دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را آزمایش کرده است منفی ها برای این کروناویروس جدید, با توجه به رئیس جمهور شخصی دکتر.

کاخ سفید منتشر شد نتایج آزمون شنبه شب پس از Mr مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: ساعت زودتر که او تا به حال گرفته شده coronavirus آزمون. از آن پس روز در حال نمایش با وجود این واقعیت است که او تا به حال شده است در سال های اخیر در تماس با سه نفر که آزمایش مثبت برای این ویروس از جمله اعضای برزیل رئیس هیئت بازدید که با او در فلوریدا رفت و آمد مکرر.

“یک هفته پس از خوردن شام با هیئت برزیل در Mar-a-لاگو رئیس جمهور باقی می ماند علامت-رایگان” شان کانلی رئیس جمهور دکتر گفت: در یک یادداشت.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در جلسه روز شنبه که او حرارت گرفته شده و آن را “کاملا عادی” مدت کوتاهی قبل از ورود به اتاق به بحث در مورد تلاش های دولت برای متوقف کردن گسترش ویروس. این بیماری همه گیر در حال حاضر آلوده بیشتر از 2200 نفر در ایالات متحده و باعث حداقل 50 مرگ و میر.

رئیس جمهور تا به حال چندین مستقیم و غیر مستقیم تماس با افرادی که پس از آزمایش مثبت برای این ویروس از جمله سه نفر او صرف زمان با هفته گذشته در Mar-a-لاگو باشگاه در فلوریدا.

برزیل سفارت در واشنگتن روز جمعه گفت که این کشور کاردار, نستور Forster آزمایش مثبت پس از نشستن در Mr مغلوب ساختن پیشی جستن میز شام. بنابراین باید یک مشاور برای رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro که در زمان یک عکس با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و با حضور در یک مهمانی با او و فرد دیگری که با حضور یک کمپین جمع آوری کمک با رئیس جمهور که در روز دو تا مقامات جمهوری خواه گفت: AP.

آقای ترامپ, پس از روز از اصرار او بود که برگزاری نمایشگاه علائم ویروس کوتاه آمد و پس از فشرده شدن توسط خبرنگاران در مورد مقاومت خود را به تست در هنگام متعدد نمایندگان مجلس و شماری از شهروندان در سراسر کشور که همان درجه از قرار گرفتن در معرض نه تنها سعی کنید تست شده اما همچنین انتخاب به سعی کنید برای جلوگیری از به طور بالقوه آلوده کردن دیگران است.

رئیس جمهور با توجه به AP شده بود و تمایلی به گرفتن تست از ترس این امر پروژه ضعف و یا نگرانی. Mr تهمت می خواستم به نظر می رسد در کنترل کامل در طول بحران و ابراز نگرانی می کند که مصرف شخصی مراحل می تواند به تضعیف است که ظاهر است.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان خود-توصیف germaphobe که تلاش برای جلوگیری از دست دادن به او انجام شده خود را در املاک و مستغلات و کسب و کار. اما او اذعان کرد در روز شنبه که او در حال حاضر پیدا کردن آن را دشوار است به مقاومت در برابر از دست دادن یک عادت است که او می گوید او برداشت تا پس از تبدیل شدن به یک وقت سیاستمدار.

“مردم می آیند تا به آنها لرزش دست در دست آنها قرار داده و دست خود را از” آقای ترامپ گفت. “این نوع از یک عکس العمل طبیعی و همه ما در حال گرفتن از آن است. همه ما باید این مشکل است.”

کاخ سفید در پله تا تلاش برای سعی کنید به نگه داشتن این ویروس در خلیج.

روز شنبه کاخ سفید اعلام کرد که در حال حاضر انجام حرارت چک در هر کسی که در تماس نزدیک با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و مایک پنس معاون رئيس جمهور از جمله خبرنگاران که حضور در کاخ سفید جلسه و هر کسی وارد دفتر بیضی.

آقای پنس همچنین نوشت یادداشتی به کارکنان کاخ سفید روز شنبه با یادآوری آنها را به اقدامات احتیاطی از قبیل اجتناب از تماس فیزیکی, شستن دست ها به طور مکرر و ماندن در منزل و زمانی که بیمار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de