دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هل اقتصادی بازگشایی

اضطراب برای بهبود اقتصادی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به میدان فرستاد آمریکایی’ سوال در مورد تصمیم گیری توسط برخی از ایالت ها اجازه می دهد تا غیر ضروری کسب و کار برای بازگشایی در حالی که کشورهای دیگر در مجازی مستند با توجه به کوروناویروس.

پس از بیش از یک ماه از بودن cooped در کاخ سفید با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در بازگشت از یک آخر هفته در کمپ دیوید عقب نشینی ریاست جمهوری در مریلند و شرکت در یک “مجازی” تاون هال میزبانی یکشنبه شب توسط Fox News Channel از داخل یادبود لینکلن.

او تحت فشار قرار دادند برای اقتصادی بازگشایی یکی از مشاوران او این باور ضروری خواهد بود برای انتخاب مجدد او شانس این ماه نوامبر.

“ما باید برای به دست آوردن آن را به عقب باز با خیال راحت اما به سرعت به عنوان امکان پذیر است” آقای ترامپ گفت.

رئیس جمهور اذعان کرد ترس در هر دو طرف از این موضوع با برخی از آمریکایی ها نگران بیمار شدن در حالی که دیگران نگران از دست دادن شغل.

هر چند دولت را از دست داده و همه گیر – به خصوص توانایی آن برای انجام گسترده تست – آمده است تحت موشکافی شدید رئیس جمهور در دفاع از این پاسخ و گفت: ملت آماده بود برای شروع بازگشایی.

“من به شما بگویم یک چیز است. ما کار درست را انجام داد و من واقعا معتقدم که ما را نجات داد یک میلیون و نیم زندگی” به رئيس جمهور است. اما او نیز شکست و با ارزیابی از مشاور ارشد و son-in-law, Jared کوشنر گفت که “بیش از حد به زودی به می گویند:” اگر دولت فدرال بود که نظارت بر یک “داستان موفقیت”.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن بی حوصلگی نیز دیدم. در حالی که اشاره کرد که متحده را در سرعت خود را در بازگشت به حالت عادی با آنهایی که سخت تر از برخورد با کروناویروس رفتن آهسته تر کرد و گفت که “برخی از کشورهای رک و پوست کنده من فکر می کنم نمی خواهید به اندازه کافی سریع” و با نام بردن از ویرجینیا است که یک فرماندار دموکرات و قوه مقننه. و او خواست ملت مدارس و دانشگاه ها برای بازگشت به کلاس های این پاییز.

اما بسیاری از کارشناسان بهداشت عمومی بر این باورند که نمی توان با خیال راحت تا یک واکسن توسعه یافته است. آقای ترامپ اعلام کرد که به اعتقاد او می تواند در دسترس خواهد بود تا پایان سال اگر چه خود را همه گیر نیروی کار پیش بینی کرده است این می تواند یکی دیگر از 18 ماه.

Fox News Channel گفت: این خواسته بینندگان برای ارسال سوال در مورد بازگشایی این کشور در شبکه Twitter, Facebook و Instagram حساب برای یک شانس به نظر می رسد در پخش نادر از یادبود لینکلن.

آقای ترامپ صحبت از یادبود مراحل ژوئیه گذشته چهارم. این نیز که در آن مارتین لوتر کینگ جونیور به او تحویل داده “من یک رویا دارم” گفتار در سال 1963. آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی در مقایسه استقلال خود را بعد مخاطب به مارتین لوتر کینگ.
دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن چت به فاکس نیوز مجریان Bret Baier و Martha MacCallum


اعتبار: AP Photo/اوان Vucci

دستورالعمل های فدرال است که تشویق مردم به ماندن در خانه و عمل اجتماعی فاصله منقضی شده اواخر هفته گذشته است.

بحث ادامه داد: بیش از حرکت توسط فرمانداران برای شروع بازگشایی دولت در اقتصاد است که چهار بعد از مراکز خرید و سالن ها و دیگر غیر ضروری کسب و کار دستور داده شد بسته در تلاش برای آهسته کردن یک ویروس است که بیش از کشته 66,000 آمریکایی ها با توجه به شمارش مرگ و میر گزارش شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

اقتصاد آمریکا دچار کاهش در 4.8 درصد نرخ سالانه از ژانویه طریق به ماه مارس دولت تخمین زده شده هفته گذشته. این بیشترین فصلنامه رها کردن پس از بحران مالی 2008.

حدود 30.3 میلیون نفر ثبت برای کمک بیکاری در شش هفته پس از وقوع کارفرمایان مجبور به تعطیل و بریده بریده خود حقوقی واجد شرایط. این بدترین رشته از اخراج در تاریخ ثبت شده.

