورد پرواز از مؤتلفه نبرد پرچم در مناطقی از کشور و اینکه آیا مجسمه ارج نهادن مؤتلفه رهبران در طول جنگ های داخلی آمریکا باید از مکان های برجسته.

پرسیده شده توسط CBS اگر پرچم باید “گرفته شده” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد: “من می دانم که افرادی که مانند مؤتلفه پرچم و آنها در حال فکر کردن در مورد برده داری.”

وی افزود: “این آزادی بیان.”

آقای ترامپ شده است زیر آتش برای پاسخ خود را به جرم ضد نژادپرستی تظاهرات که شکست در سراسر در سراسر کشور پس از کشتن جورج فلوید. در صورت تقاضا برای عدالت نژادی و برابری آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است به جای تکیه بر قانون و نظم پیام نقاشی عمدتا مسالمت آمیز معترضان داخلی به عنوان “تروریست” و در ادامه به استوک بخش.

آقای ترامپ دفاع, سفید, سنت لوئیس, زن و شوهر دستگیر شده در فیلم brandishing اسلحه به عنوان آنها در دفاع از خانه خود را در طول یک نژادی و بی عدالتی اعتراض.

آقای ترامپ ادعا کرد که علامت و پاتریشیا McCloskey “قرار بود به ضرب و شتم بد اگر آنها خوش شانس بودند” و گفت خانه خود شده اند “کاملا غارت و احتمالا سوخته” به حال آنها نشده است وجود دارد.

“و در حال حاضر من درک می کنم کسی محلی آنها می خواهند به محاکمه این افراد است. این یک رسوایی است.”

فرماندار میسوری مایک پرشن به خبرنگاران گفت که او با صحبت آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و ما دادستان کل ویلیام Barr توسط گوشی در روز سه شنبه و که رئیس جمهور ابراز نگرانی کرد که سنت لوئیس مدار وکیل کیم گاردنر یک دموکرات ممکن است پرونده اتهامات علیه زن و شوهر است.

“من فکر می کنم رئیس جمهور نمی مانند آنچه که او دیدن و راه مردم در حال درمان” آقای کشیش بخش و افزود: “من فکر می کنم شما برخی از مرتب کردن بر اساس اقدامات است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de