دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید چین Coronavirus عفونت و مرگ و میر به نظر می رسد در سمت نور’

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: چین رمان coronavirus عفونت و مرگ و میر اعداد ظاهر می شود “کمی در سمت نور” در روز شنبه جلسه.

این فرمانده به خبرنگاران گفت که او “خوب بودن” هنگامی که او پیشنهاد کرد که این کشور تعداد ممکن است underreported اما همچنین هشدار داد که او “نه یک حسابدار از چین” هنگامی که صحبت کردن در مورد تعداد دقیق.

مغلوب ساختن پیشی جستن سوال رمان coronavirus شماره از چین در آینده پس از بلومبرگ گزارش داد که طبقه بندی شده اطلاعاتی ایالات متحده گزارش داد که این کشور تا به حال پنهان کامل تاثیر این ویروس در درون مرزهای آن.

سه unnamed مقامات امنیتی صحبت کرد به وب سایت های خبری در مورد گزارش با این ادعا که آن را تا به حال ارائه شده به کاخ سفید هفته گذشته است.

A Man Wearing Mask in Wuhan, China
یک مرد می پوشد یک ماسک محافظ در فوریه 10 سال 2020 در هوبئی شهر ووهان چین.
Stringer/گتی ایماژ

ظاهر می شود در یک نشست خبری دیروز رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او تا به حال دریافت نکرده هوش گزارش صحبت کردن در مورد اختلاف در چین COVID-19 تلفات و عفونت اعداد.

“ما دریافت کرده اند که” او گفت:. “اما تعداد آنها به نظر می رسد کمی در سمت نور. و من خوب بودن وقتی که من می گویند که نسبت به آنچه که ما شاهد و آنچه گزارش شد.

“ما در مورد که در عرض نه آنقدر تعداد آنها چه بود و چگونه آنها در حال انجام است و ما در ارتباط مستمر.”

این فرمانده بعد افزود: “به اینکه آیا یا نه تعداد آنها دقیق هستند. من یک حسابدار از چین است.”

مشاور امنیت ملی رابرت Brien همچنین گفت: دولت بود “در یک موقعیت” برای تایید شماره منتشر شده توسط مقامات چینی.

“وجود دارد هیچ راهی برای تایید هر یک از این اعداد’ رسمی اضافه شده است. “بسیاری از گزارش های عمومی در مورد اینکه آیا این شماره ها خیلی کم… ما فقط باید هیچ راهی برای تایید هر یک از این اعداد است.”

نیوزویک در تماس است که سفارت چین برای اظهار نظر و به روز رسانی خواهد شد این مقاله با هر پاسخ.

رویترز گزارش داد که چین وزارت امور خارجه سخنگوی Hua Chunying گفت: کشور باز شده بود در مورد گسترش COVID-19 در طول یک شنبه جلسه.

“این نظر توسط کسانی که سیاستمداران ایالات متحده فقط خودت و اخلاقی دافعه” او این گزارش گفت:. “آنها باید رها چنین سیاسی از مسائل مربوط به سلامت. این است که فقط غیر اخلاقی و غیر انسانی و خواهد بود را محکوم کرد توسط مردم در سراسر جهان است.”

با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز coronavirus ردیاب در مجموع 82,431 تایید موارد COVID-19 گزارش شده در چین تا کنون همراه با بیش از 3300 مربوط به مرگ و میر و 76,571 بهبود.

در مقایسه با ایالات متحده بیش از 216,000 موارد تایید شده از رمان coronavirus.

چین برای اولین بار سازمان بهداشت جهانی آگاهی از یک “ذات الریه علت ناشناخته” در تاریخ 31 دسامبر سال گذشته با توجه به این که وب سایت.

این گزارش اولین مورد از بیماری اولیه پس از سرکوب نگرانی ها و اطلاعات در مورد رمان coronavirus.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im