دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آماده وظیفه نیروی بالابر coronavirus مستند اما کارشناسان بهداشت هشدار می دهند آن است که بیش از حد به زودی

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او را به زودی اعلام شود دوم coronavirus نیروی کار ایجاد یک شورا به تمرکز بر بازگشایی این کشور پس از بدترین بیماری همه گیر عبور می کند.

“ما اعلام خواهد شد که در مدتی کوتاه. احتمالا شنبه” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در طول روزانه coronavirus نیروی کار جلسه.

رئیس جمهور ایالات متحده گفت که او خواهد بود اعلام راه اندازی از آنچه او لقب “باز کشور ما” نیروی کار “را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است”.

با اقتصاد ایالات متحده وضعیتی وخیم و زیان کار, افزایش, Mr مغلوب ساختن پیشی جستن شده است خارش به بازگشایی این کشور, نقشه کشی زنگ از کارشناسان بهداشت که هشدار می دهند که انجام این کار به سرعت بیش از حد می تواند جرقه یک کشنده تجدید حیات است که می تواند به تضعیف زمان فاصله تلاش.

کارشناسان در روز جمعه اصرار داشت که ما آماده بود به بالابر اجتماعی فاصله گرفته است.
یک داوطلب در یک بانک مواد غذایی در سن دیگو, کالیفرنیا می دهد میوه


اعتبار: بینگ GUAN/ایسنا

دکتر Anthony Fauci, دولت بالا متخصص بیماری های عفونی و دیگر مقامات بهداشت با اشاره به کاهش نرخ coronavirus hospitalisations و نیاز به مراقبت های ویژه – به خصوص در سخت ترین ضربه نیویورک – به عنوان نشانه هایی که اجتماعی فاصله اقدامات پرداخت.

“در حال حاضر هیچ زمان به عقب نشینی” دکتر Fauci سی ان ان گفت. “ویروس نوع تصمیم می گیرد که آیا یا نه آن را مناسب برای باز کردن آن,” او گفت:. “یکی از چیزهایی که شما نمی خواهید به انجام است که شما نمی خواهید برای دریافت وجود دارد در موعد مقرر و پس از آن باد پس گرد.”

او هشدار داد که وجود خواهد داشت افزایش موارد زمانی که مستند برداشته شده است.

“هنگامی که ما تصمیم می گیرید در یک زمان مناسب زمانی که ما در حال رفتن به استراحت برخی از محدودیت وجود دارد بدون شک شما در حال رفتن برای دیدن موارد,” او گفت:. “سوال این است که چگونه شما به آنها پاسخ دهند.”

ادامه مطلب: ‘مواد غذایی بانک ها خالی هستند’: ما staggers تحت کار ضرر و زیان به کشور ضربه سخت coronavirus

کسانی که اقدامات ادامه به تلفات عظیم در اقتصاد است. برخی از اقتصاددانان پیش بینی زیان کار تا 20 میلیون در ماه آوریل – بالا بردن سوال در مورد چگونگی کسب و کار طولانی تعطیلی و محدودیت های مسافرتی می تواند پایدار.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن شورای اتهام برنامه ریزی برای بلند مستند است که انتظار می رود عبارتند از: وزیر خزانه داری استیون Mnuchin و کاخ سفید ارشد اقتصادی و مشاور لری Kudlow در میان دیگران از جمله دولت فرمانداران ارشد دولت رسمی گفت.

خواه اقتصاد هنر Laffer که ارائه یک طرح برای jumpstart اقتصاد به مقامات کاخ سفید شده است و یک مربی به Kudlow همچنین تصور می شود در دست بررسی است. آقای ترامپ اعطا آقای Laffer مدال آزادی ریاست جمهوری سال گذشته است.

این رئیس جمهور است که به دنبال انتخاب مجدد در ماه نوامبر روز جمعه گفت که حقایق و توصیه از کارشناسان بهداشت و درمان را تعیین گام های بعدی گرفته شده برای دوباره باز کردن اقتصاد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im