دموکرات ها به نظر می رسد کاهش یافته است کوتاه در روز پنج شنبه در پیشنهاد خود را برای جلب آرای مورد نیاز برای تماس شاهدان در جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح محاکمه پاکسازی راه را برای احتمال تبرئه شدند.

دموکرات ها کار کرده اند برای به دست آوردن حداقل چهار جمهوریخواهان برای حمایت از این تلاش ها است اما امید خود را به نظر می رسد نقش برآب زمانی که ç.

“وجود دارد بدون نیاز به شواهد بیشتری برای اثبات چیزی است که در حال حاضر ثابت شده است که برآورده نمی کند, قانون اساسی ایالات متحده را در نوار بالا برای یک impeachable جرم” آقای الکساندر در بیانیه ای گفت: پس از جلسه شب.

محرومیت یک پیش بینی نشده تغییر از قلب توسط یکی دیگر سناتور جمهوری خواه آن را به نظر می رسد آقای الکساندر تصمیم خواهد آورد swifter نتیجه به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن محاکمه دو هفته.

حزب جمهوری خواه و سناتور سوزان کالینز با شکست حزب خود و اعلام حمایت از او به صورت شهود. اما دموکرات ها نیاز به حداقل سه نفر از همکاران خود را به نقص و آنها را به 51 رای مورد نیاز برای تماس با شاهدان و طولانی شدن زمان محاکمه.

اواخر روز پنج شنبه جمهوریخواه سناتور لیزا Murkowski گفت: “من می خواهم برای رفتن به تأمل در آنچه که من شنیده ام بازخوانی یادداشت های من و تصمیم بگیرید که آیا من نیاز به شنیدن بیشتر است.”

یک 50-50 کراوات در مورد شهادت شهود و شواهد اضافی می تواند در نتیجه اگر Ms Murkowski و سناتور میت رامنی عضویت کالینز در حمایت از شواهد اضافی.

چنین بست به آن معنا است که درایو برای شاهد شکست خواهد خورد مگر اینکه ما رئیس دیوان عالی عدالت جان رابرتز که ریاست مجلس سنا دادگاه رای به شکستن کراوات.

حمایت از دو سوم سنا مورد نیاز است برای حذف آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. او بعید است به اعدام محکوم شده است.
لیزا Murkowski برگ در جلسه استیضاح محاکمه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن


اعتبار: AP

دموکرات امیدوار به شنیدن از سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون پس از یک گزارش – که او را تکذیب کرد – که او برنامه ریزی شده می گویند در یک کتاب آینده که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به او گفت که او می خواست برای توقف $391 میلیون دلار در ایالات متحده کمک های نظامی به اوکراین تا زمانی که آن را مورد بررسی قرار دموکراتیک ریاست جمهوری مدعی جو بایدن و پسرش شکارچی که مشغول به کار برای یک انرژی اوکراین شرکت در حالی که پدر او معاون رئیس جمهور.

دموکراتیک کنترل مجلس نمایندگان استیضاح آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه دسامبر به طور رسمی او را متهم به سوء استفاده از قدرت خود برای فشار بر اوکراین برای بررسی Bidens. خانه نیز به اتهام آقای ترامپ با انسداد کنگره است.

آقای ترامپ را تبرئه خواهد اجازه می دهد او را به ادعای بیگناهی فقط به عنوان حزب دموکرات دارای اولین نامزدی مسابقه برای نوامبر 3 انتخابات در آیووا در روز دوشنبه.

آقای ترامپ برگزار شد تجمع در Des Moines, آیووا, در روز پنج شنبه و ناودان دادگاه خواستار آن تلاش دموکرات ها برای سرنگونی خود 2016 پیروزی در انتخابات.

“آنها می خواهند برای خنثی کردن برگه های رای خود را سم, ما دموکراسی و سرنگونی کل نظام حکومتی” آقای ترامپ گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de