لری Kudlow آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را بالا مشاور اقتصادی روز یکشنبه پیش بینی “دیدنی 2021” – با “حق مجموعه ای از سیاست” – در بالای یک جهش از جولای تا دسامبر این سال است. او گفت: در سی ان ان دولت از اتحادیه که دولت خواهد “مکث” به نقد و بررسی اثربخشی تریلیون اقتصادی امداد هزینه های قبل از ساخت هر گونه تصمیم گیری در مورد اینکه آیا کمک های اضافی مورد نیاز است.

مجلس نانسی پلوسی گفت: دولت و دولت های محلی به دنبال به $1 تریلیون دلار برای coronavirus هزینه های.

سنا برنامه ریزی برای بازگشایی در روز دوشنبه با وجود این واشنگتن در منطقه است ادامه داد: وضعیت به عنوان یک ویروس کانون و با منطقه هنوز تحت stay-at-home سفارشات. خانه توقیف باقی می ماند.

این بیماری همه گیر است مجبور به تغییرات بزرگ در سنت محدود دیوان عالی کشور است. قضات را بشنود استدلال آغاز روز دوشنبه از طریق تلفن برای اولین بار از الکساندر گراهام بل اختراع اختراع خود را در سال 1876.

کنگره جمهوری خواهان مقاومت در برابر تماس با دموکرات ها برای اورژانس هزینه برای دولت و دولت های محلی که جریان درآمد اما خشک شده در هفته های اخیر. ایران است که به شمارش در این کشور بازگشایی و ارتجاعی وعده داده شده توسط Mr مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان بهترین امید برای ممانعت از دیگری دور از ویروس کمک کند.

رهبران کالیفرنیا و میشیگان در میان فرمانداران تحت فشار افکار عمومی بیش از مستندات هنوز در اثر, در حالی که ایالات آمریکا مانند فلوریدا و جورجیا و اوهایو در حال بازگشایی.

فرماندار میشیگان گرچن Whitmer یک دموکرات گفت که معترضان مسلح که نشان داد در دولت “به تصویر کشیده شده برخی از بدترین نژادپرستی” و “افتضاح قطعات” ما در تاریخ با مؤتلفه پرچم nooses و صلیب های شکسته.

آقای ترامپ بود توییتی “آزاد” و نام میشیگان و کشورهای دیگر در اواسط آوریل. در یک صدای جیر جیر جدید در روز جمعه او خواست رژیم صهیونیستی است. Whitmer به “معامله” با معترضان. “این بسیار خوب است اما آنها عصبانی هستند. آنها می خواهند زندگی خود را دوباره با خیال راحت” آقای ترامپ گفت.

با وجود مخالفت میشیگان جمهوری خواه کنترل مجلس قانونگذاری رژیم صهیونیستی است. Whitmer تمدید وضعیت اضطراری اعلام و کارگردانی اکثر کسب و کار ایالت بسته باقی می ماند.

برخی از افراد شرکت کننده در تظاهرات عمومی در سراسر آمریکا نگه داشته فاصله آنها از یکدیگر و بسیج بدون ماسک نه غذای بهداشت عمومی توصیه.

دکتر دبورا Birx co-ordinator کاخ سفید coronavirus نیروی کار نامیده می شود که رفتار “devastatingly نگران کننده”. او گفت: مردم احساس گناه برای بقیه زندگی خود را اگر آنها تا پایان آلوده و ناخواسته گسترش این ویروس آسیب پذیر به اعضای خانواده.

“ما نیاز به حفاظت از هر یک از دیگر در همان زمان ما در حال ابراز نارضایتی ما,” او گفت: سی ان ان.

یک اکثریت قریب به اتفاق آمریکایی ها حمایت stay-در-خانه سفارشات و دیگر تلاش کند به ویروس’ گسترش با توجه به بررسی های اخیر از آسوشیتد پرس-NORC مرکز تحقیقات امور عمومی.

در مورد خواسته متحده که در حال بازگشایی قبل از آنها با معیار های گذاشته شده در دستورالعمل های فدرال به او کمک کرد, نوشتن,,,,, Dr Birx گفت: دستورالعمل “هستند و خیلی شرکت سیاست از آنچه ما فکر می کنم مهم است که از بهداشت عمومی نظر”. او اضافه کرد که او و دیگران را روشن ساخته است که مردم باید ادامه تمرین های اجتماعی فاصله, “متفکرين” شستن دست ها و دیگر اقدامات برای محافظت از خود و دیگران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

ایندکسر