رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به صحبت با طالبان و گروه های شبه نظامی برای اولین بار روز سه شنبه بعد از دو طرف امضا قرارداد صلح روز پیش که با هدف خروج نیروهای ایالات متحده از افغانستان است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در جمع خبرنگاران در کاخ سفید که او “بسیار خوب صحبت” با گروهی که تحت سلطه افغانستان قبل از سال 2001 ایالات متحده به رهبری تهاجم پس از 9/11 حملات هماهنگ طالبان متحد القاعده است. مغلوب ساختن پیشی جستن است اولین رئیس جمهور ایالات متحده شناخته شده است به گفته یک نماینده از گروه طالبان دفتر مطبوعاتی به سرعت منتشر شد جزئیات این گفتگو.

“آقای رئیس جمهور! تعیین اقدامات در رابطه با خروج نیروهای خارجی از افغانستان و اجازه نمی دهد هر کسی به اقدامات که نقض شرایط توافقنامه در نتیجه embroiling شما حتی بیشتر در این طولانی شدن جنگ” طالبان معاون سیاسی و رئیس دفتر سیاسی ملا عبدل غنی ملا گفت ذکر شد.

برادر نسبت داده شد به عنوان تماس با طالبان رسما شناخته شده به عنوان امارت اسلامی افغانستان “قوی سیاسی و نیروی نظامی است که با هدف و پتانسیل حفظ مثبت روابط دو جانبه با شما و دیگر کشورهای جهان.”

او به دادگاه تجدید نظر پس از جنگ کمک کرد و گفت “این befits یک کشور توسعه یافته مانند ایالات متحده را تکمیل توانبخشی کمک به جنگ زده افغانستان است و این یک اقدام مناسب است که باید مثبت بر وضعیت ایالات متحده است.”

در حالی که کاخ سفید هنوز به انتشار یک جلسه رسمی بازخوانی مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات نیز به نقل از طالبان ،

“این یک لذت به صحبت کردن با شما” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: با توجه به طالبان اسکریپت. “شما دشوار مردم و یک کشور بزرگ و من درک می کنم که شما در حال مبارزه برای میهن خود. ما شده اند وجود دارد برای 19 سال است که در یک زمان بسیار طولانی و خروج نیروهای خارجی از افغانستان در حال حاضر به نفع همه است.”

“من دولت باید به زودی صحبت با اشرف غنی به منظور حذف تمام موانع رو به داخل افغانستان مذاکرات” مغلوب ساختن پیشی جستن افزود: با توجه به رئیس جمهور گفت که ما باید کامل در آینده بازسازی افغانستان است.”

taliban, officials, donald, trump, phone, conversation
یک عکس منتشر شده در ماه مارس 3 توسط طالبان سخنگوی Zabihullah مجاهد را نشان می دهد آنچه به نظر می رسد طالبان جمع شده بودند به یک مکالمه تلفنی با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.
سخنگوی امارت اسلامی افغانستان

ایالات متحده و طالبان را امضا مدتها در انتظارش توافق صلح روز جمعه گذشته پس از توافق هفته-دوره طولانی کاهش خشونت است. که همان روز واشنگتن نیز امضا توافق نامه بین المللی به رسمیت شناخته شده و دولت افغانستان در کابل رسما به نام دولت جمهوری اسلامی افغانستان و هنوز به تایید شده توسط طالبان.

مغلوب ساختن پیشی جستن در جمع خبرنگاران در کاخ سفید در روز سه شنبه که طالبان در حال حاضر “در برخورد با افغانستان اما خواهیم دید که چه اتفاقی می افتد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است و برای بیش از یک سال در شرکت های پی در پی دور از گفت و گو با طالبان در پایتخت قطر از دوحه در تلاش برای پرورش داخل افغانستان مذاکرات برای پایان دادن به طولانی ترین جنگ در تاریخ ایالات متحده است. مغلوب ساختن پیشی جستن است به نام های طولانی برای

این است که در حال توسعه داستان اخبار اطلاعات بیشتر اضافه خواهد شد آن را به عنوان در دسترس می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im