دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: پلیس باید با استفاده از چوک دارای ‘کلی’

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در مصاحبه پخش شده در سهشنبه این امر می تواند یک چیز خوب اگر پلیس استفاده از چوک نگه می دارد به پایان رسید در بسیاری از موارد اگر چه او پیشنهاد استفاده از آنها قابل فهم خواهد بود در شرایطی که یک افسر در معرض خطر بود.

“من نمی خواهم چوک دارای … [اما] اگر شما تنها هستید و شما در حال مبارزه با کسی که آن را دشوار” آقای ترامپ گفت: Fox News Channel.

او افزود: “آن خواهد بود, من فکر می کنم یک چیز بسیار خوب است که به طور کلی باید آن را به پایان رسید.”

برخی از جمهوری خواهان در کنگره نشان داده اند برای حمایت از ممنوعیت چوک دارای پیشنهاد شده توسط دموکرات ها پس از مارس 25 مرگ جورج فلوید یک آفریقایی-آمریکایی که پس از یک مینیاپولیس پلیس به زانو در گردن او برای نزدیک به نه ساعت. فلوید مرگ مشتعل موجی از اعتراضات در شهرهای آمریکا.

آقای ترامپ روز پنجشنبه اعلام کرد طرح متوسط برای یک فرمان اجرایی در پلیس در حالی که ساخت آن را روشن او نمی خواهد حمایت گسترده پیشنهادات در پاسخ به اعتراضات.

در فاکس نیوز مصاحبه آقای ترامپ گفت: مفهوم ممنوعیت چوک دارای “برای تلفن های موبایل بسیار مناسب است.” اما او پیشنهاد استفاده از آنها می تواند قابل فهم “اگر یک افسر پلیس است که در یک بد کشمکش و او کسی در ببرن.”

پرسید: اگر در اینجا اشاره به یک وضعیت که در آن یک افسر بود و در یک در یک مبارزه و ترس از زندگی خود آقای ترامپ گفت: “و این اتفاق نمی افتد. بنابراین شما باید مراقب باشید.”

ویلیام Barr, دادستان کل گفت: در مصاحبه ای در روز دوشنبه بود که او در حمایت از ممنوعیت چوک نگه می دارد به جز در موارد که در آن افسران پلیس بودند “مواجه بالقوه نیروی کشنده.”

تیم اسکات یک سناتور جمهوری خواه که تهیه پلیس اصلاحات قانون با سی ان ان گفت در روز جمعه که او و دموکرات ها در مورد توافق دارند که پلیس باید با استفاده از چوک دارای “بی نهایت کمتر”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im