دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دروغ ادعا می کند شومر شده است ‘از بین رفته و در عمل در طول Coronavirus بحران

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه در پاسخ به رهبر اقلیت سنا چاک شومر برای تماس نظامی “تزار” به منظور هماهنگی تولید و توزیع تجهیزات پزشکی با یک حرف را متهم به نیویورک از حزب دموکرات از ترک دولت خود را آماده برای در سراسر جهان بیماری همه گیر کوروناویروس با شرکت در رئیس جمهور را استیضاح محاکمه.

در اوایل روز پنج شنبه شومر ارسال مغلوب ساختن پیشی جستن نامه ای در انتقاد از “تاخیر و بی کفایتی” از دولت خود واکنش و هشدار او که کمبود تجهیزات پزشکی, حفاظت فردی, تجهیزات تست تجهیزات و محصولات لازم شد “فراتر از حاد” در نیویورک و دیگر مناطق با تعداد زیاد coronavirus موارد است.

“در حالی که شرکت هایی که داوطلب به تولید هواکش و PPE به تقدیر و قدردانی امریکا نمی تواند تکیه بر یک درهم آمیخته از ناهماهنگ داوطلبانه تلاش برای مبارزه با این افتضاح بزرگی از این بیماری همه گیر” شومر نوشت. “این است که گذشته از زمان خود را برای دولت به تعیین ارشد افسر نظامی برای رفع این مشکل فوری. که افسر باید با توجه به اقتدار کامل تحت دفاع تولید عمل می کنند (DPA) به صورت کامل و به سرعت در حال پیاده سازی برنامه ای برای افزایش تولید, تهیه و توزیع انتقادی مورد نیاز دستگاه های پزشکی و تجهیزات.”

شومر اشاره کرد که رسمی مغلوب ساختن پیشی جستن است و با سرکشی به استفاده از دفاع تولید, قانون تجارت ملی و شورای کارگردان پیتر ناوارو است “محزون می خوانی بی حد و حصر” برای چنین وظیفه با توجه به اینکه او یک اقتصاددان با هیچ آموزش و یا تجربه در تدارکات.

او افزود که مغلوب ساختن پیشی جستن در Jared کوشنر که منجر به موازات دوم تلاش برای بسیج خصوصی صنعت است “به همان اندازه بی تجربه و بی حد و حصر.”

هر دو باید به جای آموزش نظامی و تدارکات کارشناس شومر گفت: کسی که خود را سپری کرده است و یا حرفه ای خود را “تضمین این که هر سرویس عضو از سنگر به ستاد باید همه چیز آنها باید در زمان صلح و در زمان جنگ بدون در نظر گرفتن اینکه آیا آنها در وسط یک بیابان و در دریا; و یا حمایت از سوی مقامات غیر نظامی در پی یک فاجعه طبیعی است.”

“این ماده در نهایت ضرورت برای سلامت هر آمریکایی. متاسفانه ما پاسخ ملی است به مراتب پشت سر جایی که باید باشد. اما با اقدام در حال حاضر هنوز هم وجود دارد زمان به کمک به حفاظت از ما در حرفه پزشکی, کاهش درد و رنج و صرفه جویی در زندگی,” او نوشت.

Senate Democrats block coronavirus stimulus bill
رهبر اقلیت سنا چاک شومر برگ پس از صحبت با مطبوعات قبل از حضور در جلسه به بحث در مورد یک پتانسیل اقتصادی لایحه در پاسخ به coronavirus COVID-19 در واشنگتن, DC, مارس 20.
عکس SAUL لوئب/خبرگزاری فرانسه/گتی

اما مدت کوتاهی پس از 6:00 pm رئیس جمهور آمریکا با کنار کشیدن خود تشکر شومر خود را “دموکراتیک روابط عمومی نامه و نادرست صدا که اشتباه و نادرست در هر راه است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن توضیح داد که فرد مسئول در کاخ سفید Coronavirus نیروی کار است که هنوز معاون رئیس جمهور مایک پنس اما افزود که نیروی دریایی دریادار جان Polowczyk “مسئول خرید, توزیع و غیره” با وجود ناوارو را نقش بر نیروی کار به عنوان دفاع تولید عمل سیاست هماهنگ کننده.

رئیس جمهور همچنین ادعا کرد که دفاع از تولید عمل “شده است به طور مداوم مورد استفاده توسط من و تیم من برای خرید میلیاردها دلار ارزش تجهیزات پزشکی, لوازم, پنکه و دیگر موارد مربوط” به دلیل آن را فراهم می کند “اهرم قدرتمند” است که هل می دهد شرکت های به پیروی داوطلبانه با درخواست. اما مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه هیچ مدرکی برای حمایت از این بیانیه است.

ادامه تهمت افتخار از داشتن “با توجه به نیویورک بسیاری از چیزها از جمله بیمارستانها و مراکز درمانی و تجهیزات پزشکی رکورد تعداد هواکش و بیشتر” و ادعا کرد که شومر “باید به حال نیویورک بسیار بهتر آماده” حتی اگر اعضای کنگره بازی هیچ نقشی در حوادث توسط دولت و یا دولت های محلی.

“اگر شما صرف زمان کمتر در خود را مسخره استیضاح جعل… و به جای تمرکز بر کمک به مردم نیویورک نیویورک را نداشته اند تا به طور کامل آمادگی برای ‘نامرئی دشمن” او نوشت معنی Coronavirus شناخته شده به عنوان SARS-Cov-2.

اما به عنوان یک سناتور شومر تا به حال هیچ چاره ای اما برای شرکت در مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح محاکمه به پایان رسید که 5 فوریه. اما با توجه به گزارش در واشنگتن پستتهمت متعدد جلسات هشدار او درباره احتمال یک بیماری همه گیر کوروناویروس.

به طور مشابه, شومر شرکت در یک جلسه سنا در مورد ویروس از ما مقامات بهداشت عمومی در ژانویه 24.

در حالی که تهمت به این نتیجه رسیدند نامه خود را با این ادعا که شومر شده است “گم شده در عمل” در طول coronavirus بحران نیویورک از حزب دموکرات نقش کلیدی در حرکت 2 تریلیون دلار مراقبت عمل امداد لایحه از طریق مجلس سنا در هفته گذشته.

نه کاخ سفید و نه شومر را بلافاصله در پاسخ به نیوزویک درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im