دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جایگزین مدیر کمپین در میان انداخت نظرسنجی شماره

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تکان داد تا مبارزات انتخاباتی خود کارکنان در روز چهارشنبه در میان غرق شدن نظرسنجی اعداد کمتر از چهار ماه قبل از انتخابات جایگزین مدیر کمپین براد Parscale با جانباز ایران عمل لایحه Stepien.

“من خوشحال هستم که اعلام کند که لایحه Stepien ترویج شده است به نقش مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر کمپین” آقای ترامپ گفت: در Facebook. “براد Parscale است که با من برای یک زمان بسیار طولانی است و رهبری ما فوق العاده ای دیجیتال و داده های استراتژی باقی خواهد ماند که در نقش, در حالی که یک مشاور ارشد به کمپین.”

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و آقای Parscale رابطه تا به حال شده است به طور فزاینده ای تیره و تار با رئیس جمهور اذیت تبلیغاتی Mr Parscale تا به حال به دست آورد در نقش.

اما نی نهایی به نظر می رسد به یک Tulsa, اوکلاهما, تجمع در ماه گذشته به خود جلب کرد که به طور غیر منتظره ای کم جمعیت در حدود 6,200 مردم بعد از آقای Parscale بود bragged که بیش از یک میلیون نفر درخواست کرده بود بلیط. رئیس جمهور خشمگین بود.

این shakeup تزریق آشنا آشفتگی به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن 2020 مبارزات انتخاباتی بود که تا کنون تا حد زیادی اجتناب منظم کارکنان بوسیله اسباب گردنده که تحت سلطه رئیس جمهور 2016 مبارزات انتخاباتی خود در کاخ سفید.

این می آید به عنوان آقای ترامپ شده است تلاش خود را در انتخاب مجدد مبارزه presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن به عنوان کشور چهره های بهداشت و بحرانهای اقتصادی در طول یک بیماری همه گیر است که بیش از کشته 135,000 آمریکایی است.

کارکنان تغییر نمی رود به تغییر روز به روز در حال اجرا مبارزات انتخاباتی است. اخبار تصادفی تحویل داده شد به آقای Parscale روز چهارشنبه بعد از ظهر توسط کاخ سفید مشاور و آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در Jared کوشنر.

آقای Parscale سیاسی تازه کار, فرار آقای مغلوب ساختن پیشی جستن تبلیغات دیجیتال در سال 2016 شد و با اعتبار کمک را در مورد خود پیروزی است که در سال. آقای Stepien شده است, در سیاست برای سال, کار برای فرماندار سابق نیوجرسی کریس کریستی و خدمت به عنوان آقای ترامپ ملی زمینه مدیر در سال 2016.

آقای Parscale تا به حال شده است به طور فزاینده ای در کنار این هفته از تولسا رالی و به عنوان رئیس جمهور دولتی و خصوصی در نظرسنجی شماره یک ضربه گرفته اند در میان coronavirus بیماری همه گیر. حدس و گمان بوده است شایع در مورد کسانی که ممکن است ترویج منجر به عملیات با نام مثل سابق مغلوب ساختن پیشی جستن استراتژیست استیو Bannon شناور.

آقای Parscale یک متحد نزدیک آقای کوشنر که برخوردار کنترل نهایی بیش از این کمپین. فلوریدا اقامت او تا به حال نشده است به طور منظم حضور در اواخر کمپین آرلینگتون ویرجینیا ستاد جرقه برخی از اصحاب در میان کارکنان.

و نه از فراق راه به طور کامل Mr Parscale حفظ شده بود در بخشی به دلیل دشواری مبارزات انتخاباتی خواهد مواجه شده اند و در بازسازی آن تبلیغات دیجیتال عملیات پس از نزدیک به تاریخ 3 نوامبر انتخابات عمومی. در حالی که کمیته ملی حزب جمهوری خواه متعلق به بسیاری از کمپین اطلاعات رای دهندگان مدل سازی و توسعه ابزارهای آقای Parscale زد بسیاری از microtargeted تبلیغات آنلاین است که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن دستیاران معتقد بودند کلیدی در 2016.

آقای Parscale دیجیتال, شرکت تبلیغاتی در میان مبارزات انتخاباتی مهم ترین فروشندگان و برخی در Mr تهمت مدار گفته اند که سابق مدیر کمپین بود بهره رئیس جمهور گشتند. آقای Parscale بارها رد این ادعا است.

آقای ترامپ فشرده شده است توسط متفقین در ماه های اخیر به گسترش سیاسی خود دایره و قدرتمند تر تعریف اجرا خود را در برابر آقای بایدن. ماه گذشته آقای ترامپ اعلام کرد یک ارتقاء برای آقای Stepien و بازگشت سابق ارتباطات رئیس جیسون میلر به مبارزات انتخاباتی دور گرفتن برخی از Mr Parscale است نفوذ و تاثیر.

آقای بایدن همچنین حوصلگی مبارزات انتخاباتی خود تیم البته خیلی زودتر در چرخه میان یک فاجعه کشش در مبارزات انتخاباتی خود. برای آقای بایدن در این حرکت مشخص شده واقعی shakeups که گسترش و تغییر چگونه مبارزات انتخاباتی خود عمل.

آقای بایدن بالا آنیتا دان به طور موثر جابجایی اولین مدیر کمپین گرگ شولتز پس از یک جایگاه چهارم آیووا پایان و پس از او در حال حاضر رهبری برای دوم شرم آور پایان در نیوهمپشایر. دان اومدند آقای بایدن در آغاز مبارزات انتخاباتی خود پس از خدمت رئیس جمهور باراک اوباما به عنوان یک مشاور ارتباطات.

با Ms دان را اصرار آقای بایدن استخدام او در حال حاضر مدیر کمپین تنها اومالی دیلون در ماه مارس پس از Ms دونن و دیگران کمک رستاخیز آقای بایدن در نوادا و کارولینای جنوبی و قرار دادن او در مسیر نامزدی. آقای شولتز در حال حاضر در کمیته ملی حزب دموکرات کمک به رهبری مشترک میدان نبرد استراتژی در میان ملی حزب بایدن مبارزات انتخاباتی و احزاب دولت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im