دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سوئیس پیتر ناوارو برای حمله به محبوب Anthony Fauci

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صادر نادر ملامت از او مشاور ارشد پیتر ناوارو روز چهارشنبه گفت: آقای ناوارو باید نوشته داغدار نظر قطعه مورد Anthony Fauci, یک دولت بالا coronavirus متخصص است که بسیار محبوب است.

آقای ناوارو, تجارت مشاور که در زمان گسترش رسیدن به خود را در درون تهمت کاخ سفید حمله به دکتر Fauci در یک مقاله برای ایالات متحده آمریکا امروز.

“دکتر Anthony Fauci خوب بالین شیوه با اما او بوده است اشتباه در مورد همه چیز من باید تعامل خود را با او در” آقای ناوارو نوشت.

اولیه عدم مقاومت مواجه از کاخ سفید برای مقاله تغذیه اعتقاد به این که آقای ناوارو مقاله پشتیبانی در سطوح بالای کاخ سفید است.

اما خروج برای سفر به آتلانتا آقای ترامپ پرسیده شد که آیا آقای ناوارو رفته بود rogue.

“و او ساخته شده یک بیانیه به نمایندگی از خود است. او نباید انجام است. نه من رابطه بسیار خوبی با آنتونی” آقای ترامپ گفت.

یک مقام کاخ سفید گفت که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را تایید نمی آقاي ناوارو را op-ed که آقای ناوارو بود گفت: “به صراحت در روزهای اخیر به د-تشدید وضعیت”.

این مقام گفت که کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع بود “به طور کامل درگیر” در ماده و که آقای مرغزار فکر آقای ناوارو مقاله بود “غیر قابل قبول”.

Dr Fauci عضو دولت coronavirus نیروی کار به رهبری معاون رئیس جمهور مایک پنس. 79 سال از بیماری های عفونی متخصص کمک در جستجو برای درمان بيماری HIV در 1980s و احترام رقم برای اجازه دادن به سیاست و دخالت در قضاوت خود را.

“ما همه در همان تیم از جمله Dr Fauci” آقای ترامپ گفت. “همه ما می خواهیم برای خلاص شدن از این ظروف سرباز یا مسافر.”

تنش بین آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و دکتر Fauci پدید آمده در زمان با رئیس جمهور متمرکز شدن آمریکایی ها و برگشت به محل کار و مدرسه در حالی که دکتر Fauci به خواست احتیاط برای جلوگیری از گسترش عفونت است.

Dr Fauci, در مصاحبه با آتلانتیک گفت: کاخ سفید حملات اخیر بوده است “اشتباه بزرگ خود را در بخش”.

“من نمی تواند توضیح دهد که پیتر ناوارو. او در یک جهان توسط خود” دکتر Fauci گفت.
پیتر ناوارو در کاخ سفید


اعتبار: SAUL لوئب/AFP

او گفت که او تا به حال نه صحبت با آقای ترامپ “در حالی که” اما مشغول به کار بود با آقای پنس روی ما مبارزه برای به دست آوردن کنترل از ویروس.

Dr Fauci روز چهارشنبه کاخ سفید در تلاش برای بی اعتبار کردن او را “عجیب و غریب” و خواست پایان دادن به تفرقه بیش از پاسخ این کشور به این بیماری همه گیر کوروناویروس گفت: “بیایید جلوگیری از این مزخرف”.

اخیر سنبله در عفونت کروناویروس در آمریکا و در درجه اول در ایالات متحده است که در میان اولین برای بلند کردن coronavirus محدودیت قرار دادن Dr Fauci در دوره برخورد با کاخ سفید است.

“یکی از چیزهایی که بخشی از مشکل این است که پویایی تفرقه است که در جریان است در حال حاضر که آن را دشوار می شود برای شرکت در یک گفت و گو صادقانه ارزیابی از آنچه رفته درست و چه چیزی اشتباه رفته” دکتر Fauci گفت: اطلس.

“ما به خود این تنظیم مجدد این و می گویند بیایید جلوگیری از این مزخرف و بفهمند که چگونه می توان از کنترل ما بیش از این در حال حاضر.”

کاخ سفید بیش از آخر هفته توزیع یک لیست از اظهارات دکتر Fauci ساخته شده در اوایل بیماری همه گیر تبدیل شده است که به اشتباه به عنوان درک درستی از این بیماری توسعه یافته با توجه به گزارش های رسانه ها.

آقای ترامپ گفت: در این هفته او ارزش Dr Fauci ورودی اما نه همیشه با او به توافق برسند.

“شما می دانید آن است که کمی عجیب و غریب است. من واقعا نمی به طور کامل آن را درک کنیم” دکتر Fauci گفت: اطلس.

او گفت که به اعتقاد او افراد درگیر در انتشار این لیست که گمراه کننده بود به دلیل آن را شامل نمی شود تمامیت Dr Fauci اظهارات و یا دیگر زمینه واقعا “ناگهان توسط چه یک اشتباه بزرگ است که بود”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im