دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ‘به قطع یک چهارم از نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا در آلمان’

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دستور پنتاگون به بریده بریده تعدادی از نیروهای آن را حفظ و در آلمان بیش از یک چهارم در ماه های آینده با توجه به گزارش.

این حرکت را به طور قابل توجهی کاهش می دهد ایالات متحده تعهد خود را به اروپا دفاع تحت ناتو می آید و در میان تنش بین مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و اروپایی بیش از متحدان دیرینه توافق نامه های همکاری. آقای ترامپ این کشور آلمان برای صرف نیست به اندازه کافی در دفاع.

وال استریت ژورنال گفت: وزارت دفاع خواهد کاهش تعداد پرسنل نظامی توسط 9,500 از 34,500 نیروهای دائم ارسال شده در آلمان است.

این روزنامه همچنین گفت: یک کلاه 25,000 خواهد بود مجموعه ای که چگونه بسیاری از سربازان ایالات متحده می تواند در داخل آلمان در هر زمان از جمله موقت پست خواهد بود که نیمی از زمان کمک هزینه.

کاخ سفید و مقامات پنتاگون کاهش یافته است به نظر اما یک سخنگوی شورای امنیت کاخ سفید گفت: “ایالات متحده همچنان متعهد به همکاری با ما متحد قوی آلمان به اطمینان متقابل ما دفاع و همچنین در بسیاری از دیگر مسائل مهم است.”
ما با نیروهای ناتو و همکاران در افغانستان در سال گذشته


اعتبار: گتی ایماژ

در سال 2018 آقای ترامپ berated متحدان خود را بیش از هزینه های نظامی و ادعا کرد که ناتو “منافع اروپا به مراتب بیشتر از ایالات متحده”. به عنوان یک نتیجه کشورهای عضو ناتو توافق کردند که به افزایش هزینه های دفاعی با 100 میلیارد دلار در ژانویه سال گذشته است.

در اوایل این ماه آقای ترامپ انصراف ما از آسمان باز پیمان یک توافق بین المللی است که اجازه می دهد تا غیر مسلح نظارت پروازهای بیش از کشورهای عضو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im