رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تایید سابق دانشگاه آبرن مربی تیم فوتبال تامی Tuberville در جمهوریخواه انتخابات برای آلاباما در سنای آمریکا سه شنبه rebuking Tuberville رقیب سابق دادستان کل جف جلسات.

جلسات گرفت به عنوان دادستان کل در ماه فوریه سال 2017 پس از منصوب شدن با مغلوب ساختن پیشی جستن. رابطه شد rocky تنها چند ماه بعد زمانی که جلسات recused خود را از درگیر شدن در Mueller تحقیقات به دخالت در انتخابات 2016. مغلوب ساختن پیشی جستن علنا صحبت کردن در برابر جلسات تا در نهایت شلیک او در نوامبر سال 2018 و در ادامه به صحبت می کنند از او disparagingly پس از او باقی مانده است.

رئیس جمهور با ارسال یک پیام واضح و روشن است که نظر خود را تغییر نکرده است با در نظر گرفتن به توییتر برای تایید این رقابت ها به عنوان جلسات تلاش برای پیروزی بسازید او برگزار شد برای چندین دهه قبل از پیوستن به دولت. مغلوب ساختن پیشی جستن ستایش Tuberville حرفه ای به عنوان یک مجموعه موفق کالج, مربی تیم فوتبال, در حالی که ساخت تایید شده.

“او یک رهبر واقعی است که هرگز اجازه MAGA/KAG یا کشور ما پایین! تامی خود را محافظت دوم متمم” مغلوب ساختن پیشی جستن است. “او بزرگ خواهد بود سناتور برای مردم آلاباما. مربی تامی Tuberville یک برنده است و من کامل و تایید شده. من عاشق Alabama!”

خواه اولیه مجبور شد به انتخابات و پس از نه نامزد کردم 50 درصد از آرا در روز سه شنبه. مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان این فرصت را به مسخره شکست از جلسات روز بعد.

“این چیزی است که اتفاق می افتد به کسی که وفادار منصوب می شود دادستان کل ایالات متحده و پس از آن ندارد عقل یا شجاعت برای خیره کردن & end ساختگی روسیه شکار ساحره ایم” مغلوب ساختن پیشی جستن در مارس 4. “Recuses خود را در روز اول در اتاق و مولر کلاهبرداری آغاز می شود!”

Tuberville کمپین اتحاد تکیه بر مغلوب ساختن پیشی جستن دیدگاه منفی از جلسات. کمپین تبلیغات به تصویر کشیده مربی سابق به عنوان وفادار بنده که می خواهد به “کمک به تهمت تخلیه باتلاق” در حالی که جلسات مارک بود یک “خائن” برای خود قرار خیانت به مغلوب ساختن پیشی جستن.

Sessions and Trump
دادستان کل جف جلسات تحسین به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک سخنرانی در منچستر, New Hampshire در 19 مارس سال 2018 است.
مندل فا نگن/خبرگزاری فرانسه/گتی

با وجود رابطه خود را با داشتن soured مدتها پیش و شاید به دلیل آلاباما است که به شدت طرفدار مغلوب ساختن پیشی جستن دولت جلسات نیز نشانه رفته ستایش از رئیس جمهور.

“زمانی که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان در واشنگتن تنها در یک سناتور از یک صد شجاعت ایستاده با او: من. من برای اولین بار به حمایت از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. من قویترین مدافع. من هنوز هم هستم. ما باید امریکا بزرگ دوباره گفت: جلسات در بیانیه ای که اعلام خود اجرا کنید.

صندلی در حال حاضر برگزار شده توسط دموکرات ایالت داگ جونز که به دقت برنده یک انتخابات ویژه در برابر جنجالی سابق دیوان عالی آلاباما Judge Roy Moore در سال 2017. صندلی انتظار می رود به ویژه آسیب پذیر به حرف بودن به جمهوری خواهان در ماه نوامبر.

دور دوم انتخابات قرار است به اتفاق مارس 31. نظرسنجی های اخیر نشان می دهد Tuberville قابل توجهی منجر شود در طول جلسات.

جلسات منتشر شد بیانیه زیر را در توییتر چند ساعت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام حمایت خود را از Tuberville:

“البته رئیس جمهور تهمت می تواند تایید هر کسی بخواهد برای آمریکا انتخابات در آلاباما. اما قانون اساسی به صراحت سبب مردم آلاباما و تنها آنها را به انتخاب خود سناتور. من قصد دارم به صورت مستقیم به مردم آلاباما. حتی قبل از او اعلام کرد برای ریاست جمهوری من مبارزه برای اصول است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و بنابراین به طور موثر حمایت در مبارزات انتخاباتی و پیشرفته است به عنوان رئیس جمهور. من معتقد بودم در آن اصول و سپس من همیشه مبارزه برای آنها و من ادامه خواهد داد به انجام این کار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im