دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید چین معامله به طور کامل دست نخورده ” با وجود پیتر ناوارو

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان به توییتر می گویند که یک اولیه توافقنامه تجارت با چین است که هنوز هم پس از یک مشاور ارشد کاخ سفید به نظر می رسید حاکی از آن بود بیش از spooking بازار در اواخر روز دوشنبه.

رئیس جمهور در توئیتر خود نوشت: “چین تجارت با ایران به طور کامل دست نخورده. امیدوارم آنها همچنان به زندگی می کنند تا شرایط این توافقنامه است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شده است بسیار مهم چین در تلاش برای مهار coronavirus در اوایل و رئیس جمهور بارها و بارها سرزنش چین برای این بیماری همه گیر در اظهارات خود منجر به سوالات در مورد آینده همکاری از جمله در زمینه تجارت است.

رئیس جمهور جیر آمد و پس از پیتر ناوارو, مدیر تجارت و تولید سیاست در کاخ سفید گفت: “فاکس نیوز “آن را بیش از” هنگامی که یک سوال بود که با تمرکز بر تجارت چین معامله شد.

آقای ناوارو گفت: بعد از آن که نظرات خود را به حال شده است از متن گرفته شده و هیچ ربطی به معامله.

“من به سادگی صحبت کردن به عدم اعتماد ما در حال حاضر حزب کمونیست چین پس از آنها دروغ در مورد ریشه های چین ویروس و foisted یک بیماری همه گیر بر جهان” گفت: آقای ناوارو, یک منتقد از کشور است.

او گفت: معامله تجاری با چین “همچنان در جای خود”.

آقای ناوارو گفته بود فاکس نیوز که “نقطه عطف” آمد و هنگامی که ایالات متحده آموخته شده در مورد این ویروس تنها پس از یک هیئت چینی چپ واشنگتن پس از امضای فاز 1 معامله در ژانویه 15.

“آن را در زمانی که آنها در حال حاضر صدها هزار نفر از مردم این کشور به گسترش این ویروس و آن را تنها چند دقیقه پس از چرخ تا وقتی که هواپیما در زمان که ما شروع به شنیدن در مورد این بیماری همه گیر” آقای ناوارو گفت.

بازارهای مالی در واکنش به این نظرات با ما قراردادهای آتی سهام منفی و خطر حساس ارزها از جمله دلار استرالیا در حال سقوط است.

آنها پس از بهبود مقدار از زمین را از دست داد پس از آقای ناوارو با صدور بیانیه ای گفت: نظر “گرفته شده است به طور افراطی از متن”.

“آنها تا به حال هیچ چیز برای انجام با فاز من ایران که همچنان در جای خود,” او گفت:.

در ماه ژانویه, آمریکا و چین درباره توافق ایران برای کاهش تعرفه تنش است. چین توافق کردند که به خرید حجم انبوهی از محصولات ما هستند.

ایالات متحده تجارت نماینده رابرت Lighthizer شهادت در کاپیتول هیل هفته گذشته بود که او با اعتماد به نفس چین زندگی می کنند تا برای خرید آن تعهدات حتی اگر اقتصاد به حال تضعیف شده است با این بیماری همه گیر و مستندات و سفر از محدودیت های اعمال شده به آن داشته باشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de